Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Παρασκευή, 19 Απριλίου

συμβουλές

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97430 από Miris7 στις 06 Απριλίου 2012, 7:14μμ

Miris7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/3/2012
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
καλησπέρα στην όμορφη παρέα του ftou θα ήθελα να με συμβουλέψετε στο πώς να αρχίσω την κουβέντα σε αυτήν που μου αρέσει..(δεν είμαι καλός σε αυτό) θα της μιλήσω από φβ γιατί από κοντά δεν είναι ποτέ μόνη της.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #97493 από KICKASS στις 07 Απριλίου 2012, 9:59μμ

KICKASS

μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν μου αρέσει να ακούω θα της μιλήσω απο fb πρώτα.πάρε θάρρος κ μίλα της κ βγάλε τα συναισθήματα σου κ αν φάς χυλόπιττα δεν έγινε κάτι,θα νιώθεις μάγκας που το έκανες.βρές μιά καλή στιγμή κ πές της κάτι όπως γειά σου σε βλέπω πολύ καιρό στο σχολείο κ θα ήθελα αν κ εσύ το ίδιο να βγούμε κάποια μέρα μαζί η βρές να κάνεις μιά συζήτηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97502 από Miris7 στις 07 Απριλίου 2012, 11:15μμ

Miris7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/3/2012
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
εχεις απολυτο δικαιο φιλαρακι αλλα απο κοντα ειναι παντα με τις φιλες της..και για αυτο ειπα να τις μιλισω απο φβ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97539 από Gray στις 08 Απριλίου 2012, 5:14μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Γεια και τετοια κλασικα τα ξερεις ηδη .. Αρχισε να την ρωτας πραγματα για αυτην , Τι της αρεσει , τι οχι .. ετσι ωστε να την μαθεις , αφου μαθεις τα βασικα για τον εαυτο της τοτε θα ξερεις και ποια κινηση να κανεις μετα , Π.χ. Τησ αρεσει το Σινεμα , θα της πεισ μετα απο μια βδομαδα να πατε ;) ...

::Gray::
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97560 από soussami στις 09 Απριλίου 2012, 2:03πμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Όχι φεις μπουκ ρε παιδιά...όταν δεν υπήρχε αυτό δηλαδή τι κάνατε??Μέχρι και εγώ που είμαι κορίτσι όταν μου άρεζε κάποιος πήγα και του το έδειξα πρόσωπο με πρόσωπο...Μην φοβάστε...όλοι τρώμε χυλόπιτες,είναι και αυτή μια μορφή εμπειρίας!Πάνε και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login