Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Δε μπορεί να έχει την πίτα ολόκληρη..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99898 από theodora1989 στις 06 Μαΐου 2012, 11:18πμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλημέρα σας . Είμαι καινούργια στο φόρουμ ! Και βλέπω επιτέλους βρήκα ένα φιλικό περιβάλλον. Ας γράψω τι με απασχολεί . ( Μόνο μη γελάτε )
Εδώ και 5 μήνες έχω ελεύθερη σχέση με κάποιον. Από την αρχή αυτός που ξεκαθάρισε πως θέλει ελεύθερη σχέση και εγώ είπα όκ , το σεβάστηκα . Πέρα ό,τι κάνουμε σεξ , βγαίνουμε έξω που και που για ποτό, για βόλτα ... αλλά χωρίς καμιά δέσμευση . Με τον καιρό εγώ τον είχα ερωτευθεί , αλλά ήξερα είναι ερωτευμένος με άλλη έτσι κ αλλιώς δεν είχα ελπίδα. Ε στο τέλος που πέρασε η τρέλα χαχαχ. Μου είχε πει και δεν είναι ερωτευμένος πλέον μαζί της
Υ.Γ Σας τα γράφω αναλυτικά γιατί ίσως έχει σημασία .
Πριν κάποιες μέρες βρέθηκα με έναν πρώην μου και καταλήξαμε στο κρεβάτι ..
Στον άλλον , του είπα ό,τι βρέθηκα με τον πρώην μου και το κάναμε ( Ξέρω βλακεία μου, και ότι αυτά δε λέγονται )
Ο άλλος μόνο που δεν με έβρισε , τσαντίστικε πολύ . Γυρνάει και μου λέει " Άσχετα που δεν έχουμε κάτι, δε θέλω να πας με άλλους " και λέω "Συγγνώμη ?" Λέει έχει κάποιες αρχές και μπλα μπλα . Νευρίασα και του είπα, αν με ήθελες αποκλειστικά για σένα θα έκανες σχέση μαζι μου .. Κια είναι τώρα θυμωμένος ....
Μπορεί αν μη έχουμε σχέση αλλά μου φαίνεται δείχνει ενδιαφέρον ... Μου λέει μη ντύνεσαι προκλητικά , τι είναι αυτός και σου σχολιάζει έτσι στο φεισμπουκ και τέτοια .
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται ... Α και το κερασάκι της τούρτας ήτανε όταν του είπα " Εσύ έχεις πάει με άλλη ? " Και απαντάει " Τι σημασία έχει " και λέω "πως δεν έχει " απαντάει " δεν έχω πάει , δεν ασχολούμαι".
Στο τέλος του είπα " Ε, κάτσε ρε φίλε , δε γίνεται να έχεις την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο ."
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #99907 από LittleMonster στις 06 Μαΐου 2012, 11:58πμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν είναι γουρούνι ο άνθρωπος, θα παραμείνει γουρούνι ότι και να γίνει....

Έχεις απόλυτο δίκιο και του τα είπες πολύ καλά. Στο κάτω κάτω, δεν είναι να λες "Δεν θέλω δεσμεύσεις" αλλά να συμπεριφέρεσαι χειρότερα από το αν ήθελες...

Συμφωνώ μαζί σου κοπελιά, ότι δεν θα έχει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο...Τελικά τί έγινε δεν κατάλαβα, χωρίσατε ή εξακολουθείτε να είστε σε ελεύθερη σχέση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99908 από panagiotiC στις 06 Μαΐου 2012, 12:26μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Απλα ο τυπας μιλαει για ελευθερη σχεση,εκεινος ομως στο μυαλο του την θεωρει κανονικη σχεση.Σου πασαρει την ελευθερη σχεση σε περιπτωση κανει κατι αλλο με καποια και τον πιασεις στα πρασα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99938 από theodora1989 στις 06 Μαΐου 2012, 5:03μμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(LittleMonster@06 Μαΐου 2012)
Όταν είναι γουρούνι ο άνθρωπος, θα παραμείνει γουρούνι ότι και να γίνει....

Έχεις απόλυτο δίκιο και του τα είπες πολύ καλά. Στο κάτω κάτω, δεν είναι να λες "Δεν θέλω δεσμεύσεις" αλλά να συμπεριφέρεσαι χειρότερα από το αν ήθελες...

Συμφωνώ μαζί σου κοπελιά, ότι δεν θα έχει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο...Τελικά τί έγινε δεν κατάλαβα, χωρίσατε ή εξακολουθείτε να είστε σε ελεύθερη σχέση?


