Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η σκληρότερα εργαζόμενη τάξη στην Ελλάδα είναι οι μαθητές. (Δ. Σαββόπουλος)
Τετάρτη, 1 Μαΐου

τρομερο μπερδεμα με αγορια!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94535 από stella_vsv στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 7:38μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
παιδια γεια σασ..εχω μια φιλη 16 χρονων η οποια εχει χωρισει με ενα αγορι που τα ειχε μαζι του για 2 χρονια (ειχαν ελευθερη σχεση) και σταματησαν να μιλανε για καποιο διστιμα(2 μηνεσ) μεσα σε αυτο το διαστιμα αρχισε να κανει κατι με ενα αλλο παιδι στην προσπαθεια τησ να ξεπερασει τον αλλον (αλλα και γτ τησ αρεζε οπωσ λεει αλλα εγω δεν την πιστευω)ομωσ το παιδι αυτο ηθελε την φιλη μου για κατι σοβαρο αλλα οταν την ρωτησε να κανουν σχεση αυτη δεν ηθελε γιατι το ειπε πολυ νωρισ....μετα απο καιρο (στον 1,5 μηνα περιπου) ο πρωιν τησ αρχισε να πολιορκρει παλι και ελεγε διαφορα στουσ φιλουσ του αγοριου που εκανε κατι μαζι τησ...παρολα αυτα το παιδι των 2 χρονων ολο αυτο το διαστημα εκανε κατι με διαφορεσ αλλεσ κοπελεσ ομωσ η φιλη μου δεν τον ενοχλουσε...η φιλη μου ομωσ ηταν τοσο χαζη που δεν με ακουσε..και πηγε και εκανε κατι ξανα με τον πρωιν τησ ενω μιλουσε και φασονοταν ακομα με το καινουριο το παιδι..και το καινουριο το παιδι τα εμαθε ολα και την παρατησε...και αυτη κεγεται ολοκλιρη!!!ομωσ μιλαει ακομα με τον παιδι τον 2 χρονων..παιδια ειναι πολυ χαζη!!ομωσ εμενα δν με ακουει...και μου ζητησε να μου πειτε γνομεσ!!

ευχαριστω πολυ θα με υποχρεωνατε αν μπορεσετε να μου απαντησετε και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο!!!δωστε συμβουλεσ με εχει πρηξειιιι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94538 από faidra:) στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 7:53μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Κοίτα να δεις.. Δυστυχώς κάποιες φορές πρέπει να την πατάμε για να παίρνουμε το μάθημά μας και να καταλαβαίνουμε τι θέλουμε πραγματικώς.
Το καλύτερο που έχει να κάνει, είναι αν νιώθει πολλά για το παιδί που γνώρισε τώρα και είναι έτοιμη να κάνει σχέση μαζί του, να του μιλήσει και να του πει τι νιώθει. Όσο για τον πρώην, επειδή δύο χρόνια δεν σβήνονται, να του ξεκαθαρίσει ότι θέλει απλώς να μιλάνε αλλά όχι να ξανά γίνει κάτι. Πρώτα απ όλα όμως οφείλει να είναι ξεκάθαρη με τον εαυτό της και μετά με τους υπόλοιπους. Έτσι μόνο θα καταλήξει σ αυτό που θέλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94539 από stella_vsv στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 8:11μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
εγω καλε μου τησ το λεω!!!αλλα ποιοσ με ακουει εμενα...ευχαριστει πολυ!!απο οσα ειπεσ θελει ακριβοσ το αντιθετο..γιατι λεει οτι 2 χρονια δεν σβινονται ευκολα και το παιδι των 2 χρονων δεν θελει μονο να μιλανε(με αυτον δεν εχουν προχορισει σεξοθαλικα για να την θελει μονο για αυτο)πραγματικα δεν ξερει τι να κανει και ειναι πολυ χαλια ρεεε!!επισησ το αγορι του μηνα μολισ τα εμαθε αυτα την παρατησε οπωσ ειπα πιο πριν και κανει κατι με διαφορα κοριτσια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94540 από faidra:) στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 8:32μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Άλλο κατάλαβα απ αυτά που είπες.Τέλος πάντων, ας πάρει χρόνο μακρυά απ όλους και ίσως έτσι καταλάβει τι θέλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #94546 από oasis στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 9:29μμ

oasis

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πολλες φορες οτι και να τους λεμε δεν καταλαβαινουν
Αστους να παθουν για να μαθουν
εσυ δεν μπορεις να κανεις κατι απλα να την ακους και προσπαθησε να της λες την αποψη σου για το τι θα εκανες εσυ οχι να της το επιβαλεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94604 από stella_vsv στις 12 Φεβρουαρίου 2012, 12:41μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ναι δικιο εχεισ oasis ευχαριστω πολυ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login