Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Aν μια εικόνα αξίζει χίλιες λέξεις τότε γιατί όλες οι φωτογραφίες έχουν λεζάντες;
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Η κοπέλα μου έκανε πιπιλιά σε έναν φίλο μ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98204 από lolboi στις 17 Απριλίου 2012, 2:09πμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
Απο το οτι βλεπω στο name του, το παιδι ειναι του '97.
Τι περιμενετε να καταλαβει? :)
Ή τι νομιζετε, πως θα την πειραζε να κανει οτιδηποτε? Ετσι που καταντησε η νεολεα μας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98255 από Gray στις 17 Απριλίου 2012, 6:47μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
θεε μου ... ποσο πισω ...


ναι μπορει να κανει κατι με τον φιλο της/σου ... Ναι μπορει και να μην κανει και απλα να ηθελε να βοηθεισει εναν φιλο της .... Αυτη στο ειπε στο τηλεφωνο .. δεν το εμαθες απο αλλου .. λοιπον , Ειναι απλα τα πραγματα , της μιλας και βλεπεις πως παει , να εισαι λιγο πιο επιφυλακτικος μαζι της .. αν καταλαβεις τιποτα , τοτε σκορπα την , Αλλα απο τωρα? ... εγω θα ελεγα οχι . εξαλου εγω με τις φιλες μου φιλιεμαι και αγγαλιαζομαι μπροστα στα αγορια τους και δεν εχουν προβλημα , καθονται και πανω μου , χορεβουμε σε κλαμπ.. φιλοι ειμαστε ... Αλλα οκ ο καθενας το βλεπει διαφορετικα , και η πιπιλια .. χμμ Αφου σου το ειπε η ιδια .. αμα ηταν τιποτα παραπανω θα το εκρυβε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98262 από aLeXanDra99 στις 17 Απριλίου 2012, 7:08μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Πρεπει να την χωρησεις....Αυτη νομιζει απ'οτι βλεπω οτι δεν εχει κανενα αγορι.Αν ομως αυτος ηταν πραγματικος φιλος δεν θα εκανε κατι τετοιο με το κοριτσι σου...Μπορει να εγινε και κατι περισσοτερο και αυτη να μη σου το λεει...Ακομα και αν τα εχετε 4 μηνες σε συμβουλευω να την χωρησεις.Αν σε σκεφτοταν και σ'αγαπούσε πραγματικα δεν θα ειχε κανει οτι εκανε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98338 από faidra:) στις 18 Απριλίου 2012, 11:26πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω τον λόγο που το κάνει όλο αυτό η κοπέλα σου και ο φίλος σου, πάντως σίγουρα δεν νοιάζονται ιδιαίτερα για σένα.Απο τη στιγμή που και ο ένας κ ο άλλος ξέρουν ότι μπορεί να σ ενοχλήσει αλλά παρ όλα αυτά δεν το σταματάνε, ε τι άλλο θες;
Αν θες πραγματικά την κοπέλα σου μίλα της και πες της ότι αν δεν κόψει τα πολλά δεν θα είστε πλέον μαζί αν κ εγώ στη θέση σου θα το έκανα χωρίς δεύτερη σκέψη.Τώρα ο "φίλος" σου, δεν είναι πραγματικός φίλος γιατί έπρεπε να σε σεβαστεί.
Η νέα γενιά έχει χάσει τ αυγά και τα πασχάλια πραγματικά, συνέλθετε λίγο όλα σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98405 από Νίκος-Ρόδος στις 18 Απριλίου 2012, 6:00μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Δεν χρειαζεται να την χωρισεις ακομα... οπως ειπαν και καποιοι πιο πανω πατα ποδι και ξεκαθαρισε της οτι δεν θα ξαναανεχτεις κατι τετοιο... αν δεις οτι δεν αλλαζει η συμπεριφορα της τοτε χωρισε την..
Οσο για τον φιλο που μονο φιλος δεν ειναι για να κανει τετοιες μαλακιες μιλα του και αυτου και αν συνεχισει κ αυτος τοτε τι να πω κανε οτι νομιζεις μαζι του
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login