Επειδή τσαντίστηκε λέει μπορούμε να είμαστε φίλοι αλλά δε θα κάνουμε τίποτα ερωτικό . Τότε του είπα . Ξέχνα το , ή όλα ή τίποτα . Και λέει εντάξει .
βΑΣΙΚΆ περίμενα να επιμένει αλλά μπα... Χτές βράδυ είχαμε συζητήσεις και λέει ό,τι στη ζωή του δεν έχει χώρο για γυναίκα και θέλεινα περνάει καλά νομίζει ότι ακόμα είμαι ερωτευμένη μαζί του . Και του είπα : " Αυτό που ένιωθα για σένα πέρασε , το μόνο που θέλω από σένα είναι σεξ και τίποτα άλλο . Και να σου πω και κάτι άλλο , η καρδιά μου ανήκει στον πρώην μου , άσχετα που δεν είμαστε μαζί και εκείνον αγαπάω . " Αυτό ακριβώς του είπα . Παραδέχομαι είμαι πολύ ειληκρινής καμιά φορά ... αλλά δε μου άφησε άλλη επιλογή , βασικά το ήξερε. Και μου απαντάει " Κοίτα να δεις φίλοι μπορούμε να είμαστε .. για λίγο καιρό αν είναι θα αποφύγουμε το ερωτικό κομμάτι " .. Και εγώ είπα " Οκ , όπως θέλεις " . Σιγά μη κάτσω να σκάσω .. Για αυτόν νιώθω τρομερό πάθος και τίποτα άλλο , και όπως είπα τον πρώην μου αγαπάω αν και με αυτόν δε γίνεται να είμαστε ξανά μαζί . Τέλος πάντων η ζωή συνεχίζεται. Εγώ μέσα μου ξέρω ο άλλος γιατί δε θέλει κανωνική σχέση επειδή δεν είμαι Ελληνίδα , αλλά Βουλγάρα . Ναι ξένη είμαι. Αυτός είναι Εθνηκιστής κτλ δλδ ξέρετε καλύτερα από μένα. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανέναν αρκεί να με σέβεται . Είμαι 99% σίγουρη ό,τι αυτός είναι ο λόγος ... Ε φανταστείτε αυτός ο εθνηκιστής να τα έχει με μια Βουλγάρα .. τι θα πούνε οι γονείς του , οι φίλοι του.. Μπορεί να κάνω λάθος μπορεί και όχι. Κρατάω και εγώ φυσικά τις επιφυλάξεις μου γιατί ξέρω πως είναι να μη σε θέλουν επειδή είσαι ξένη. Μου έχει τύχει πολλές φορές. Αλλά τι να κάνουμε, δε μπορούμε να τα έχουμε όλα . Σκασίλα μας . Χιχιχιχιιχ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99939 από theodora1989 στις 06 Μαΐου 2012, 5:05μμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panagiotiC@06 Μαΐου 2012)
Απλα ο τυπας μιλαει για ελευθερη σχεση,εκεινος ομως στο μυαλο του την θεωρει κανονικη σχεση.Σου πασαρει την ελευθερη σχεση σε περιπτωση κανει κατι αλλο με καποια και τον πιασεις στα πρασα.


Από τη στιγμή που θέλει ελεύθερη σχέση ας κάνει ό,τι γουστάρει δε θα κάτσω εγώ να του πω μη το ένα εκείνο . Στο κάτω κάτω γκόμενα του δεν είμαι . Αν νομίζει ό,τι θα τρέξω από πίσω του κάνει λάθος . Ποτέεεεε ! Ας βρει άλλη , δε με νοιάζει . Και εγώ πολύ εύκολα μπορώ να βρω . Άνδρες όσους θέλεις :))))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99941 από zifeis στις 06 Μαΐου 2012, 5:28μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
να σου πω πριν πεις οτι ειναι εθνικιστης θα σου ελεγα οτι αυτος ειναι ρατσιστης
δεν αξιζει να ασχολησαι μαζι του και δεν αξιζει να τον εχεις ουτε καν φιλο
αυτος θελει να σε εχει φιλη για να κανετε σεξ καμια φορα και να σε εκμεταλλευεται

αυτα που λεει δεν εχουν νοημα και ειναι παραλογος

γι αυτο σου προτεινω να ξεκοψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99961 από theodora1989 στις 06 Μαΐου 2012, 9:38μμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zifeis@06 Μαΐου 2012)
να σου πω πριν πεις οτι ειναι εθνικιστης θα σου ελεγα οτι αυτος ειναι ρατσιστης
δεν αξιζει να ασχολησαι μαζι του και δεν αξιζει να τον εχεις ουτε καν φιλο
αυτος θελει να σε εχει φιλη για να κανετε σεξ καμια φορα και να σε εκμεταλλευεται

αυτα που λεει δεν εχουν νοημα και ειναι παραλογος

γι αυτο σου προτεινω να ξεκοψεις


Μπορεί να είναι και ρατσιστής δε ξέρω και δεν με απασχολεί . Ο καθένας με τα γούστα του . Απλά εγώ αν ήμουν στη θέση του , ούτε καν σεξ με ξένη δε θα έκανα . Κοίτα χωρίς άνδρα δε πρόκειται να μείνω , αλλά θα τον παρατήσω εγώ όταν θα βαρεθώ εγώ , και όχι εκείνος .... Εγώ έχω την τελευταία κουβέντα .. Και άκου εκεί τον πείραξε ... Θα τον κανονίσω εγώ ..... κακιά ε ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login