Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Έρωτας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138627 από Grie09 στις 25 Ιανουαρίου 2017, 10:52μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας αγαπητα μελη του φτου. Αρχικα, να πω οτι δεν ειμαι πρωταρης στις σχεσεις αφου ειχα 2 προηγουμενες κανονικες σχεσεις και αλλη μια φαση. Ας ξεκινησουμε ομως.
Φετος ξεκινησα λυκειο και αυτο σημαινε νεες γνωριμιες νεοι στοχοι... Ομως εγω Τα περιμενα ολα κανονικα. Κάπου εκεί όμως έπαθα αυτό που δεν πίστευα καλά καλά ότι υπάρχει... Γνώρισα ένα κορίτσι που απλά ξεχώριζε μέσα στο πλήθος... Είχε όλα τα χαρακτηριστικά που εγώ θαυμάζω πάνω σε ένα άτομο...και μια ομορφιά...και ειλικρινά, τον πιο όμορφο χαρακτήρα που γνώρισα ποτε μου.Ειναι υπεροχη, πολυ γλυκια και με κατι γκριζοπρασινα ματακια που ομοια τους δεν εχω ξαναδει και η γλύκα τόσο στο πρόσωπο της όσο και στο χαρακτήρα της και την φωνής ειναι καταπληκτική και δεν ειναι δυνατόν να την περιγράψω με τα λογια μου. Μιλαμε καμια φορα οχι συνεχεια βεβαια και μια μερα ενω ειχαμε γυμναστικη την πετυχα με μια μπαλα, εννοειται καταλαθος και αδυναμα σε σημειο που δεν καταλαβε τιποτα :ρ Αυτο με εκανε να λυπηθω παρα πολυ και πρεπει να της ζητησα συγγνωμη γυρω στις 3 φορες και ααυτη μου απαντησε χαμογελωντας δεν χρειαζεται να ζητας συγγνωμη και στο ιδιο διαλειμμα μετα την γυμναστικη με πειραζε λιγακι :ρ.Πολλες φορες στην ταξη οταν κοιταω προς το μερος της την πετυχαινω να με κοιταει(ελπιζω να μην ειμαι τοσο ερωτευμενος που να βλεπω οτι να ναι:ρ) Επισης συνεχεια οταν στην ομαδικη στο φβ στελνει κατι σε μενα με μια καρδια ή φιλακι.. μπορει να ανταποδωσω και γω:ρ, μια φιλη της πεταει περιεργα υπονοουμενα, τα οποια φυσικα και μπορει να ειναι για πλακα. Μου αρεσει πολυ.. ποια η γνωμη σας για ολα αυτα και επίσης πως να της ανοιξω κουβέντα και μέσω διαδικτύου και απο κοντά?                                       
Ευχαριστω πολυ για ολα και που διαβασατε αυτο το μυνημα που για καποιους ισως ηταν και κουραστικο

ΥΓ: Μην αγχωνεστε.. θα δωσω αποδεκτη αν με καλυψετε;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138637 από Grie09 στις 29 Ιανουαρίου 2017, 3:58μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Κανεις ρε παιδια? Βοηθηστε με σας παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138638 από kapoios* στις 29 Ιανουαρίου 2017, 5:59μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Το πράγμα είναι σε πολύ καλό δρόμο σύμφωνα με τις πληροφορίες που μας έδωσες.Εγώ θα σου πρότεινα να της πεις να βγείτε για κάνα καφέ ή ποτό οι δύο σας και όταν τελειώσετε να την πας σπίτι της και να την πιάσεις και να την φιλήσεις.Πιστεύω ότι κατά 80% θα θέλει.Ότι άλλες απορίες έχεις πάνω στο θέμα πες μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138641 από Grie09 στις 30 Ιανουαρίου 2017, 10:16μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kapoios*@29 Ιανουαρίου 2017)
Το πράγμα είναι σε πολύ καλό δρόμο σύμφωνα με τις πληροφορίες που μας έδωσες.Εγώ θα σου πρότεινα να της πεις να βγείτε για κάνα καφέ ή ποτό οι δύο σας και όταν τελειώσετε να την πας σπίτι της και να την πιάσεις και να την φιλήσεις.Πιστεύω ότι κατά 80% θα θέλει.Ότι άλλες απορίες έχεις πάνω στο θέμα πες μου.


