Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

κολημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101486 από giorgos13 στις 25 Μαΐου 2012, 5:35μμ

giorgos13

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
παιδια εχω κολησει πολυ με ενα κοριτσι στο σχολειο
δωστε μου καμμια συμβουλε
δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101495 από eiriniL2 στις 25 Μαΐου 2012, 7:12μμ

eiriniL2

μέλος από: 25/5/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αρχικά μην φανείς απεγνωσμένος. Δεν τραβάει τα κορίτσια ιδιαίτερα , έως και καθόλου θα έλεγα.. Έπειτα μπορείς να την προσεγγίσεις αργά και σταθερά. Ένα βλέμμα , μια καλημέρα , μια καλή κουβέντα (π.χ σου πάει πολύ αυτή η μπλόυζα , είσαι στις ομορφιές σου σήμερα).. Μόλις κερδίσεις τη συμπάθεια της όλα θα γίνουν από μόνα τους.. Μη βιαστείς!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101553 από giorgos13 στις 26 Μαΐου 2012, 4:21μμ

giorgos13

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
μιλαμε κανονικα
δεν νομιζω να φαινομαι απεγνωσμενος
αλλα δεν ξερω αν τα εχει με καποιον....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107880 από kostasleht στις 23 Αυγούστου 2012, 1:13μμ

kostasleht

μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Άκου φίλε αυτό που είπε ο τιπας πριν οίνε καλή στανταρ λογική φάση να πλισιασις και πλησίασε με 3 βήματα περίπου και με 1-2 γεγονότα θεώρησε πώς ιστέ κολιοί φιλί μετά πιστεπσε το εσύ και μένει να πιστή αφτί παντε μαζί μπάνιο χορό του σχολίου (π.χ) την παραμικρή μαλάκια οπός να πας από αφτιν για καφέ σπίτι η έξω για καφέ η απλά βόλτα. Και να σκέφτεσαι πώς οίνε ασχιμι και ιστέ φιλί έτσι μονό του θα σου έρθει τι να καφιμερινα πράματα. Απίδι άμα γουστάρεις κάποιον πραγματικά πόλη αγόρι ίσε ι κοπέλα ιπαρχι αμηχανία (αυτό Δεν Πρέπει να Φανή!) άμα σκέφτεσαι πώς οίνε ασχιμι χοντρή και φιλί σου όλα θα γίνουν τέλια!.
Φιλί στο τέλος το τριφιλι. Πιστεπσε με φιλιά σε άνδρα και γιλέκα δεν ιπαρχι άμα δεν αρέσει ο ένας στον άλλον σαν εικόνα.
Μετά άλως τρόπος ι παρ8ενες και γενικός όλα τα κορίτσια γουστάρουν τα κακά αγόρια (όχι ιλιθιοτιτες στην ταξί εγώ Λάιο για κακά πράματα όταν πρέπει εκεί που πρέπει) που να δήξις με την 1 μέρα πώς την γουστάρεις και 8ελις να την Βάλης στο κρεβάτι να αναφερνις λέξις σεξ, (Όμορφα σε αλί λέξι χωμένα διλαδι,) Οουυθ σήμερα μας φόρεσες σέξι μπλουζάκι η κολάν η παντελόνι και σκουλαρίκι δεν έχει σημασία τι θα οίνε κατάλαβες έτσι το μυαλό επιτόπου κανί αυτόματα σκέψη στο σεξ βλέποντας εσένα. (Έτσι το μυαλό τις δέχεται την σκέψη εσύ αφτί σεξ)¨και όλα αυτά με την 1 από την προτι μέρα χωρίς καθιστερισι δίχνης πώς την γουστάρεις και σωματικά και ψυχικά και ας μην οίνε έτσι. και ποτέ δεν διχνις πώς οίνε η προτι σου άμα όντος οίνε, και πώς και να σου το δόση ακόμα και στο σχόλιο π.χ τουαλέτα τέτοια σεξουαλικά ακραία πράματα να αναφέρεις σαν αστείο άλλα να δήξης πώς για σένα οίνε λες και πας για καφέ λογικό! Normal! απλό. Και πώς δεν τρέχει τίποτα αν σου πει ναι είτε όχι θα έρθει η ώρα για το σεξ και αν όχι τσιμπά μια φιλί τις (πεξτο πώς τώρα άλλαξες διακόπτη Πάνο στην φιλί της, Μονό Μπροστά Τις η φιλά την κολιτη φιλενάδα τις ι φιλενάδα μπροστά τις, μετά θα το πεξις πώς ήτανε για πλακά το φιλί) ας μην οίνε και τέλια θα ζιλαιψει! η δικιά σου που γουστάρεις και να μην σε αγαπούσε, (π.χ.) Η ζιλιά τις προς την φιλί τις θα την κανί να πιστέψει πώς αυτό οίνε αγάπη, η πώς οίνε και ζιλιά και αγάπη, που μια κοπέλα σχολίου χωρίς εμπειρία χωρίς μικρό όνομα πουτανακι που σιμενι έχω οποίον θέλω οπότε το θέλω, άμα δεν έχει τέτοιο όνομα και οίνε noob σε θέματα σεξ και σχέσης θα μπερδεβι τα 2 εσθυματα αυτά οπός και άλλα!. Και οίνε δικιά σου μεγάλε.
Ποτέ μην διχνις πώς τρελενεσε για σεξ η για την κοπέλα, η για οτιδήποτε άλω, αυτά μην τα διχνις ποτέ σε κοπέλα ειδικά σε αυτιν που γουστάρεις. Πρέπει να αρχίσεις να κόλας από την προτι μέρα γιατί άμα φτιαξι για σένα εικόνα στο μυαλό της ότι ίσε (ο φίλος μου ο Γιώργος χωρίς πενις) π.χ (φιλενάδα Γιώργος) μετά ποτέ δεν θα σου κάτσει και ειδικά σαν κοπέλα.

μα τη γαμιση εφαγα να τα γραψο χορης καλιγραφικα λαφη ΛΟΛ ακουστε ι γραψανε ι μαλακες που εχουν το σιτε εγω εχο μαθι να γραφο με ανκλικα γραματα αλα ελινικες λεξις. άλλα εκανα καλιγραφικο ελενχο άλλα γαμισι!!!! βλεπετε στο σχολιο εγω με κοπελες ναρκοτικα και κοπανες ασχολιομουν στο διμοτικο, γιμνασιο, και λικιο.
επρεπε να κανο ολα αυτα αλλα και εστο 1μια ωρα να κανο μαθιματα αλλα τοτε μιαλα κουκουτσι! τορα ειμε 26χρονον πολα βλεπο αλειος.
αντε πεδες & κοριτσακια καλι σας μερα και ζιστε χορισ ορια και σινορα και με αγαπι καντε τα ολα!!!.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107884 από Freeze στις 23 Αυγούστου 2012, 1:59μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kostasleht@23 Αυγούστου 2012)



ποσο βανδαλισμο θα αντεξει πια η Ελληνικη γλωσσα απο εσενα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107913 από Anjel17 στις 23 Αυγούστου 2012, 8:16μμ

Anjel17

μέλος από: 8/10/2011
μηνύματα: 153 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Freeze@23 Αυγούστου 2012)
Έγραψε:(kostasleht@23 Αυγούστου 2012)



ποσο βανδαλισμο θα αντεξει πια η Ελληνικη γλωσσα απο εσενα;


χαχαχα +1
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login