Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Βρίσκομαι σε αδιέξοδο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97921 από DimakosBTR στις 14 Απριλίου 2012, 12:27πμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Αυτά που θα πω ειναι πολυ σοβαρα και δεν ξερω αν θα μπορεσω να τα γραψω γιατι ο κοσμος ειναι κακος και πολλες φορες αμιλικτος. Τέλος πάντων.
Λοιπόν... Φετος το καλοκαιρι κατεληξα στο συμπερασμα ότι ειμαι bi.
Από τοτε που το αποφασισα έχω περασει πολλα και κατεληξα ότι μ αρεσει ένα κορίτσι. Το κορίτσι αυτο το ξέρει ότι ειμαι bi και ξέρει τι νιωθω για αυτη αλλα επειδη δεν μπορουσα να της το πω ευθαιως εβαλα καποιον γνωστο μας να της το πει. Anyway, της εξομολογη6ηκα πως νιω6ω για αυτη και τελος παντων δεν θελει λεει να χαλασει η φιλια μας. Μέρα με την μερα προσπαθω να την ξεχασω αλλα τίποτα. Καθε φορα που την βλεπω την αγαπω πάλι -_-. Αλλά σαν να μην εφτανε αυτο θυμηθηκα την πρώτη μου αγαπη(που ηταν αγορι δυστυχως) και εχω φαει τρελο κολλημα με εναν γνωστο-συμμαθητη μου. Οταν λεω τρελο κολλημα εννοω 6εοτρελο κολλημα και με τους 3. Επειδη δεν εχω καμια ελπιδα με κανεναν απο τους 3 λεω να πεσω να πνιγω. Εσεις τι λετε; Ειναι δυσκολο να ζεις μια τετοια ζωη χωρις να μπορεις να εχεις κοντα σου κανεναν απο αυτους που αγαπας.
Ξερω οτι καποια ρατσιστες που το διαβασαουν αυτο δεν θα χασουν την ευακαιρια να κοροιδεψουν αλλα πρεπει να σκεφτουν ποσο πιο δυνατοι στεκονται οι gay, οι bi και οι λεσβιες γιατι αναγκαζονται να ζουν με τον φοβο των προκαταληψεων και ειναι δυνατοι να σταθουν στα ποδια τους.
Τελος παντων ανυπομονω να ακουσω τις γνωμες σας και ό,τι θελετε να πειτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97924 από M1k3y στις 14 Απριλίου 2012, 12:35πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Σιγά ρε φίλε μη πέσεις να πνιγείς επειδή δε σε θέλει γκόμενος/γκόμενα. Γράψ' τους στ' αρχίδια σου και προχώρα. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια, και έχεις όλη σου τη ζωή μπροστά σου να βρεις ανθρώπους που θα αγαπήσεις και θα σε αγαπήσουν. Μπορεί τώρα να σου φαίνεται ότι αυτές οι αγάπες σου είναι τρελές και παντοτινές, αλλά να είσαι 100% ΒΕΒΑΙΟΣ ότι με το χρόνο θα ξεθωριάσουν και θα βρεις κι εσύ κάποια άλλη αγκαλιά. Το αν είσαι straight, gay ή bi δεν παίζει κανέναν απολύτως ρόλο σε αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97944 από mimaki στις 14 Απριλίου 2012, 9:29πμ

mimaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Κοίτα dimako o m1k3y έχει δίκιο...... Δεν χρειάζεται να πας να ανοίγεις για αυτούς. Σίγουρα θα βρεις και κάποιον άλλο/η .......στα λέω από κοντά στα λέω κολαούζων από εδώ....... Το ότι δεν σε θέλουν αυτοί δεν πρέπει να σε στεναχωρεί....... Ούτε έμενα με θέλει.....ξέρεις ποιος.....αλλά δεν θα πεθάνω κιόλας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97953 από Gray στις 14 Απριλίου 2012, 11:01πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
να πνιγεις? με τιποτα ... Δεν θα ξανααγαπησεις νομιζεις?... αστα αυτα , θα βρεις πολλους/ες ακομα στην ζωη σου φιλε μου , μην λες τετοια..

Οτι ειπαν οι απο πανω εχουν +1 απο μενα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97971 από DimakosBTR στις 14 Απριλίου 2012, 3:59μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι ειναι δυσκολο να ζεις με αυτο τον φοβο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97974 από peterpan9898 στις 14 Απριλίου 2012, 4:19μμ

peterpan9898

banned
μέλος από: 25/7/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Μην ενδώσεις και κάνεις καμια μαλ@κια.Προχώρα κανονικα την ζωή σου.Αυτός ο φόβος και ο πόνος που νιώθεις έιναι δυνατός αλλά και προσωρινός.Επίσης κανενα πρόβλημα αμα είσαι bi αλλά σου λέω πάντα φιλικά προσπάθησε να είσαι με το αντίθετο φύλο γιατί τώρα λες πως είσαι bi αλλά ίσως απλά είναι κόλλημα και μετέπειτα αλλάξεις γνώμη.+1 στους πάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97975 από DimakosBTR στις 14 Απριλίου 2012, 4:23μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Και εγω αυτο προσπαθω αλλά δεν θα γινει επειδη το θελω αλλα οπως το διαλεξε ο Θεος.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #98001 από Gray στις 14 Απριλίου 2012, 6:36μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ασε τον θεο τωρα, εσυ κανε αυτο που αρεσει σε εσενα ...Μην σε νοιαζουν οι γυρω σου , θα δεις με τον καιρο πως οσο αποδεχεσαι τον εαυτο σου σιγα-σιγα τοσο πιο ωραια θα αισθανεσαι..


Αντιμετωπιζοντας τους φοβους μας , τους ξεπερναμε κιολας..

Μην κολλας... εισαι ΟΚ :3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98015 από DimakosBTR στις 14 Απριλίου 2012, 9:24μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Eυχαριστώ για την βοηθεια ρε σεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98848 από zifeis στις 22 Απριλίου 2012, 6:41μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
απλα μην κολλας σε οτι λενε οι αλλοι και να εισαι ο εαυτος σου
και σιγα που θα κατσεις να σκασεις για 3 ερωτες
αμα ολοι τα παρατουσαν τοσο ευκολα δε θα χε μεινει κανενας ανθρωπος στη γη
ολοι απογοητευονται σε καποια φαση της ζωης τους αυτο δε σημαινει οτι τα παρατανε, αλλα συνεχιζουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login