Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ευκαιρία να της μιλήσω..?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103165 από άσχετος στις 15 Ιουνίου 2012, 10:29μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Γεια σας και πάλι!Αν θυμάστε αυτά που έχω γράψει από όλα αυτά που έγιναν με ένα κορίτσι και ότι είδε ο αδερφός της τα μηνύματα θα σας ρωτήσω κάτι άλλο τώρα.Πριν από ένα μήνα μου είχε πει να μην της στέλνω άλλα μηνύματα γιατί την πίεζαν.Σήμερα πήγε στο χωρίο της και θα μείνει για μια εβδομάδα.Τι λέτε να της στείλω μήνυμα και να την ρωτήσω αν θέλει να μιλάμε τώρα και άλλα?(Έχουμε 1 μήνα να μιλήσουμε και δεν ξέρω γιατί?Τι λέτε καλά θα κάνω?

Σας παρακαλώ απαντήστε γρήγορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103200 από άσχετος στις 16 Ιουνίου 2012, 12:36μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Κάποιος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103205 από Aitherovamwn στις 16 Ιουνίου 2012, 2:19μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
εγω πιστευω πως δεν φτεει ο αδερφος της,αλλα εκεινη θελισε να ξεκοψει..τι ειναι δηλαδη ο αδερφος για να την πιεζει και εκεινη να τον ακουσει?στο 2012 ζουμε οχι στο 1920!εγω αν μου συμβενε κατι παρομιο απλα θα την αγνωουσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103207 από Grimmjow στις 16 Ιουνίου 2012, 2:52μμ

Grimmjow

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δεν θελει να κανει τπτ μαζι σου και βρηκε δικαιολογια τον αδερφο της..ακομα και να ηταν τικγα αυστηρος ο αδερφος της θα μπορουσε να βρει ευκαιρια...σε αγνοει απλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103217 από άσχετος στις 16 Ιουνίου 2012, 4:38μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Είδα τα μηνύματα σας πριν από μια ώρα και έκατσα να σκεφτώ.Ίσως έχετε δίκιο,πρέπει να ξεκόβω και εγώ σιγά σιγά.Δεν το είχα σκεφτεί αυτό.Αλλά να σας πω και κάτι το ότι ο αδερφός της την πίεζε είναι αλήθεια.Αλλά πέρασε ένας μήνας και δεν έκανε τίποτα.Άρα και εγώ πρέπει να την ξεχάσω.Αλλά το θέμα είναι πως θα την ξεχάσω την έχω ερωτευτεί...Απαντήστε και σε αυτό σας παρακαλώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103218 από lolboi στις 16 Ιουνίου 2012, 4:59μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
Φιλε ξεκοψε και εσυ. Βγες εξω με φιλαρακια βρες κατι να κανεις για να απασχολεις το μυαλο σου ετσι ωστε να μην την σκεφτεσαι. Αν αυτη σταματησε να σου στελνει γιατι την πιεζει ο αδελφος της τοτε χωρις να το καταλαβεις θα σου ξαναστειλει. Εσυ ξεχασε την και ασε τα πραγματα να ερθουν οπως και να ειναι.

True story! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103220 από άσχετος στις 16 Ιουνίου 2012, 5:28μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Ναι φίλε αυτό θα κάνω όσο και να με πληγώνει...Βρήκα ένα online παιχνίδι να παίζω όλη μέρα τώρα που τελειώσαν και τα σχολεία.Αλλά έχω και ακόμα ένα πρόβλημα μένουμε στην ίδιο γειτονιά ένας δρόμος μας χωρίζει.Και αυτή βγαίνει έξω όπως και τα άλλα παιδιά της γειτονιάς και παίζουν ή κάθονται.Εγώ τι θα κάνω θα κλειστώ μέσα?Επίσης έκανα μια μεγάλη βλακεία πριν από ενάμιση μήνα.Καθόμουν με αυτήν και όταν με έλεγαν τα παιδιά από την ομάδα που ήμασταν μια παρέα 5 ατόμων και ήμασταν σαν αδέρφια μου έλεγαν να βγούμε τους παράτησα 4-5 φορές με αποτέλεσμα να με ξεχέσουν εντελώς.Και ήξεραν ότι δεν έρχομαι γιατί καθόμουν με αυτήν.Τώρα δεν έχω κανέναν να βγω έξω οι άλλοι μου μιλάνε μόνο όταν έχουμε προπόνηση,τηλέφωνο δεν με παίρνουν άλλο ενώ παλιά με έπαιρναν 10 φορές την μέρα.Με τα παιδιά από το σχολείο κάνουμε παρέα αλλά μόνο στο σχολείο...Τώρα τι να κάνω?Το ξέρω πως τα έκανα σκ@τά και εγώ φταίω.Πως μπορώ να ξανακάνω τα πράγματα όπως παλιά αλλά αυτή την φορά χωρίς την παρουσία της...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103324 από pele στις 18 Ιουνίου 2012, 11:43πμ

pele

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
κοιτα με το να παιζεις ολη μερα ενα παιχνιδι για να ξεχνιεσε δεν πιανει με τιποτα το εχω δοκιμασει θες δεν θες εκεινη θα πετιετε απο εδω και απο εκει οπως την εχω πατησει και εγω. Λοιππον προτεινω να τα ξαναβρεις με τους φιλους σου - εξιγησε τους την κατασταση και θα σε καταλαβουν αν ειναι πραγματικοι φιλοι- και να προχωρισεις την ζωη σου. Επισης προσπαθησε να την αγνοησεις λιγο κανε οτι δεν υπαρχει και αν σε πλησιασει ενδιαφερετε αν οχι αντε γεια Αυτο τ τελευταιο απο πειρα στο λεω γιατι και εγω ετσι φερομουνα σε εκεινο το αγορι που ελεγα στ ποστ μου αλλα απο τοτε που με αγνοει εχω καρακολισει <3

Ναι η μεθοδος γραμματοσημο πιανει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103375 από άσχετος στις 18 Ιουνίου 2012, 5:52μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Δεν κατάλαβα τι εννοείς με την μέθοδο γραμματόσημο μπορείς να εξηγήσεις σε παρακαλώ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103382 από pele στις 18 Ιουνίου 2012, 6:21μμ

pele

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
αυτο που ειπα και απο πανω δηλαδη να δεις αν οταν εσυ δεν της δινεις σιμασια αυτη νιαζετε για εσενα η οχι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login