Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η καθαριότητα είναι μια πλάνη, σκατά στα μούτρα του Παπουτσάνη.
Πέμπτη, 23 Μαΐου

Βοηθεια μηχανακι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63543 από m@ria στις 08 Ιουλίου 2010, 7:37μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Έγραψε:(RnS cLiKA@07 Ιουλίου 2010)
και η πουτανα δεν με αφηνει

πως μιλάς έτσι για τη μάνα σου


Έγραψε:(alogomuris@08 Ιουλίου 2010)
ρε παιδια εγω μηχανακι αγορασα απο τα 14 μου κ ειμαι 17 κ το μονο που επαθα ηταν να μηνω απο βενζινι...αν εισαι προσεχτικος δεν παθενεις τπτ απολυτος

όλοι έτσι λένε''μπά δεν θα τύχει σε μένα μωρέ μόνο στους άλλους τυχαίνουν αυτά,άμα είσαι προσεκτικός δεν παθένεις τίποτα''
γιατί δηλαδή οι άλλοι δεν προσέχανε?ή μήπως εσύ έχεις το τυχερό αβγό???όταν ακούω ότι κάποιοι άνθρωποι παίζουν έτσι με τη ζωή τους και την αφήνουνε στην τύχη της δεν ξέρω κάτι παθένω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63544 από Doctoras στις 08 Ιουλίου 2010, 10:21μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Nα σου πω δεν μπορει οι φιλοι σου να μην σε αφηνουν να το καβαλας που και που?Εγω κανω υπομωνη να κλεισω τα 18 και θα παρω θελουν δεν θελουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63554 από RnS cLiKA στις 09 Ιουλίου 2010, 4:37πμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
δεν με καταλαβατε το τι ειναι καλο για μενα το ξερω μονο εγω..δεν σας ζητησα τπτ αλλο..σας ζητησα μια λυση και μου λετε οτι νανε..φιλικα

@αλογομουρη(που μονο εσυ με καταλαβανεις)μαλλον αυτο θα κανω ρε μαν δεν γινεται αλιως

@δοκτορα ναι ρε τρελε φυσικα και με αφηνουν αλλα νταξ απο το να το μαθει αλλιως καλυτερα ειναι να εχω δικο μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63559 από Doctoras στις 09 Ιουλίου 2010, 10:59πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Σωστος.Ενα θα σου πω που ισως σε καθυσυχασει μολις πας 16 και περασουν 15 μερες.Μπορεις να βγαλεις διπλομα για παπακι.Οσο και να προσπαθω να τους πισο δεν θελουν με τιποτα.Το κακο με μενα πιο ειναι ομως.Μπλεκεται και ο νονος μου που εχασε τον αδερφο του απο μηχανακι και μου λεει αμα σε δω θα στο καψω με πολυ σοβαρο υφος οχι για να με τρομαξει.Αμα καταφερω και πισο τον πατερα μου εγω η γνωμη τον αλλον ειναι περιτη.Eσυ απο τι καταλαβα πρεπει την μητερα σου να πισεις.Οποτε
πες τις αυτο για τα 16.Και το διπλομα για μηχανακι.Πες της και καλα οτι ειναι μικρη μηχανη δεν παει γρηγορα και την θες για να μετακινησε ευκολοτερα.Γιατι αμα τις πεις επιδη εχουν οι φιλοι μου παει το μυαλο της σε πραγματα οτι το θες επιδη το χουν οι φιλοι σου και κοντρες σουζες και τετια και για αυτο φρικαρει.Προσπαθησε αυτο εγω δεν μπορω να τους πισω με τιποτα.Αυτο που με καθισιχαζει ειναι οτι οταν ο αδερφος μου εκλεισε τα 18 πηρε και τωρα δεν ασχολουνται.
Τι να σου πω ρε φιλε μου δεν ξερω τι κουβαλαει το μυαλο του καθενος
και τι χρειαζεται για να τον κανεις να δει τα πραγματα με αλλη οπτικη γωνια παντος καλη τυχη....


Α και σηγουρα αυτα που σου λεν οι αλλοι οτι μπορει να χτυπισεις δεν στο λενε για κακο.Αποτην στιγμη που θα παρεις μηχανακι πρεπει να χονεψεις οτι οσο και προσεκτικος να εισε καπια στιγμη θα πεσεις.
Ετσι γινεται παντα ειναι η πλοιοψιφια.Το θεμα ειναι πως θα πεσεις .
Αυτα τα λογια τα ειπε ο πατερας μου .Και εγω δεν ξερω αν συμφωνω η οχι.Ειμε περδεμενος τελειως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63560 από XxXGreGXxX στις 09 Ιουλίου 2010, 11:18πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Έγραψε:(taktalas1@08 Ιουλίου 2010)
Καταρχάς πιστεύω πως πρώτα από όλα πρέπει να αρχίσεις να σέβεσαι την μητέρα σου και όχι να την λες και π*%$#&α αφού θέλει όπως κάθε μάνα το καλύτερο για το παιδί της. Επίσης διαφωνώ καθέτως στο να το αγοράσεις στα κρυφά. Η μητέρα σου είπε όχι αυτή θα ακούσεις, έχουμε πααάρα πολλά θύματα να θρηνήσουμε δεν χρειαζόμαστε και άλλα, και εάν επιμένεις περίμενε τουλάχιστον μέχρι τα 18 θα είσαι και πολύ πιο ώριμος. Δηλαδή εάν οι φίλοι σου αυτοκτονούσαν θα έκανες το ίδιο. Μάγγικο είναι ξέρεις να λες όχι στους διάφορους πειρασμούς και όχι να τους ακολουθάς για την υποτιθέμενη τρέλα της εφηβείας.



Συμφωνω απολυτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63569 από RnS cLiKA στις 09 Ιουλίου 2010, 3:23μμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
πολυ σωστος εισαι δοκτωρα..το ξερω πως καποτε θα πεσεις οποιος και να εισαι νταξ θα βγαλω διπλομα στα 16 και εκει βλεπουμε..μεχρι στιγμης θα περνω των αλλονων
ευχαριστω για ολες σας τις απαντησεις παιδες και τις συμβουλες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login