Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Σχολη Ευελπιδων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96150 από erroor στις 15 Μαρτίου 2012, 5:04μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ποσα μορια θελει ,σε ποια μαθηματα θελει να επικεωτρωθω και ακουσα οτι θελει και σε τι βαθμο θελει να γυμναζομαι??(θελει πολλη γιμναστικη?)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96151 από erroor στις 15 Μαρτίου 2012, 5:05μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
συγνωμη καταλαθος το εβαλα στο sex
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #96153 από Aitherovamwn στις 15 Μαρτίου 2012, 6:31μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αν σου πε ο πατερας σου να μπεις εκει καλυτερα θα ειναι να βρεις καπου αλλου γιατι οι τεταρτοετης τους γαμανε εκει μεσα!;)
αυτο θα το ψαξεις στο google για το πια κατευθυνση πρεπει να πας και ποσα μορια θελει..η γυμναστικη που θελει για να περασεις ειναι γελοια και καποιος αγυμναστος τελειως τις περναει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96163 από Vooltaz στις 15 Μαρτίου 2012, 8:26μμ

Vooltaz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έχοντας πατερα στρατιωτικό μπορώ να σου δώσω καποιες πληροφορίες.Θέλει γύρω στα 18.000 με 18.600 μόρια και πρέπει να είσαι απο θετική η τεχνολογική κατευθυνση απο γενικό λυκειο.Άπο γυμναστική θέλει βασικά πραγματα που το 90% των ανθρωπων τα καταφερνουν.Προσοχη ! Η γυμναστική αυτή έχει 2 στάδια.Μόλις θα είσαι πρωτοετης θα πρεπει να περασεις απο καποιες βασικές ασκήσεις για να εισαχθείς στην σχολή όπως ( κοιλιακους τρεξιμο και λιγες καμψεις)Στην συνεχεια θα κάνεις και γυμναστική στην σχολή που θα είναι πιο δύσκολη αλλα θα έχεις αρχίσει να δένεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96222 από erroor στις 16 Μαρτίου 2012, 8:42μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ευχαριστω εχω πατερα στρατιωτικο δηλδη αυτο μου ριχνε τα μορια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96224 από rhgas στις 16 Μαρτίου 2012, 9:50μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Φίλε μην κάνεις το μεγα λάθος και πας στρατιωτικές σχολές επειδή σε έπεισε ο πατερας σου.Ακριβώς το ίδιο είχε κάνει και ο δικος μου πατέρας σε εμένα προσφέροντας μου ενα άκρως δελεαστικό πακέτο του τύπου ,εξασφάλιση-χρήματα για την υπόλοιπη ζωή σου.Οι στρατιωτικές σχολές όμως μπάζουν απο παντού.Εκτος οτι θα βρείς εκει μέσα τα πιο 'κολημένα' άτομα και ο ρατσισμός θα σου γίνει συνήθεια δεν πρόκειται να εξασφαλιστείς απο καμια άποψη(εκτος απο άποψη ανασφάλειας).Επιπλέον πιθανότατα θα χάσεις την άποψη και τη μέχρι στιγμής ιδεολογία σου καθώς θες δεν θες θα πρέπει να προσαρμοστείς στην ιδεολογία του στρατού.Σου προτείνω λοιπον να πας ΜΟΝΟ εαν σου αρέσει αλλιώς θα το μετανιώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login