Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ντρεπομαι πολυ βοηθεα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93276 από Raph...97 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 3:32μμ

Raph...97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Ειναι λιγο μεγαλο αλλα πλσ διαβαστε το

Λοιπον παδια εχω προβλημα... ντρεπομαι να κανω κατι και με τις δυο μου σχεσεις χωρισαμε γ αυτο το λογο δηλαδη εκει που τα εχουμε δεν μπορω να παω στ σχολειο κοντα της ν μ πει η να της πω κατι κομπλαρωω σκεφτομαι τις φιλες της τι θα γινει και λοιπα σκευτομαι τους αλλους που αν φιλιθουμε θα πας κοιτανε και κομπλαρω δεν γινετε..... Τι μπορω νακανω βοηθεια και γρηγορα....

[διαγράφηκε το εκτός θέματος και μετακινήθηκε το θέμα στη σωστή κατηγορία]

Ευχαριστω προκατβαολικα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93278 από stella_vsv στις 16 Ιανουαρίου 2012, 3:46μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
εγω θα σου μιλισω για το πρωτο σου προβλημα...μιλα της δεν υπαρχει περιπτοση να πουν κατι ασχιμο ισα ισα που θα αρχισουν ολες μαζι να τσιριζουν και να λενε διαφορα αλλα καλα πραγματα για εσενα ιδικα αν η κοπελα σου σε λατρευει..δεν προκειται να πουν κατι ασχιμο...θα πουν οτι θελει να ακουσει η φιλη τους...το 90% των κοριτσιων λοιτουργουν με αυτον ακριβος τον τροπο!!!αυτο ακριβοσ κανουν οι φιλεσ μ οταν ερχεται και μου μιλαει το αγορι μ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93279 από Raph...97 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 3:54μμ

Raph...97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Ναι κοιτα με αυτην τα ειχαμε φτιαξει αλλα χωρισαμε για τιον παραπανω λογο αλλα της αρεσω και μ αρεσει οποτε....

Ειμαι και ασχημος οχι ΤΟ ΜΠΑΖΟ αλλα δν με λες και καλο και φοβαμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93280 από stella_vsv στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:02μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ναι στα κοριτσια αρεσει καποιοσ για τον χαρακτιρα του και οχι για το πως ειναι αφου βλεπεσε και δν εισαι μπαζο μν ανισιχεις αν ειναι αρκετα καλη για εσενα δεν θα εχει προβλημα να τα ξαναβριτε αλλα θα πρεπει να εχεισ αλλαξει...χαλαρωσε καλε μου δεν ειναι αναγκη να εισαι τοσο ανασφαλης!!!μια χαρα θα εισαι ειμαι σηγουρη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93281 από Raph...97 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:25μμ

Raph...97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Ναι οκ...αλλα δεν ειναι μονο οι φιλες τις γενικα σκαευτομαι τους αλλους.... και δηλαδη οταν παω γτ εινια με τις φιλεσ τις 97% να ανεβουμε πανω μαζι (παρδειγμα) τι θα πω στις φιλες της δλδ απαντα ρε γτ εισαι κοριτσι και σε εμπιστευομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93283 από stella_vsv στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:43μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
τι σε νιαζει για τους αλλους ρε συ κι εγω το ειχα αυτο το προβλημα καποτε...και τι θα γινει αν σε δουν με την κοπελα σου δικαιομα σου!!!ασε που η κοπελα που σου αρεσει μπορει να νομιζει οτι ντρεπεσε να σε βλεπουν με αυτη και να νιοθει ασχημα...δεν υπαρχει τπτ για το οποιο 8α επρεπε να ντρεπεσε οποτε ποιος ο λογος???και οι φιλες τις δν νομιζω να εχουν προβλημα...και αφου σου αρεσει και της αρεσεις δεν ειναι κανενος αλλου δουλια τι κανετε...ιδικα αν μενεις και σε πολη...δν προκιται να ασχολιθει κανεις μαζι σασ αν μενεισ σε χωριο ειναι ενα αλλο καιφαλεο...τοτε θα πρεπει να τους γραψεις ολους και απλα να κανεις αυτο που θες...πιστεψε με δεν παιζει να γινει τπτ!!!το πολυ πολυ να λενε οτι ειστε ωραιοι μαζι!!! ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕΕΕΕΕ!!!   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93284 από Raph...97 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:46μμ

Raph...97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
οχι παλι καλα αθηνα μενω και δηλαδη ποως τηνπαιρνω απο τιςφιλεςτης?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93285 από stella_vsv στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:52μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
θα πας εκει που θα καθεται με τις φιλες τις και θα της πεις μπορω να σου πω λιγο και θα την παρεις απο το χερι και θα πατε ποιο περα και θα της πεις οτι την θελεις πισω και μετα θα ειστε μαζι και θα σου φιγει και το κομπλεξ και θα πηγαινεις μετα απο αυτο και θα την παιρνεις χωρις να εχεις προβλημα θα συνιθισεις ρεεε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93286 από Raph...97 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 4:57μμ

Raph...97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
ενοω αν τα εχουμε πως θα την παιρνω απο τις φιλες τιιςκαι τι θαλενε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93287 από stella_vsv στις 16 Ιανουαρίου 2012, 5:03μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
τπτ εφοσον τα εχεται δεν τους πεφτει λογος...θα πηγαινεις και θα της λες ελα παμε ή παμε βολτα..και αυτη θα ερχετε αν δεν θελει θα σου λεει οχι τωρα ή οχι και εσυ θα λες οκ και αυτο...ασε τις φιλες της σιγα...δεν παιζει να πουν τπτ..και αν πουν αυτη θα ειναι τοσο ερωτευμενη μαζι σου που δεν νομιζω να τις δωσει συμασια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login