Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέρνε το γιο σου κάθε μέρα. Μπορεί να μην ξέρεις γιατί το κάνεις, όμως σίγουρα αυτός θα ξέρει καλά.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Δυστυχώς ή ευτυχώς;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97352 από zFin στις 04 Απριλίου 2012, 11:16μμ

zFin

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας παιδιά, για ακόμα μια φορά χρειάζομαι την βοήθεια σας.

Θα μπω λοιπόν κατευθείαν στο ψητό. Πριν από πολλούς μήνες, συγκεκριμένα τον Νοέμβριο, ένα κορίτσι από την τρίτη γυμνασίου μου είχε ζητήσει αν ήθελα να τα φτιάξουμε. Εγώ επειδή εκείνη την στιγμή κόμπλαρα πολύ (δυστυχώς) αντέδρασα αρνητικά (λέγοντας κατά κάποιο τρόπο όχι). Εμένα μου άρεσε, όμως βλακωδώς δεν ξέρω γιατί αντέδρασα έτσι. Μετά από μια εβδομάδα, προσπάθησα να την ξαναπλησιάσω για να της μιλήσω όμως αρνήθηκε (ακόμα με ένα block στο facebook). Νομίζω πως φάνηκα αρκετά βλακωδώς από την μεριά μου, ενώ δεν ήθελα. Δεν μπόρεσα να κάνω κάτι άλλο επειδή με απόφυγε. Μετά από κάτι μήνες, τα έφτιαξε με έναν άλλον (λογικά) και εγώ απλά στεναχωρήθηκα γιατί δυστυχώς τα πράγματα έτσι ήρθα εξετίας μου.

Δεν ξέρω τι να κάνω, πραγματικά αισθάνομαι ακόμα άσχημα μετά από 1-2 μήνες. Μπορώ να έχω την δική σας άποψη; Πρέπει απλά να προχωρήσω την ζωή μου; Χρειάζομαι συμβουλές. :(

Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login