Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

να περιμενω η να κανω εγω την πρωτη κινησ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101177 από pal_97 στις 21 Μαΐου 2012, 5:51μμ

pal_97

μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ακουστε λοιπον το προβλημα μου...για 3 συνεχομενα χρονια ειχα τρεκηηη καψουρα με ενα παιδι με το οποιο ειχαμε μαλωσει...ασχετο αυτο προχωραω...τελικα καταφερα και τον ξεπερασα!! την ημερα που διναμε για lower γνωρισα ενα παιδι το οποιο το εβλεπα εξω αλλα το ηξερα μονο φατσικα...την ιδια μερα με εκανε κατευθειαν add στο fb και ενα βραδυ που βγηκαμε εξω με την παρεα μου τον ειδα που καθοταν εκει κοντα με την δικη του (1 χρονο μεγαλυτερος απο εμενα)λοιπον περναω μια απο διπλα του για να παω στην τουαλετα και με σκουνταει,γυρναω,χαιρεταω και φευγω.ξαναπερναω παλι μετα απο λιγη ωρα με ξανασκουνταει και δεν δινω σημασια. το ιδιο βραδυ παιρνω το θαρρος και του μιλαω στο fb και τον ρωταω γιατι με σκουντηξε..γενικα πιασαμε λιγο την κουβεντα για 5 λεπτα και βγηκα ! μετα απο λιγες μερες εδινα προφορικα και του μιλαω παλι στο φβ και τον ρωταω τι ωρα δινει ! οταν τελειωσαμε με τα προφορικα πιασαμε κουβεντα και μολισ πηγα σπιτι μου εστειλε αυτος κατευθειαν μηνυμα!! μιλουσαμε μιλουσαμε..και το ιδιο βραδυ που βγηκα ηρθε στι τραπεζι μας και με χαιρετησε...ξαναμιλησαμε μια φορα και μου φανηκε οτι εδειξε ενδιαφερον αν και στο τελευταιο μηνυμα στο φβ δεν απαντησε...εχει 2 μερες που περιμενω να μπει στο φβ να μιλησουμε και δεν μπαινει...εμενα αρχισε να μου ψιλοαρεσει! ετσι περιμενω..
τι να κανω οταν ξεκινησουμε παλι να μιλαμε...αν δειξω ενδιαφερον η θθα με περασει για χαζη..οι φιλες μου μου ειπαν να μην ζητησω πρωτη εγω το κινητο του και να περιμενω κινηση...αν και μιλαει λιγο ξενερωτα στο τσατ φαινετε καλο παιδι...!! βοηθηστε μεε !! ;) σορρυ γ το μεγαλο κειμενο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101188 από tuxh-vouno στις 21 Μαΐου 2012, 8:03μμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Να περιμένεις από τη στιγμή που έχει δείξει ενδιαφέρον αρχικά...αν έχει ξενερώσει που δεν νομίζω απλά θα ξεκόψει μαζί σου...αν δεις ότι εξακολουθεί και σου μιλάει δείχνοντας έμμεσο ενδιαφέρον χωρίς να κάνει κίνηση ...σπρώξ'το και εσύ ΄λίγο γιατί μπορεί να είναι ντροπαλός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101207 από Mitsaras97 στις 22 Μαΐου 2012, 1:13πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Δείξε ενδιαφέρον και εσύ, να καταλάβει οτι τον θες γιατί ίσως να είναι ντροπαλός ή να φοβάται την απόριψη! Θα θέλει πριν στα ζητήσει να είναι σίγουρος οτι θα πεις ναι, γι αυτό δείξε ενδιαφέρον και εσύ να το καταλάβει καλύτερα ;)

Αποδεκτή? :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login