Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Σάββατο, 18 Μαΐου

μου αρεσει φιλος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95976 από sarra στις 11 Μαρτίου 2012, 2:05μμ

sarra

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Λοιπον.. Εδω και καιρο μου αρεσει αρκετα ενας φιλος μου. Κανουμε πολυ παρεα και ειναι ουσιαστικα κολλητος μου. Ξερω οτι δε μεγουσταρει γιατι μου λεει τα προσωπικα του και του αρεσει μια φιλη μου. Θελω να του πω οτι μου αρεσει γιατι δεν αντεχω να το κραταω αλλο μεσα μου (δεν το ξερει ΚΑΝΕΙΣ) και πιστευω οτι θα μου ειναι πιο ευκολο να τον ξεπερασω. Το θεμα ειναι οτι φοβαμαι πως οταν του το πω, θα χαλασει η φιλια μας! Τι να κανω???? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #95979 από denseksexnw στις 11 Μαρτίου 2012, 4:47μμ

denseksexnw

μέλος από: 3/2/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!
Επειδη εχω περασει ακριβως το ιδιο θα ηθελα νασε βοηθησω γιατι και εμενα μ'αρεσε ο κολλητος μου!
Πρωτα απολα ξερεις πια ειναι τα αισθηματα του για σενα οποτε δυο ειναι οι προοπτικες ή θα του πεις τι νιώθεις και αυτοματα θα απομακρυνθεί ή θα αρχισει να το σκεφτεται μηπως του αρεσεις και εκείνου! ή βασικα ειναι και η τριτη εκδοχη που συνεβη σε εμενα ομως ποναει πολυ....Κανει λες και δεν εγινε τιποτα....αδιαφορει τελιως για οσα του ειπες!:|
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95982 από sarra στις 11 Μαρτίου 2012, 7:04μμ

sarra

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
απλως και η φιλια του ειναι παρα πολυ σημανικη για μενα και δε θα ηθελα να τη χασω... Αυτο με προβληματιζει. Τελος παντων, υποθετω πως το μονο που μπορω να κανω ειναι να μαζεψω ολο μου το θαρρος και να του το πω... :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95983 από panagiotiC στις 11 Μαρτίου 2012, 7:26μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Κοιτα,μπορεις να του πεις το εξης:"Εδω και καμποσο καιρο τρεφω καποια αισθηματα για σενα τα οποια δεν ειναι μονο φιλικα.Το ξερω οτι μπορει να σου ηρθε καπως αποτομο αυτο που σου λεω αλλα δεν μπορουσα να το κρατησω αλλο μεσα μου.Δεν θελω να μου απαντησεις τωρα τι αισθανεσαι και αν αισθανεσαι κατι για μενα,σκεψου αυτα που σου ειπα και να ξερεις οτι ο,τι και να αποφασισεις εγω θελω να ειμαι διπλα σου εστω και σαν φιλη σου."Εγω τουλαχιστον αυτα θα ελεγα σε μια αναλογη περιπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95984 από Darkwin στις 11 Μαρτίου 2012, 7:28μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Να του το πεις! Και δεν θα χαλάσει η φιλία σου. Δηλαδή άμα αυτός νευριάσει ή δεν ξέρω γω τι άλλο, μετά από λίγες μέρες θα είναι όλα εντάξει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95987 από sarra στις 11 Μαρτίου 2012, 8:47μμ

sarra

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
πραγματικα, σας ευχαριστω ολους ΠΑΑΡΑ πολυ. Μου δωσατε θαρρος και με βοηθησατε οσο δε φανταζεστε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96088 από sarra στις 14 Μαρτίου 2012, 9:29μμ

sarra

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ακυρο, τελικα δε θα του το πω ποτε. Τα εφτιαξε με αυτην την κοπελα που του αρεσε... (και εγω τον βοηθησααα :@ :@)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96119 από XalaraGr στις 14 Μαρτίου 2012, 11:30μμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Πφφφφφ κριμα σαρρα ;/ Δεν πειραζει ομως αφου ηταν να γινει ετσι , ετσι εγινε ! Εσυ κοιτας μπροστα ! Τα καλυτερα ερχονται θυμησου το :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login