Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ποιον απ’τους 2?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103075 από marilu στις 14 Ιουνίου 2012, 2:13μμ

marilu

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
πριν 6 μηνες γνωρισα καποιον με τον οποιο το εβλεπα σοβαρα... αυτος δεν ειχε ξεκαθαρισει την θεση του και με τα πολλα αρχισε να απομακρινεται και στο τελος τσακωθηκαμε... μετα απο καιρο εμθα οτι προσπαθει να πλησιασει την κολλητη μου...αυτη δεν ηθελε να κανει κατι μαζι του, αλλα αυτος επεμενε... με τα πολλα ξεκινισαμε να κανουμε παρεα και λυθηκε η παρεξηγηση μεταξυ μας...σε μια εξοδο μας πηγε να με φιλισει...αν και καταλαβα απ την αρχη τις προθεσεις του προσπαθησα να τον απομακρυνω...το ιδιο βραδυ γνωρισα και ενα αλλο παιδι, με τον οποιο τωρα ειμαι σε σχεση... το θεμα ειναι πως τον τελεφταιο μηνα κανω κατι και με τους 2, και τους θελω και τους 2, οπως με θελουν κι αυτοι..... το αγορι μου πολλες φορες με γραφει για την δουλεια του...τον καταλαβαινω, αλλα πολλες φορες δεν μου δινει καθολου σημασια...εχω σκεφτει να τον χωρισω και το εχω προσπαθησει χωρις επιτυχια...εχω και πολυ καλες σχεσεις με την οικογενεια του και ειναι λιγο δυσκολο να του πω πως θελω να χωρισουμε για καποιον αλλο...ο αλλος,ομως, με βγαζει βολτες, με παιρνει καθε μερα τηλ, μου εχει γνωρισει την οικογενεια του και τους φιλους του και εχει κανει πολλα για να με κερδισει, αλλα παντα μου λεει πως θελει πανω απ'όλα να ειμαστε φιλοι και να περναμε καλα και στην παρεα και στην βολτα και στο κρεβατι οταν ειμαστε μαζι απο τωρα και για παντα.......

ειλικρινα δεν ξερω ποιον να διαλεξω και για ποιον λογο....
μπορειτε παρακαλω πολυ να με βοηθησετε?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103076 από Aitherovamwn στις 14 Ιουνίου 2012, 2:19μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
καταρχας δεν θα πρεπε καν να κερατωσεις!
ο "φιλος" εκανε μεγαλη πουστια προς τον γκομενο σου που σου την επεσε!μονο και μονο γι αυτο εγω θα διαλεγα τον κανονικο γκομενο σου..τωρα εσυ οτι θες και με οποιον περνας καλυτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103132 από Νίκος-Ρόδος στις 15 Ιουνίου 2012, 2:22μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Καλυτερα να μην διαλεξεις κανεναν απο τους δυο...
Αφου τους κοροιδευεις δεν σου αξιζει κανενας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103209 από Grimmjow στις 16 Ιουνίου 2012, 3:03μμ

Grimmjow

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
διαφονω με τον νικο εσενα δεν σου αξιζει κανενας..πανε στον καθρεφτη κοιταξου και πες πια ειμαι; το παιζω διπλο ταμπλο και νομιζω πως ειμαι ξυπνια; το αγορι σου μπορει να τον δουλευεις αλλα και εσενα σε δουλευει ο κγομενοφιλος σου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103227 από Νίκος-Ρόδος στις 16 Ιουνίου 2012, 7:23μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Το ιδιο πραγμα λεμε grimmjow :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103233 από Grimmjow στις 16 Ιουνίου 2012, 9:46μμ

Grimmjow

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
α ναι σωστος δεν σου αξιζουν ειδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login