Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Βοηθεια μηχανακι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63512 από RnS cLiKA στις 07 Ιουλίου 2010, 11:07μμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
γεια σας πεδια..οσοι οδηγουν μηχανακι θα ξερουν οτι ολοι ειχαμε προβληματα πριν το παρουνε με τους γονεις
και οσο και γελειο να φαινεται δεν με αφηνουν.ζω μονο με την μανα μου(στον πατερα μου ουτε καν μιλαω αστο πολυ ψαγμενο θεμα)και η πουτανα δεν με αφηνει
ειμαι ακομα 15.5 αλλα ολοι οι φιλοι μου εχουν..δεν το καταλαβα γιατι να μην εχω και εγω και πρωτα θα επερνα ενα 50αρι και θα εβλεπα αλλα οτι και αν της πω μπαα @@ μαλλον επειδη πεθανε ο θειος μου με μηχανακι(ο αδερφος της)αλλα δεν φτεω αν εχει εμμονη ιδεα
εχω και τα λεφτα(μονο διπλωμα δεν εχω )αλλα εχω αυτο το προβλημα πφφφφφ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #63514 από Pelvic_Thrust στις 07 Ιουλίου 2010, 11:32μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(RnS cLiKA@07 Ιουλίου 2010)
οι φιλοι μου εχουν..δεν το καταλαβα γιατι να μην εχω και εγω


Γιατι να εχεις και εσυ μονο και μονο επειδη εχουν και φιλοι σου ? Οτι κανεις να το κανεις γιατι το θες πραγματικα.

15 χρονων εισαι ακομα μικρος για τετοια, πανε μια βολτα στα μνηματα να δεις.. Ειναι γεματα απο νεα παιδια...

Ακου τη μανα σου και οταν γινεις 18 πανε παρε και αεροπλανο :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63515 από RnS cLiKA στις 07 Ιουλίου 2010, 11:47μμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
οχι ρε φιλαρακι δεν ειναι ετσι πραγματικα το χρειαζομαι..αυτην την χρονια που μας περασε δεν εμεινα για 2 απουσιες εξετιας οτι αργουσα επειδη περιμενα το λεωφορειο..
το οτι εχουν ολοι οι φιλοι μου το λεω επιδη καπιοι λενε οτι και καλα ειναι αλητια..μαλακιες ειναι αυτα απλως εχω φαει πακετο(μεχρι τα 18 δεν μπορω να περιμενω φιλε μου και δεν το λεω για μαγκια απλως πρεπει να με πιστεψεις..πρεπει να παρω το συντομοτερο δυνατον..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63516 από Pelvic_Thrust στις 07 Ιουλίου 2010, 11:58μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Αφου τ'αχεις τα λεφτα πανε παρε ενα και για να αλλαξεις τη γνωμη της μανας σου καντην κανα δυο βολτες για να της διξεις ποσο προσεκτικα οδηγεις xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63517 από RnS cLiKA στις 08 Ιουλίου 2010, 12:01πμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
το σκεφτει αυτο φιλε
αν το παρω στα @@ μου τι πει μετα
αλλα νταξει αν το ξερουν οι γονεις ειναι παντα πιο καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63518 από alogomuris στις 08 Ιουλίου 2010, 12:20πμ

alogomuris

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
κανε οτι εκανα εγω,πηγαινε με εναν φιλο σου μεγαλυτερο σε ηλικια,και αγορασε το μηχανακι.μετα οταν το παρεις κριψτο καπου στο σπιτι σου η ενος φιλου σου και μετα κανε βολτες με αυτο ετσι ωστε να σε δει η μανα σου και να λες οτι ειναι ενος φιλου σου το μηχανακι...κ μετα να της το φερεις σιγα σιγα οτι ειναι δικο σου.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63522 από Jken στις 08 Ιουλίου 2010, 1:36πμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
alogomuris αυτό που προτείνεις είναι μεγάλο λάθος.

Άμα σου λένε να μην πάρεις μηχανάκι δεν γίνετε να τους πας κόντρα, είναι μεγαλύτερη κάτι ξέρουν.

Προσωπικά τα μηχανάκια δεν μου αρέσουν, τα θεωρώ σκοτόστρες, όχι ότι εγώ θα είμαι ο απρόσεκτος άλλα το ότι δεν έχω την ασφάλεια που θα έχω στο αμάξι μου.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63523 από taktalas1 στις 08 Ιουλίου 2010, 1:55πμ

taktalas1

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καταρχάς πιστεύω πως πρώτα από όλα πρέπει να αρχίσεις να σέβεσαι την μητέρα σου και όχι να την λες και π*%$#&α αφού θέλει όπως κάθε μάνα το καλύτερο για το παιδί της. Επίσης διαφωνώ καθέτως στο να το αγοράσεις στα κρυφά. Η μητέρα σου είπε όχι αυτή θα ακούσεις, έχουμε πααάρα πολλά θύματα να θρηνήσουμε δεν χρειαζόμαστε και άλλα, και εάν επιμένεις περίμενε τουλάχιστον μέχρι τα 18 θα είσαι και πολύ πιο ώριμος. Δηλαδή εάν οι φίλοι σου αυτοκτονούσαν θα έκανες το ίδιο. Μάγγικο είναι ξέρεις να λες όχι στους διάφορους πειρασμούς και όχι να τους ακολουθάς για την υποτιθέμενη τρέλα της εφηβείας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63530 από VeTeRaNoS στις 08 Ιουλίου 2010, 9:08πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Δεν λέω το μηχανάκι είναι χρήσιμο μερικές φορες να πεταχτείς κάπου κλπ.
Αλλα πρέπει να ξέρεις να το χρησιμοποιήσεις.Και ένα μαχαίρι είναι επικίνδυνο αν σφάξεις κανέναν αλλα και χρήσιμο για να κόψεις ψωμί.Τώρα εσύ 15 χρόνον κάτι ξέρει η μάνα σου που δεν στο παίρνει.

Υπομονή μέχρι τα 18 και μετά πάρε ότι θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63542 από alogomuris στις 08 Ιουλίου 2010, 5:48μμ

alogomuris

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ρε παιδια εγω μηχανακι αγορασα απο τα 14 μου κ ειμαι 17 κ το μονο που επαθα ηταν να μηνω απο βενζινι...αν εισαι προσεχτικος δεν παθενεις τπτ απολυτος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login