Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Κυριακή, 26 Μαΐου

με μπερδευει αρκετα αυτο το παιδι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94560 από denseksexnw στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 12:17πμ

denseksexnw

μέλος από: 3/2/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Λοιπον τελικα καταφερα να πω σε αυτο το παιδι που μ'αρεσει πως νιωθω..
Ομως μπερδευτηκα ακομα περισσοτερο αφου η απαντηση του ηταν καπως παραξενη...αρχικα γελασε και μου λεει μετα εγω δεν σε βλεπω ετσι...αργοτερα το βραδυ που μου εστειλε στο facebook μιλουσαμε για αρκετη ωρα...και οταν τον ρωτησα εγω αν θα αλλαξει κατι μεταξυ μας? (εννοοντας φυσικα αν θα σταματησει να μου μιλαει) μου απαντησε οχι ρε βλακα :p βασικα εννοω οτι θα μιλαμε οπως και τωρα και θα κανουμε βλακειες!
ειναι σαν να μου λεει δλδ οτι εχω ελπιδες? ή ειναι η ιδεα μου? βοηθηστε με παρακαλω!
ααα επισης εβαλα την κολλητη μου να τον ψαρεψει...και η πρωτη της ερωτηση ηταν καλα δεν ειναι ωραια κοπελα? και αυτος ειπε ενα απλο δεν την βλεπω ετσι και ξεκοψε την κουβεντα! Δεν ξερω μπερδευομαι...ααα επισης συνηθως επειδη πειραζομαστε μεταξυ μας...λεμε διαφορα τυπου οταν με νευριαζει του λεω εισαι και πολυ....και με ρωταει βλακας? και του λεω ναι ακριβως και μου λεει παντα τι κερδιζω? και οταν τον ρωταγα τι θελει μου ελεγε (ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ) 5 ευρω κ καλα!:p
Σημερα ομως οταν με ρωτησε τι κερδιζω? του λεω κατευθειαν δεν εχω 5 ευρω...και μου λεει δεν μιλησα για λεφτα ρε βλακα! και τον ρωτησα τι θες λπν? και μου λεει δεν ξερω!:/

Δεν ξερω τι συμβαινει? με θεωρει ομορφη κοπελα ομως με βλεπει φιλικα?
και εγω τι μπορω να κανω για να αλλαξει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #94567 από kapioa :) στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 11:54πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοπελια,αν δεν σε θελει αυτος ΜΙΑ εσυ δεν τον θες ΔΕΚΑ!
Τωαρ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να σταματησεις να του δειχνεις πως ενδιαφερεσαι για καπιο διαστημαααα,και ετσι θα το καταλαβει και θα ταρακουνιθει λιγααακι!!! =)
Αστον να ιρεμησει και να αποφασισει εκινος τι θελει.(Εσυ αυτο που ειχες να πεις το ειπες) ;) Αν αυτος ενδιαφερθει,τοτε ας τα ξεβερδεψει απο μεσα στο κεφαλι του και ασ ερθει να σου πει τι αποφασησε Τ*Ε*Λ*Ι*Κ*Α*!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login