Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το έγκλημα δεν αποδίδει, έχει όμως καλό ωράριο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Κοιταζόμαστε αλλα απο κουβεντα τιποτα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99440 από Mikrh Maggie στις 30 Απριλίου 2012, 9:24μμ

Mikrh Maggie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/4/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Μου αρέσει ενα αγορι και λη την ωρα στην ταξη με κοιταει αλλα επειδη δεν θελει να καρφωθει με κοιταει γρηγορα αλλα μετα κοιταει αλλου και τον εχω δει οτι το κανει γιατι καποιες φορες διασταυρονονται τα βλεματα μας και μου το λενε και οι φιλες μου οτι κοιταει...όμως παρολο που μιλαει με ΟΛΑ τα παιδια στην ταξη με εμενα τιποτα..μιλαει σε ολες τις φιλες μου και εγω ντρεπομαι παρα πολυ να του μιλήσω καιδεν εχω     και τι να του πω εχω σκεφτει να τον ρωτησω τι εχουμε μετα και τετοια αλλα το εχω κανει-δεν μπορω να το κανω συνεχεια θα καρφωθω-η φιλη μου μου λεει οτι ειχε διαβασει σε ενα περιοδικο οτι αμα σε γουσταρει ντρεπεται να σου μιλησει και νιωθει αμηχανα και για αυτο μιλαει στις φιλες σου και οχι σε εσενα(οπως εγω δηλ)Αλλα γιατι να ντρεπεται δεν μου φαινεται για ντροπαλο ατομο..Θελω να με βοηθησετε και να μου πειτε πως να του μιλησω και προπαντων τι να του πω και αλλους τροπους μπας και μαθω τιποτα(εχει facebook αλλα δεν μπαινει για αυτο δεν με εχει κανει φιλη και σκεφτηκα μια μερα να του πω οτι τον εχω κανει φιλο και γιατι δεν μπαινει-γιατι ειχε πει σε μια φιλη μου πιο παλια οτι του το ειχαν χακαρει και τελως παντων δεν το εκανα γιατι επειδη ειναι πολυ καλος σιγουρα μετα απο αυτο θα εμπαινε να με κανει, αλλα αυτο δεν ειναι λιγο εξαναγκαστικο?)-.-
Δεν ξερωωωωωωωωωω τι να κανω....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #99442 από chuck norris στις 30 Απριλίου 2012, 9:39μμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δώσε του ένα σημάδι (κάτι πέρα από της ματιές). Πείραξε τον, προσπάθησε να του μιλάς και να του δύνης σημασία όποτε σου δύνεται η ευκαιρία. Βάλε μια φίλη σου να του πει ότι ψήνεσαι για αυτόν. Αν δεν είναι ντροπαλό άτομο τότε με ευκολία θα έρθει και θα σου μιλήσει. Μόλις το καταλάβει , από εκεί και πέρα θα μπει και αυτός στο παιχνίδι και όλα θα κυλήσουν ομαλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99443 από Miris7 στις 30 Απριλίου 2012, 9:41μμ

Miris7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/3/2012
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Το παιδί σε γουστάρει και φαίνεται όλα τα ντροπαλά αγόρια αυτό κάνουμε.Αν σου αρέσει πραγματικά και δεν έχεις θέμα εγωισμού πες του εσύ ότι σου αρέσει αν ντρέπεσαι η ίδια πες σε καμια φίλη σου να του το πει και μετά θα ξεκολλήσει και θα πάνε όλα καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99458 από gravedigger στις 01 Μαΐου 2012, 1:08πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
Και σε μενα συνεβη αυτο.ενας με κοιτουσε ετσι..και μαλλον με ηθελε αλλα δεν εκανε τιποτα.τα ιδια μαυτον εκανα κι εγω.
κακο πραμα ο εγωισμος.
τωρα δεν ειμαστε μαζι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99462 από Mikrh Maggie στις 01 Μαΐου 2012, 9:51πμ

Mikrh Maggie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/4/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω για την βοηθεια.Το ξερω οτι πρεπει να αρχισω να του μιλαω αλλα δεν εχω ποτε τι να του πω. προτεινεται καμια ιδέα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99464 από Mikrh Maggie στις 01 Μαΐου 2012, 10:12πμ

Mikrh Maggie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/4/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Αφηστε που μια μερα μιλουσε με μια κοπελα στο διαλλειμα και εγω ζηλεψα και το ειδε και γιαυτο εκεινη την ωρα βγαινω εξω και κοπαναω την πορτα. μετα απο 2 λεπτα μπαινω μεσα και τον βλεπω στο θρανιο του(που ειναι μακρια απο το δικο της,καθομαι στο δικο μου θρανιο(που ειναι πισω απο το δικο της)με κοιταει σηκωνεται κατευθυνεται προς το θρανιο της με ξανακοιταει, δεν προλαβεναι να φτασει να σου εγω παλι σηκωνωμαι νευριασμενη και κοπαναω την πορτα και μετα δεν περνα 1 δευτ. να σου βγαινει αυτος απο πισω μου και με το που τον βλεπω οτι ειναι απο πισω μου τον κοιταω αλλαζω κατευθυνση για να ξαναπαω προς την ταξη και πεταω ενα "Ετσι είσαι?"Αλλα δεν ξερω αν ακουστηκε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login