Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Κυριακή, 16 Ιουνίου

Τρομακτικές ιστορίες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39191 από gogirl στις 19 Απριλίου 2007, 8:08μμ

gogirl

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ΑΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΡΕ PRAETORIAN ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΑ....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39415 από cami στις 14 Μαΐου 2007, 10:57μμ

cami

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ηταν λεει μια φορα σε ενα σπιτι μια οικογενεια, η οποια καθε βραδυ ακουγε φωνες μεσα απο το διπλανο σπιτι!!! Η οικογενεια ομως μετα απο τοσο καιρο δεν αντεξε να ακουει αυτες τις φωνες καθε βραδυ... Ετσι αποφασησαν ολοι μαζι να δουν τι υπηρχε σε εκεινο το σπιτι... Καθως λοιπον τα δυο μικρα παιδια τησ οικογενειας ο γιος και η κορη της οικογενειας δηλαδη βγηκαν εξω απο την πορτα του σπιτιου τους για να περασουν στην αλλη πορτα του σπιτιου οι φωνεσ ολο και δυναμωναν... Τα παιδια εφτασαν στην πορτα του σπιτιου σοι και αβλαβης οταν ομωσ καταλαβαν οτι κατι συναιβενε στο σπιτι εκεινο αποφασησαν να μην περασουν την πορτα ωσπου...
---------------------------------------------
η συνεχεια μετα το διαλειμμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39416 από cami στις 14 Μαΐου 2007, 11:17μμ

cami

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
2 μερος...
ωσπου καποιοσ τουσ εποιασε και τουσ εβαλε μεσα σε εκεινο το τρομακτικο και ανατριχιαστικο εγκαταλλελειμενο σπιτι...
τα δυο παιδια αφου μπηκαν στο σπιτι ελεγαν πριν απο 2 χρονια δεν ξαναβγηκαν εξω και κανεισ δεν τουσ ειδε... Οι γονεις τουσ ηταν απελπισμενοι μεχρι που ηθελαν και εκεινοι να μπουν στο σπιτι να δουν τι ειχε συμβει ομωσ ο φοβοσ πια τουσ ειχε κυριεψει...
Απο οτι εχω ακουσει 15 μερεσ πριν τα δυο παιδια κλεισουν 2 χρονια τησ εξαφανισησ τουσ λενε οτι η μητερα και ο πατερας ειδαν τα δυο παιδια κρεμασμενα απο την ντουλαπα του σπιτιου τουσ... τα παιδια δεν ειχα ολα τα δακτυλα απο οτι ανεφεραν οι εφημεριδες... οι γονεις δεν καταλαβαν ποιοσ κακος ανθρωπος το ειχε κανει αυτο... για μενα δεν επρεπε να το σκεφτουν καν...
Μετα απο 15 μερεσ βρεθηκαν μεσα σε ενα μπαουλο νε βγαλμενα τα ματια και με τη γλωσσα κομμενη... Απο οτι λενε καποιοι αυτο ειχε γινει και πριν απο 70 χρονια στην ιδια περιοχη και απο οτι μου ειπαν αυτο το εκανε μια σκια που που βασανιζε επιδη βασανιζοταν... ποιοις αραγε θα ειναι ο επομενοοοοοοοοοσ???
             μην περιμενε παντως
γιατι θα ερθει οποτε θελει αυτη... μην βασανιζεισ αυτουσ που δεν σε βασανιζουν!!!
μη κανεισ κακο γιατι θα σε βρει και θα σε βρουν!!!!!!!!!! και ξερεισ πως... δεν νομιζω να μην καταλαβατε!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39456 από cami στις 17 Μαΐου 2007, 12:32μμ

cami

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εχω να μπω κατι μερες στο ftou.gr και ακομα να βρω καμια καινουρια ιστορια που εχετε ακουσει ή εχετε δει μονοι σας... αντε βρε παιδια να δουμε τιποτα καινουριο!!! να τρομαξουμε και εμεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39587 από cami στις 21 Μαΐου 2007, 9:44μμ

cami

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
τιποτα ακομα εεεε??? βαριεστε??? καλα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53214 από gorgakis7000 στις 17 Ιουνίου 2009, 12:57μμ

gorgakis7000

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδιά δεν με νιαζει αν με πειστεβεται αλλα εγω σας το λεω μια μερα συνομιλουσα με ενα φιλο μου στο msn με την καμερα και ετσι οπως βλεπω αφτον στην καμερα ξαφνικα μου εμφανιζεται ο εαφτος μου και με χεραιτα μετα απο λιγα δευτερολεπτα το pc εκλεισε οπως ηταν φυσικο εκανα να μπω πολες μερες στο msn
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53216 από antriana στις 17 Ιουνίου 2009, 3:43μμ

antriana

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
λενε οτι εαν κρατησεις ενα αναμενς κερι βροστα απο ενα καθρευτη κατα τις 3 τ βραδυ...εμαφνιζετε βροστα σου ο διαολος....ενα παιδι ειχε μια επιθημια να περασει τν ιατρικη στο πανεπιστημιο...ετσι ενα βραδυ που ηταν μονος του σπιτι πηρε ενα κερι και πηγε μπροστα απο τν κα8ρευτη.....εμφανιζετε μια σκια...κ του λεει το παιδι 8ελω να περασω στο πανεπιστημιο...του λει οκ αλλα μου δωσεισ και εσυ κατι....του λεει το παιδι τι?? του λει η σκια αυτο που εχεις απο πισω σου...γυρναει το παιδι κοιταει πισω του...τπτ...δεν ηταν....
.............2 μηνες μετα...........
το παιδι περασε με επιτυχια και μπηκε στ πανεπιστιμιο .....δυο μερες μετα μα8αινει ενα πολι κακο νεο....¨/
οτι πε8ανε ο πατερας του....τειχε βαλει μ τν σκια κ αναρςτιοιταν πολλα.......μια μερα καταλαβε οτι οταν μιλαγε στν κα8ρευτη απο πισς του ηταν μια φωτο του πατερα του..........................
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53222 από SuperHero στις 17 Ιουνίου 2009, 11:22μμ

SuperHero

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πολυ ωραιο αυτο με τον καθρεφτη!..Χε***κα λιγο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54161 από Doctoras στις 03 Σεπτεμβρίου 2009, 3:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν οντος ισχυει εγω αρκετες φορες οταν ειμε μονος στο σπιτι η κοιμουνται ολοι εσθανομαι μια παρουσια στο χορο και με την ακρη τοθ ματιου μου βλεπω κατι να περπατα σε μεγαλη αποσταση απο μενα !Μοθ εχει σθμβει να ειμε στο δωματιο μου και να βλεπω αυτο το πραγμα να περναει απο την πορτα.Δεν φοβαμαι απλα ανατριχιαζω και ποτε δεν το εχω δει οταν θελω μονο οταν ειμε αφοσειομενος σε κατι κια τα εχω ξεχασει ολλα για παραδειγμα!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login