Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Τρίτη, 7 Μαΐου

τι μπορω να κανω για να τα φτιαξουμε?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94513 από MariaSmiLe στις 09 Φεβρουαρίου 2012, 10:47μμ

MariaSmiLe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας!
εχω ενα θεμα και ελπιζω να με βοηθησετε....
Λοιπον μου αρεσει ενα παιδι¨(αυτος 14 κ γω 13) και τεσπα γ ν μην τ πολυλογο... Σημερα ειμουν στην ταξη του στο σχολειο γτ εχω φιλους εκει και σε καποια φαση ειχαμε μεινει ,εγω,αυτος και αλλα 3 παιδια... Και καποια στιγμη αρχησε ενας να λεει οτι τα εχουμε και να παει να κατσει μαζι μου και οτι αυος του ειχε πει οτι του αρσω και τετοια... νταξ δεν με πειραξε πολυ αλλα ρε καθοταν και ελεγε κατι τετοια και γω και αυτος ειχαμε μεινει μαλακες δεν ηξερα τι να κανω και καθομουν και τον κοιτουσα(αυτον που μ'αρεσει), ουτε κ αυτος εκανε τπτ ρ ειχε κοκκινισει xD....ουτε θυμωσε που τ ελεγαν οι αλλοι αυτο και μετα αφηγε ,βγεικε εξω.... τεσπα εγω εχω πειστει οτι του αρεσω γιατι και αυτος αυτο δειχνει, παντα μου μιλαει ωραια,χαμογελαει και ετσι 2 φορες κιολας που σχολαγα νωριτεα που ειχε πει να κατσω μαζι του στην ταξη του(την μια εκατσα, του το ειχα προτινει εγω κιολας, επειδη επεσα σε καλο καθηγητη ,αλλα την επομεη δεν με αφησαν) τον βλεπω στο σχολειο γιατι δεν μενει ακριβος εκει που μενω εγω ειναι 5 λεπτα περιπου μακρια αλλα δεν τον εχω δει ποτε στην πλατεια μας ξερω γω ετσι τον βλεπω μονο στο σχολειο οποτε μονο εκει μπορω ν κανω κατι για να τ φτιαξουμε δεν νομιζω να τον συνατησω στον δρομο θα τον δω παλι την Δευτερα γτ αυριο δεν θα παω σχολειο.... πειτε κατι τι μπορω να κανω? οπως εχετε καταλαβει και σεις του αρεσω ετσι? και μετα απο ολο αυτο πιστευω οτι ειναι καλητερα να κανω κατι τωρα, οταν τον ξανα δω, γιατι κατι πρεπει να κανω δεν μπορω να περιμενω αλλο να κανει κατι αυτος Να τον παρω πιο κει και να τον ρωτησω γιαυτα που ελεγαν και αμα πει οτι ειν αληθεια να δοκιμασω να τον φιλησω?;ρ αλλιος αμα πει οχι να του πω "ενταξη" κια να φυγω? βοηθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94581 από MariaSmiLe στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 4:12μμ

MariaSmiLe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
κανεις?....... τιποτα? .....-_-"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94582 από faidra:) στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 4:18μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Γιατί την δευτέρα δεν του προτείνεις να πάτε μια βόλτα κάποια στιγμή; Απο αυτά τα μικρά που είπες ίσως του αρέσεις κ είναι ντροπαλός. Δοκίμασε, δεν έχεις να χάσεις κάτι :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94592 από MariaSmiLe στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 9:03μμ

MariaSmiLe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δευτερα πιστευω ειναι καλυτερη στιγμη για να του μιλησω :/ να κανονισουμε να παμε βολτα δεν νομιζω γτ μολις σχολαει παει με λεωφοριο.... εγω λεω στο σχολειο να τον ρωτησω για αυτα που ελεγαν τα παιδια γτ αυτος που τα ειπε ειναι κολλητός του και μπορει να ηθελε να πετυχει κατι δεν ξερω... και τεσπα να του πω οτι θελω ν μιλησουμε και να παμε καπου που να μην μας βλεπουν και μπορει να γινει κατι, δηλαδη να τον ρωτησω αν τελικα του αρεσω κ ετσι(και οχι να πει τουλαχιστον να ξεκαθαρισουμε τ πραγματα...) και ναι,ειναι ντροπαλος μωε <3 εγω τ σκευτομαι μερες τωρα και πιστευω οτι ειναι καλη ιδεα σκευτομαι αν τελικα τα φτιαξουμε να τον φιλησω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login