Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Είμαι ερωτευμένος! Τι να κάνω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102991 από Otaku στις 12 Ιουνίου 2012, 5:58μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδία ειμαι 16 χρονων απο Κρητη και είμαι καινούριο μέλος, ο λόγος που γράφτηκα ειναι για να παρω οση βοηθεια μπορω απο εσας καταλαβατε γιατι ελπιζω!Ειναι μεγαλο το κειμενο το ξερω αλλα αν μπορειτε καντε τον κοπο να το διαβασετε!

Πριν εναν χρονο περιπου αρχισε να μου αρεσει ενα κοριτσι εμφανησιακα μονο (η ετσι νομιζα) μετα χωρις να το καταλάβω αρχησα να την σκεφτομαι συνεχεια! Μολις μιλησαμε καταλαβα οτι την ειχα ερωτευτει!Την σκεφτομαι συνεχεια το μονο θέλω ειναι να την σφηξω στην αγκαλια μου και να της πω οτι την αγαπω!Τώρα πια μιλαμε συχνα και καθε λεπτο μαζι της ειναι τελειο! το πρόβλημα ειναι οτι με βλεπει μονο σαν φιλο και πως της αρεσει ενας αλλος απ'οτι κατάλαβα όμως κυριως εμφανησιακα (σε φαση ειναι μαναρι αυτος και τιποτα αλλο), αυτος (ευτυχως) δεν δειχνει ενδιαφερον οποτε και αυτη σιγα σιγα τον αφηνει ακομα ομως προσπαθει.....

Πως να την κανω να με δει αλλιως?Ξερω οτι πολυ θα πειτε να της πω τι νιώθω και οτι γινει, αλλα δεν θα αντεξω να πει οχι! Δεν ειναι οτι δεν αντεχω να φάω χυλόπιτα γενικα, εχω φαει και το εχω ξεπεράσει σε αυτην την περιπτωση ομως θα ειναι 1.000.000 μαχαίρια στην καρδια! Απλα θελω να μου πειτε τι κινησεις μπορω να κάνω για να με δει αλλιως να μην παω ετσι στο ακυρο να την κανω να με θελει εστω και λιγο πριν την κινησει !Επισης πως θα της ζητησω να βγούμε χωρις να το παρει παρεξενα και αμα τα καταφερω να βγουμε οι 2 μας (αν και δεν το βλεπω παντα καποιος θα πεταγεται σαν πορδη απο καπου) για τι πραγματα μπορουμε να μιλησουμε μιας και δεν εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα και πως θα κανω την "κινηση"!?????

Συγγνωμη που το εκανα τοσο δυσκολο αλλα ειναι το πιο εντονο συναισθημα που εχω νιώσει ποτε ακομα και αυτην τη στιγμη που το γραφω τρεμω!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102993 από Otaku στις 12 Ιουνίου 2012, 6:13μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μην με αφήνετε ετσι ρε παιδιά..... :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102994 από takatakaros στις 12 Ιουνίου 2012, 6:27μμ

takatakaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 144 αποδεκτές 0
Δεν ξερω φιλε ειναι λιγο δυσκολο.... Ισως πρεπει να την πιασεις και να της μιλησεις... Τωρα δεν ξερω τι να σου πω ; Ας πουνε και οι αλλοι την γνωμη τους να δουμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102995 από pele στις 12 Ιουνίου 2012, 6:27μμ

pele

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
αχχχχχ φιλε οτακυ σε καταλαβενω απολιτα γιατι και εγω πανω κατω τα ιδια τραβαω με ενα αγορι και ασε... κοιτα το θεμα ειναι αφου οπως ειπες μιλατε να της διξεις οτι ενδιαφερεσε για εκεινη αλλα μην το παρακανεις γιατι μπορει να το παρει στραβα...
Παντως σαν κοριτσι και εγω στην ιδια ηλικια σου λεω να προσπαθησεις να κανεις την πρωτη κηνιση δεν σου λεω να πας και να της πεις σε αγαπω ετσι στο ακυρο αλλα πες της μια μερα να πατε για ενα καφε .. η αν δεν μπορεις πιαστεις την κουβεντα...και ποτε δεν ξερεις
α.α και προσπαθησε να μην ειναι αλλοι γυρω γιατι μπορει αν αρχισουνε διαφορα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102999 από Otaku στις 12 Ιουνίου 2012, 6:59μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ευχαριστώ που απαντησατε παιδια!

pele πως να της δειξω οτι ενδιαφερομαι? τι να πω να μην φανει παρατραβηγμενο? και πως να την κανω την πρωτη κινηση? συγγνωμη για την πιεση αλλα οσες φορες εχει γινει κατι με κοριτσι εκανε αυτη την πρωτη κινηση ποτε δεν με ειχε τρελανει ετσι ενα κοριτσι ωστε να την κανω εγω! και τωρα που θελω να την κανω δεν ξερω πως!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #103000 από pele στις 12 Ιουνίου 2012, 7:11μμ

pele

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα βασικα ουτε και εγω πολυ ξερω γιατι και εμενα τ αγορια την κανανε την πρωτη κηνιση αλλα ολοι αρχιζανε το μπιρι μπιρι και μετα εγω εκρινα αναλογως. παντως αν θες την γνωμη μου μην της στιλεις κανα ραβασακι και την μπερδεψεις την κοπελια καλητερα να της μιλησεις και θα δεις αν εκεινη ενδωσει και διξει ενδιαφερων τοτε κανε την κηνιση αν παλι οχι δεν πηραζει παμε για αλλα και στην τελικη δεν ειναι και η μοναδικη σε ολοκληρο τον πλανητη!
Εσυ προσπαθησε να εισαι ο εαυτος σου και που ξερεις μπορει να της αρεσεις τελικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103002 από Otaku στις 12 Ιουνίου 2012, 7:23μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ θα προσπαθησω.....αν και δεν θα ειναι ευκολο να το αποδεχτω αν πει οχι! μπορει να μην ειναι το μοναδικο κοριτσι στον κοσμο αλλα στην καρδια μου ειναι..... :(

Τελευταία ερωτηση.... και λιγο γελοια πως να της ζητησω το κινητο της? και θα ηταν καλο να της στειλω λιγο πιο μετα αφου της δειξω οτι ενδιαφερομαι ενα τραγουδι συγκεκριμενα αυτο http://www.youtube.com/watch?v=B8UeeIAJ0a0&feature=related

ειναι ακριβως αυτο που νιωθω...

??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103003 από pele στις 12 Ιουνίου 2012, 7:31μμ

pele

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
παρακαλω τιποταα χερομαι να βοηθαω :)
(αν μπορεις ππαντως δες μια και το δικο μ τ προβλημμα βασκ εχεις καμια ιδεα :) )
εμμμ κοιτα το τραγουδι ειναι πανεμορφοοο :) να της το βαλεις σιγουρα οσο για αυτο με το κηνιτο δεν εχω ιδεα αλλα καλητερα να μην το ζητησεις απο φιλη της γιατι μπορει να γινει χοντρο μπερδεμα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103014 από Kelly joke στις 12 Ιουνίου 2012, 8:28μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Μπορεις ν τις δειξεις το ενδιαφερον σου ρωτωντας την πως περασε τη μερα της, πες της να πατε γ κανα καφε, καμια βολτα. Οσο για το κινητο της..πες της οτι εχεις μια δουλεια να πας κ αν θελει ν σ δωσω τ τηλ τησ ν τα πειτε απ εκει ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103030 από Otaku στις 13 Ιουνίου 2012, 12:19πμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ :D!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login