Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Τετάρτη, 17 Απριλίου

με φτύνει και μετά με κοιτάει??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97261 από tuxh-vouno στις 02 Απριλίου 2012, 9:46μμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Μου άρεζε ένα παιδί αλλά μετά από μία φάση αυτός δεν ήθελε κάτι παραπάνω και μου έριξε χυλόπιτα...Οπότε σταμάτησα να ασχολούμαι,ούτε καν τον κοιτάω.Πέρασε αρκετός καιρός από το άκυρο που έφαγα άκυρο και χθες βρεθήκαμε στο ίδιο μαγαζί και πρόσεξα ότι με κοιτούσε συχνά πυκνά,το ίδιο και οι φίλες μου...Τι στο καλό μπορεί να σημαίνει αυτό??Τώρα που τον φτύνω κολλάει αυτός??Ή απλά θυμάται που έχουμε κάνει κάτι και με κοιτάει??!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97353 από zFin στις 04 Απριλίου 2012, 11:25μμ

zFin

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δυστυχώς είχα βρεθεί στην θέση του. Νομίζω πως δεν το κάνει από κακία απλά σε κάποια φάση κάτι τον είχε ενοχλήσει. Νομίζω πως πρέπει να του δώσεις μια ακόμα ευκαιρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97362 από tuxh-vouno στις 05 Απριλίου 2012, 3:17πμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Μα τι να τον είχε ενοχλήσει μέσα σε δύο-τρεις ώρες που ήμασταν μαζί?Εγώ να του τη δώσω την ευκαιρία,αλλά και αυτός κάτι πρέπει να κάνει και όχι μόνο να κοιτάει...μήπως θέλει μόνο να κοιτάει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97363 από zFin στις 05 Απριλίου 2012, 7:15πμ

zFin

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Χμμμ...Τι να πω. Μερικοί άνθρωποι εκφράζουν τα συναισθήματά τους με άλλον τρόπο. Αλλά από την άλλη, μερικές φορές μερικοί άνθρωποι το κάνουν από κακία ή ζήλια. Νομίζω πως πρέπει να μάθεις αν ενδιαφέρετε για σένα, οπότε αν ναι δώστου μια ακόμα ευκαιρία.

Ακόμα, προσπάθησε να κάνεις μια συζήτηση μαζί του για να ξεκαθαρίσετε τα πράγματα.

Επίσης, όταν εννοείς πως σου έριχνε χυλόπιτα, δηλαδή του τα είχες ζητήσει ή απλά τον ρώταγες αν θέλει να μιλήσετε σε κάτι κτλ...;

Ελπίζω να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97371 από soussami στις 05 Απριλίου 2012, 3:48μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Δεν του τα έριξα και χύμα...του είπα έμμεσα να γίνει κάτι και αυτός είπε όχι...ε και αφού είπε όχι εγώ άρχισα να ξεκόβω για να μην τον πρήζω αλλά αυτός άρχισε να με κοιτάει ...Πολύ αργότερα τα έφτιαξα με ένα παιδί και στην καφετέρεια που πάμε μας κοιτούσε...Αλλά δεν κοιτούσε επειδή ζήλευε γιατί ακόμη και όταν χώρισα αυτός το ίδιο έκανε...Δεν μπορώ να τον ψυχολογήσω...Κουβέντα δεν μπορώ να κάνω γιατί είναι με τους φίλους του συνέχεια,το τηλ. του το έσβησα πάνω σε μία κρίση και φβ δεν έχει!Άσε που εγώ τότε είχα ρίξει πολλές φορές τα μούτρα μου και με ταπείνωσε με τη χυλόπιτα...Δεν ξέρω αν θα αντέξω και άλλη απόρριψη από αυτόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login