Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
H επόμενη πρόταση είναι αληθής. H προηγούμενη πρόταση είναι ψευδής.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Διλημα.. Να της το πω η οχι;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95912 από pac_man στις 08 Μαρτίου 2012, 11:22μμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδες εδω και λιγο καιρο γουσταρω μια γνωστη μου 1 χρονο μεγαλυτερη. Δεν θα την ελεγες φιλη μου αλλα μιλαμε αρκετα. Πριν μερικους μηνες ειχα την εντυπωση πως με γουσταρει αλλα τοτε τα χα με αλλη και δεν μπορουσα να κανω κατι.. Αλλα τωρα που την γουσταρω σα να μου φαινεται οτι ενδιαφερεται.. Δεν ξερω.. Εχω σκεφτεί να πω σε ενα φιλο μου να την ρωτησει αλλα δεν κανουν παρεα οποτε λιγο χλωμο να του απαντησει αληθεια.. Εχει αυριο ενα παρτυ και αμα ειναι εκει θα προσπαθησω να κανω κατι αλλα μαλλον δεν θα ειναι εκει..
Και το θεμα ειναι οτι της τα χα ζητησει 1,5 χρονο πριν και τοτε δεν μου ειχε απαντησει καν, αν και τοτε δεν καναμε και παρεα.
Οποτε προβληματιζομαι τωρα γτ αμα φαω χ και σταματήσει να μου μιλαει τωρα θα ειναι χαλια γτ αν δεν παει για σχεση ας κανουμε μια φιλια..
Καμια ιδεα;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95922 από gravedigger στις 09 Μαρτίου 2012, 3:01πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
πιστευω οτι δε σε θελει οσο σκληρο κι αν ακουγεται.
επειδη την πρωτη φορα της δοθηκε η ευκαιρια να τα φτιαξετε αλλα δεν απαντησε.δεν ειναι καλο σημαδι.μπορει να μην σου απαντησει και τωρα για να μην πει οχι και σε πληγωσει.το ξερω και το να μη σου απαντησει παλι επιπονο θα ειναι.
παντως προσπαθησε και βλεπεις.δεν εχεις να χασεις τιποτα.
καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95923 από dark4 στις 09 Μαρτίου 2012, 1:33μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Πες της μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι ακόμα περιμένεις την απάντηση και δες τι θα σου πει και πως θα αντιδράσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95928 από pac_man στις 09 Μαρτίου 2012, 3:29μμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gravedigger@09 Μαρτίου 2012)
πιστευω οτι δε σε θελει οσο σκληρο κι αν ακουγεται.
επειδη την πρωτη φορα της δοθηκε η ευκαιρια να τα φτιαξετε αλλα δεν απαντησε.δεν ειναι καλο σημαδι.μπορει να μην σου απαντησει και τωρα για να μην πει οχι και σε πληγωσει.το ξερω και το να μη σου απαντησει παλι επιπονο θα ειναι.
παντως προσπαθησε και βλεπεις.δεν εχεις να χασεις τιποτα.
καλη τυχη!



λοιπον ξεχασα να πω οτι πριν 1,5 χρονο ειχα μακρυ μαλλι (γτ ακοθω metal) και δεν βλεπομουν οποτε λογικο να της ημουν αδιαφορος γτ ημουν χαλια συν το οτι δεν πολυμιλαγαμε, αντε ενα γεια το πολυ.

απο το καλοκαιρι που κουρευτικα εχεω πολλες επιτυχιες γι αυτο εχω θετικη σκεψη και νομιζω πως δεν της ειμαι αδιαφορος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95939 από gravedigger στις 09 Μαρτίου 2012, 9:53μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
Γιατι το λες αυτο;;;
εμενα παντως με αναβουν οι μεταλλαδες! δηλαδη τι; επειδη εχουν μακρια μαλλια ειναι ασχημοι;;
I dont think so.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95942 από pac_man στις 09 Μαρτίου 2012, 11:59μμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
gravedigger εσυ εχεις ωραιο γουστο αλλα εμενα δεν μου πηγαινε το μακρυ μαλλι. :/ πολυ θα το θελα.. γι αυτο κουρευτικα γτ μν νομιζεισ γουσταρω πολυ να πηγαινω σε συναυλιες και να μπορω να κανω τρελο headbaging
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95944 από gravedigger στις 10 Μαρτίου 2012, 12:49πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
μην αλλαζεις το ποιος εισαι για να αρεσεις στους αλλους.
αν σε γουσταρει καποια θα σε γουσταρει και με μακρυ μαλλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95969 από pac_man στις 11 Μαρτίου 2012, 2:56πμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Νταξ οκ.. Καμια ιδεα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95975 από erroor στις 11 Μαρτίου 2012, 1:47μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
και που ξερεις οτι δεν ενδιαφερεται μπορει τοτε να γουσταρε καποιον αλλον και να μην σου απαντησε για να μην σε πληγωσει οποτε τοτε μαλον θα το εχει μετανιωσει και να θελει να κανετε κατι μαζι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95988 από pac_man στις 12 Μαρτίου 2012, 11:44μμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
erroor Καλα ακουγεται ετσι αλλα... Το θεμα ειναι οτι μια μου δινει την εντυπωση οτι με γουσταρει και μια το αντιθετο.. Δλδ απο την συμπεριφορά της στο σχολειο π.χ. ειμαι σιγουρος οτι με γουσταρει ενω μετα βλεπω μια δημοσιευση στο φβ της και νομιζω το αντιθετο.. Και αυτο γινεται ολη την ωρα.. Ειναι μεγαλο μπερδεμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login