Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ορίζουμε δια του οριζομένου σημαίνει να ορίζουμε διά του οριζομένου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πως να με αφήσουν οι γονείς μου να πάω??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100205 από Mitsaras97 στις 09 Μαΐου 2012, 1:15μμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Πως να με αφήσουν οι γονείς μου να πάω σε μία χοροεσπερίδα ενός λυκείου που θα γίνει στο καλοκαιρινό W? Είμαι 15 χρονών και μένω στο Νέο Κόσμο..και είναι αρκετά μακριά το club...και θα είναι κ βράδυ..αλλά θέλω ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ να πάω επειδή θα πάει και η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! Εαν δεν με αφήσουν θα πάει μόνη της η κοπέλα μου...εε και αυτό είναι κάπως! Δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να συμβεί! Οι γονείς μου δεν πρόκειτε να με αφήσουν..γι αυτό χρειάζομαι μερικές συμβουλές για να τους πείσω να με αφήσουν!! Σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100206 από arxangelos στις 09 Μαΐου 2012, 1:22μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
να πας χωρίς να τους το πεις? πες θα κοιμηθείς σε έναν φίλο σου το βράδυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100207 από Aitherovamwn στις 09 Μαΐου 2012, 1:55μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
απλα θα τους το πεις και αν δεν σε αφησουν τοτε η κοπελα σου θα πρεπει να κατσει μαζι σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #100211 από Verus στις 09 Μαΐου 2012, 2:29μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πες τους ότι είσαι αρκετά ώριμος για να προσέχεις και να μην κάνεις κραιπάλες. Φούσκωσε το και λίγο, πες ότι θα πάνε όλοι οι συμμαθητές και οι φίλοι σου και θα γυρίσεις "με το μπαμπά του Γιάννη απ'το Γ1" (κλασική δικαιολογία). Υποσχέσου ότι δε θ'αργήσεις και εννοείται ότι πρέπει να τηρήσεις το χρονικό περιθώριο που θα σου βάλουν ώστε να σε ξανα-αφήσουν στο μέλλον να βγεις. Αν δεις ότι δεν πιάνει, παίξ'το στεναχωρημένος και νευριασμένος και πες την χαρακτηριστική ατάκα "θέλω πολύ να πάω κι'επειδή δε θα μ'άρεσε να το κάνω κρυφά, προτίμησα να σας ρωτήσω"

Αιθεροβάμονα: γιατί ΠΡΕΠΕΙ να κάτσει σπίτι και η κοπέλα του επειδή δεν αφήνουν αυτόν να βγει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100232 από Νίκος-Ρόδος στις 09 Μαΐου 2012, 4:52μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Verus@09 Μαΐου 2012)
Πες τους ότι είσαι αρκετά ώριμος για να προσέχεις και να μην κάνεις κραιπάλες. Φούσκωσε το και λίγο, πες ότι θα πάνε όλοι οι συμμαθητές και οι φίλοι σου και θα γυρίσεις "με το μπαμπά του Γιάννη απ'το Γ1" (κλασική δικαιολογία). Υποσχέσου ότι δε θ'αργήσεις και εννοείται ότι πρέπει να τηρήσεις το χρονικό περιθώριο που θα σου βάλουν ώστε να σε ξανα-αφήσουν στο μέλλον να βγεις. Αν δεις ότι δεν πιάνει, παίξ'το στεναχωρημένος και νευριασμένος και πες την χαρακτηριστική ατάκα "θέλω πολύ να πάω κι'επειδή δε θα μ'άρεσε να το κάνω κρυφά, προτίμησα να σας ρωτήσω"

Αιθεροβάμονα: γιατί ΠΡΕΠΕΙ να κάτσει σπίτι και η κοπέλα του επειδή δεν αφήνουν αυτόν να βγει;



+1
ξερει καλα η verus :P ακου την
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100514 από Rafailia sagapw στις 13 Μαΐου 2012, 7:34μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
φιλε η μονη λυση ειναι να τους πεις στα ισια οτι εχεις κοπελα,οτι την αγαπας και δεν θελεις να την χασεις..
και οτι αν παει μονη της μπρει να γινουν διαφορα..
επισης θα τους πεις:"και εσεις καποτε εισασταν σαν και εμενα και ξερετε τι σημαινει ερωτας"
το εκανα προσφατα και πετυχε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100529 από Mitsaras97 στις 13 Μαΐου 2012, 11:29μμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Rafailia sagapw@13 Μαΐου 2012)
φιλε η μονη λυση ειναι να τους πεις στα ισια οτι εχεις κοπελα,οτι την αγαπας και δεν θελεις να την χασεις..
και οτι αν παει μονη της μπρει να γινουν διαφορα..
επισης θα τους πεις:"και εσεις καποτε εισασταν σαν και εμενα και ξερετε τι σημαινει ερωτας"
το εκανα προσφατα και πετυχε...

Θα ήθελα να σου δώσω Αποδεκτή Απάντηση επειδή όντως αυτό σίγουρα θα έπιανε και θα με καταλάβαιναν, την έδωσα σε άλλον....τελος πάντων, σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ για την απάντηση...θα το σκεφτώ την επομενή φορά επειδή πέρασε τώρα αυτό και τελικά δεν άφησαν οι γονείς της κοπέλας ούτε αυτή να πάει...οπότε comple :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100644 από Rafailia sagapw στις 16 Μαΐου 2012, 3:34μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
μια χαρα εισαι! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101145 από Iwannaki150 στις 21 Μαΐου 2012, 12:52μμ

Iwannaki150

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Υπαρχει και ευκολος τροπος ..πες οτι 6α κοιμη6εις σε εναν φιλο σου..αυτο 6α πιασει..η αν δεν 6ες να τους πεις 4εματα πες τους την αλη6εια για την κοπελα και για αυτο που ανυσηχεισ αυτο σιγουρα 6α πιασει περισσοτερο 6α εκτιμησουν που τους λες αλη6εια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101178 από pal_97 στις 21 Μαΐου 2012, 5:55μμ

pal_97

μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
αρχικα πρεπει να τους το φερεις αργα αργα να τους εξηγησεις για τι θεμα προκητε και τετοια...πες οτι θα πανε πολλα παιδια και φερ'το τους ετσι! να αναφερεις ομως απο την αρχη που και ποτε ειναι και τι ωρα θελεις να γυρησεις...πιστεψε με αν δεν τα πεις απο την αρχη θα σου πουν αυτοι ωρα και δεν θα σου αρεσει καθολου!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login