Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Ελπίζω να κάνω σωστά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93005 από zFin στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:27μμ

zFin

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά!

Για ακόμα μια φορά θέλω την συμβουλή σας.

Θέλω αύριο το πρωί στο σχολείο να πώ σε μια κοπέλα πως θέλω να τα φτιάξουμε. Μου το είχε προτείνει 4 μήνες πριν όμως δεν είμουνα σίγουρος.

Δείχνει πως ενδιαφέρετε πολύ για μένα και εγώ το ίδιο, και συμβουλεύτηκα έναν φίλο μου καλό που έχει εμπειρία σε τέτοια θέματα, και μου είπε πως αυτό πρέπει να κάνω και μάλιστα γρήγορα.

Είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω να κάνω κάτι τέτοιο, τι λέτε καλά θα κάνω; Λέω να ξεκινήσω με την φράση "Εμμ, θέλω να σου πώ κάτι. Θέλω να σε ρωτήσω το ίδιο πράγμα που με ρώτησες πριν λίγους μήνες...." Τι λέτε, κάποια ακόμα συμβουλή; Δεν έχω σχεδόν καμία εμπειρία σε αυτά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93007 από manolio4 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:36μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
πες της "Εμ θέλεις να έρθεις να σου πω κάτι..;" και θα τις πεις ξέρω γω κάποια πράγματα που αισθάνεσαι και όταν είσαι έτοιμος πες της "θέλεις να είμαστε μαζί".. Αυτό δεν είναι δύσκολο.. Καλή τύχη.:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93008 από zFin στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:38μμ

zFin

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Απλώς το θέμα είναι πως δεν ξέρω τι να κάνω στην περίπτωση που αφτό διαρρεύσει σε όλο το σχολείο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93015 από Pantera4 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 11:11μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
μην δωσεις σημασια σε κανεναν! ειδικα σε αυτους που δεν τα εχουν ζητησει ποτε σε καμια! αν ειχαν τα κοτσια ας το κανανε και αυτοι! και εγω τα ζητησα απο μια και μετα διερευσε στο σχολειο αλλα ολα καλα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93017 από johny232 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 11:43μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
φιλε αμα πηγενεις 3 γυμνασιου-1 λυκειου θα σου ελεγα το εξεις! πες της μετα το σχολασμα να πατε καπου μονοι να μιλησετε γιατι θες κατι να τις πεις,ωστε να μην υπαρχει ανγχοσ και ντροπη μεσα στο σχολειο (γιατι οσο να ειναι χρειαζεσται ενα ηρεμο μερος)οταν θα βρεθειτε για να μιλησετε πες της οτι του αρεσει και θα ηθελε να γινει κατι μεταξυ σας αν σου πει οτι και εκεινη θελει αμεσως φιλα την!! ειναι απλο!μην εχεις ανγχοσ αυτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login