Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Προβλημα με την κοπελα μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92965 από lakis1 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 6:35μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..μπενω κατευθειαν στο ψητο χωρις να χρονοτριβω...λοιπον εγω με την κοπελα μου ειμαστε μαζι σχεδον 3 μηνες την αγαπαω παραααα πολυ τρελα ειμαι τρελα ερωτευμενος μ αυτην κ αυτη επισης !! λοιπον το προβλημα ειναι οτι νευριαζει λιγο ευκολα ξερω ειναι και της περιοδου αλλα...λοιπον μια μερα βγηκα εξω κ επειδη οτν βγαινω μ λεει να μ αφηνει δεν της ειπα οτι βγηκα μετα με περνει τηλ κ ακουει οτι ειμαι εξω και μαλωναμε 2 μερες γ αυτο οχι ακριβως μαλοναμε αλλα δεν ειμασταν καλα...ε τωρα μ λεει να μπω λγο φβ να δω κατι που μ στειλε μια φιλη της,.ειχαμε μια συζητηση ομως και την διεκοψε γ αυτο εγω ομως ηθελα να την συνεχισουμε και λεεω οκ μπηκα ειδα απαντησα βγηκα....ενω δεν εμ ειχε στειλει η φιλη της και δεν ειχα απαντισει τπτ για να κερδισω χρωνω το ειπα και να συνεχισουμε την συζητηση αλλα αυτη το πηρε στραυα οτι ειμαι ψευταρας και οτι θα χασει την εμπιστοσυνη της απεναντι μου μ αφτα και ελεος δλδ!!! δεν αντεχω σχεδων καθε μερα κατι γινετε χτες ειχαμε αντιπαραθεση γιατι ελεγε μαλακιες μια φιλη της οτι δεν επρεπε να ερωτευτει εμενα, κλπ και μ τν σπαει τρελα αυτο γιατι αγαπιομαστε πολυ κ εχουμε αντιπαραθεσεις με σχεδον τα παραμικρο παντα εγω ζηταω συγνωμη παντα εγω προσπαθω να φταιω κ αυτο γιατι δεν θελω να την πληγωσω γιατι θελω να ειμαστε καλα κ γιατι την αγαπαω περισσοτερο απο οτι αγαπαω τον ευατο μου...τι να κανω ρε παιδια τι να της πω?? σας παρακαλω απαντιστε μου γρηγορα αν γιενται και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο...δεν θελω απαντησεις του τυπου χωρισε την και τετοια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92973 από Pantera4 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 8:03μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
φιλε μου και εγω τα ιδια εχω παθει :/ θα ηθελα να σου απαντησω αλλα πραγματικα ουτε και εγω δεν ξερω τι να κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92974 από lolboi στις 12 Ιανουαρίου 2012, 8:12μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
αν πραγματικα σε αγαπα μιλα της και πες της οτι αυτο που γινεται δεν σου αρεσει και δεν νιωθεις ενταξει...βρεθητε και μιληστε απο κοντα επισης..καλη τυχη,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92976 από Me lene στις 12 Ιανουαρίου 2012, 8:34μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Καλος ηρθες καταρχην στο club των ερωτευμενων φιλαρα..εγω δεν εχω τετοιο προβληματα αλλα εχω αλλα χαχα..!
λοιπον θα την πεις να πατε για καφε..η για μια βολτα..και θα την πεις τι ακριβος γινεται..να τις δωσεις μια εξηγηση και μετα στην κριση της...επισημανε την ομως οτι σου αρεσει που ειστε αγαπημενοι και ερωτευμενοι και δεν θες να χαλασεις αυτην την καλη σχεση!
απλα..
πιστευω να βοηθησα ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92984 από johnny_95uru στις 12 Ιανουαρίου 2012, 8:51μμ

johnny_95uru

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Καταρχήν, να μην ζητάς εσύ συνέχεια συγγνώμη και ας έχεις δίκιο γιατί έτσι δίνεις τροφή στον εγωισμό της. Δε θα σου πω να την χωρίσεις προς Θεού!!! Απλά βάλτε τα κάτω και ξεκαθαρίστε τα.. Ρώτα την τι την ενοχλεί, αν έκανες κάτι..Αν δεν έκανες πες της να μην ακούει αυτά που λένε η φίλες της..Από αυτά που λές κατάλαβα ότι δε σε πολυπάνε οι φίλες της..Αλλά αυτό είναι άλλο εσύ με αυτή τα έφτιαξες και όχι με αυτές!!! Ξεκαθαρίστε τα για να μην έχεις και περαιτέρω προβλήματα!! Ελπίζω να βοήθησα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93010 από lakis1 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:48μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
λοιπον παιδια θα παμε για καφε και θα τα ξεκαθαρησω οτι δεν θελω να γινονται τετοια γιατι την αγαπαω και στεναχοριεμαι να γινονται αυτα παιδιαα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93011 από manolio4 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:55μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
όπα όπα κάτσε.. Σου έχει πει αν βγαίνεις να της το λες; δεν κατάλαβα; δηλαδή αν θες να πας με κάποιο φιλο σου έξω σαν άντρες να τα πείτε και να κοιτάξετε λίγο θα σε κανει ντα; αυτή σου λέει πότε πάει και που πάει και με ποιους πάει; επίσης δεν χρειάζεται να της ζητάς συγνώμη γτ εκεί είναι που πέφτεις και εκείνη αισθάνεται νικήτρια και ας έχει άδικο και το ξέρει.. Πρέπει σε μια σχέση να συμμετέχουν και τα δύο μέλη το ίδιο αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα, άποψη μου.. Ξεκαθάρισε τα, τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93019 από johny232 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 11:47μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
λοιπον αγαπες σε μικρες ηλικιες δυστιχως δεν υπαρχουν..τελος παντων να ξερεις οτι δεν εισαι ο μονος και γω με την πρωην μου τσακωνομουν καθε μερα και της αρεσε κιολας οσπου δεν αντεξα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93048 από lakis1 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 3:48μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
Φιλε manolio ναι μου λεει ΤΑ ΠΑΝΤΑ1
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93538 από manolio4 στις 20 Ιανουαρίου 2012, 7:52μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Φίλε λακη να της το κόψεις. Η να της δώσεις να καταλάβει ότι δεν μπορεί να το κάνει αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login