Και απο που συμπαιρενεις οτι παμε καλα ως τωρα? Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138643 από kapoios* στις 31 Ιανουαρίου 2017, 10:56μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Grie09@30 Ιανουαρίου 2017)

Και απο που συμπαιρενεις οτι παμε καλα ως τωρα? Ευχαριστω εκ των προτερων

Το συμπαιρένω επειδή λες ότι σε πειράζει, σε κοιτάζει, σε στέλνει καρδούλες κλπ. που σημαίνει ότι το κορίτσι ενδιαφέρεται. Εκτός αυτού,η φίλη της κάτι ξέρει για να πετάει υπονοούμενα... Πολύ πιθανό να σε θέλει και για αυτό το λόγο η φίλη της, επίτηδες να πετάει υπονοούμενα για να πας να μιλήσεις στην κοπέλα που σου αρέσει αλλιώς δεν νομίζω να το έκανε.Προσπαθούν να σε κάνουν να κάνεις την επόμενη κίνηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138657 από Grie09 στις 04 Φεβρουαρίου 2017, 8:48μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω οτι ισχυει τόσο πολύ αυτό που λες!:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138659 από kapoios* στις 05 Φεβρουαρίου 2017, 5:13μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Grie09@04 Φεβρουαρίου 2017)
Δεν νομίζω οτι ισχυει τόσο πολύ αυτό που λες!:/

Μπορεί και να μην ισχύει.Εγώ σε λέω αυτό που πιστεύω και συνήθως πέφτω μέσα.Καλό είναι να σκέφτεσαι πιο πονηρά και να κάθεσαι και να σκέφτεσαι γιατί γίνεται το κάθε πράγμα.
Ένας μεγαλύτερος είναι πολύ εύκολο να καταλάβει τι γίνεται με τα παιδιά της ηλικίας σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138660 από Ana-menos στις 05 Φεβρουαρίου 2017, 7:29μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου. Το καλο ειναι οτι εχετε κανει καλα πρωτα βηματα...δηλαδη δεν σε εχει παρει με κακο ματι, δεν σε ειρωνευεται , δεν αδιαφορει και γενικα δεν σου εχει δειξει καποιο αρνητικο σημαδι μεχρι στιγμης. Τωρα εγω θα σου λεγα να της πιασεις κουβεντα απο κοντα και το fb να το αφηνεις σαν δευτερευον κομματι...Εφοσων ειστε στο ιδιο σχολειο μπορεις να την βλεπεις καθημερινα. Προσπαθησε να μιλατε εστω και λιγο οποτε βλεπεστε για να καταλαβει το ενδιαφερον σου, στο fb μπορεις να της στειλεις το βραδακι αλλα αν δεν ξερεις πως να της πιασεις κουβεντα ρωτα την ξερω γω τιποτα για τα μαθηματα η για το σχολειο γενικοτερα και μετα απο αυτο ανοιξε ενα θεματακι να μιλησετε....καποιες συμβουλες ακομα που θα σου λεγα ειναι να μην κανεις μαλακιες για να δειχτεις μπροστα της(πχ να το παιζεις μαγκακι και ετσι), οταν πιανετε συζητηση να την αφηνεις να μιλαει περισσοτερο και οσο θελει, να γινεις ξεχωριστος στα ματια της...δεν μπορω να σου πω με ποιον τροπο γιατι δεν σε ξερω και δεν ξερω και την κοπελα αλλα προσπαθησε να της δειξεις εναν πολυ καλο χαρακτηρα για τον οποιο θα μπορει να μιλαει και στις φιλες της μετα....μετα απο λιγο καιρο αν δεις οτι πηγαινει καλα μπορεις να της προτεινεις για καφε η για ενα χαλαρο περπατημα.
Αυτα απο εμενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login