Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Κριτηρια ελκυστικου αγοριου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103258 από Periptero στις 17 Ιουνίου 2012, 2:58πμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Καλησπερα και παλι,ισως η ερωτηση μου να ναι τελειως βλακοδης,αλλα (απεθυνομαι κυριως σε θηλυκα),κατι που χα παντα απορια ειναι το τι κοιταζετε πρωτα πανω σε ενα αγορι,και ας πουμε τα 3 η 5 κυρια χαρακτηριστικα που κανουν καποιο...αρσενικο ελκυστικο και γοητευτικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103278 από tuxh-vouno στις 17 Ιουνίου 2012, 2:01μμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Εγώ κοιτάζω το σύνολο...αν μου κάνει κλικ...για παράδειγμα τώρα έχω φάει κόλλημα με έναν αλλά δεν ξέρω τι μου αρέσει ακριβώς επάνω του...οι φίλες μου λένε πάλι ότι είναι μπάζο...Μερικές κοπέλες βέβαια έχουν ένα συγκεκριμένο τύπο...γεροδεμένο, με μούσι για να φαίνεται πιο άντρας και τέτοιες βλακείες...εγώ πιστεύω ότι τα πάντα είναι υποκειμενικά και παίζει μεγάλο ρόλο πώς πλασάρεις τον εαυτό σου...αν κάθεσαι σαν κακομοίρης ...δεν παει να είσαι ωραίος...η άλλη δεν θα σε κοιτάξει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103289 από Grimmjow στις 17 Ιουνίου 2012, 3:29μμ

Grimmjow

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ακου φιλε το εχω ψαξει...κοιτανε κολο,ποσο φουσκωνει το παντελονι σου στην πουτσα και γυμνασμενο σωμα τωρα μερικες τις αρεσει το houmor αλλα με μια μετρια εμφανηση και εξυπνο houmor...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103299 από vak410 στις 17 Ιουνίου 2012, 7:24μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Το κυριοτερο που κοιτανε οι γυναικες κατα τη γνωμη μου ειναι η εξουσια..πχ. οταν βγαινεις να ασχολειται κοσμος μαζι σου, να κανεις χαζομαρες(ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ), να σε χαιρετανε και τετοια. Πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω.. Γενικα οι γυναικες θελουν να νιωθουν οτι μπορεις να τις παρεχεις ασφαλεια .. Δεν εχει σημασια αν εισαι ομορφος ή ασχημος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103301 από Anjel17 στις 17 Ιουνίου 2012, 7:47μμ

Anjel17

μέλος από: 8/10/2011
μηνύματα: 153 αποδεκτές 0
Grimm όταν λες κοιτάνε κόλο... τι εννοείς; Πόσο μεγάλο έχουμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103309 από Periptero στις 17 Ιουνίου 2012, 10:45μμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα παιδια μεχρι στιγμης με οσα εχετε πει..Grimm δεν συμφωνω,σιγουρα το κοιτανε ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ,αλλα οχι ολες...και σορρυ αν δεν το διευκρυνησα,αλλα μιλαω για ηλικιες κατω των 19 (εγω ειμαι 16)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103332 από myname στις 18 Ιουνίου 2012, 12:40μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
πρωσοπικα ουτε το φουσκομενο σωμα με μεγαλα προσοντα κοιταω
ουτε τον χαζαδα που το παιζει famous η είναι famous και εχει εξουσια.
πρωσοπικα το κυριοτερο που με ελκυει ειναι να βλεπω πως μπορει να συζητησει μαζι μου να μην ειναι ανωρημο και χαζο δηλαδη να υπαρχει η κουβεντα και να μου εμπνεει εμπιστοσυνη,σιγουρα το χιουμορ παιζει βασικο ρολο και χρειαζετε ενα αγορι να εχει χιουμορ,τωρα απο εμφανιση δν εχω συγκεκριμενο προτυπο..αν μου κανει καποιος το κλικ μπορει να ειναι και μπαζο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103333 από vak410 στις 18 Ιουνίου 2012, 12:44μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Έγραψε:(myname@18 Ιουνίου 2012)
πρωσοπικα ουτε το φουσκομενο σωμα με μεγαλα προσοντα κοιταω
ουτε τον χαζαδα που το παιζει famous η είναι famous και εχει εξουσια.
πρωσοπικα το κυριοτερο που με ελκυει ειναι να βλεπω πως μπορει να συζητησει μαζι μου να μην ειναι ανωρημο και χαζο δηλαδη να υπαρχει η κουβεντα και να μου εμπνεει εμπιστοσυνη,σιγουρα το χιουμορ παιζει βασικο ρολο και χρειαζετε ενα αγορι να εχει χιουμορ,τωρα απο εμφανιση δν εχω συγκεκριμενο προτυπο..αν μου κανει καποιος το κλικ μπορει να ειναι και μπαζο.



δεν θα κοιταξεις ομως καποιον που δεν ειναι μεσα σε ολα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103343 από tuxh-vouno στις 18 Ιουνίου 2012, 2:03μμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Κάνεις λάθος vak410... προσωπικά έχω θελήσει αρκετούς που ήταν "αφανείς" ας το πω έτσι... δεν χρειάζεται ο άλλος να έχει ΤΑ κονέ ή ΤΙΣ γνώσεις....σε άλλες αρέσουν οι ντροπαλοί, σε άλλες τα "κακά παιδιά", σε άλλες τα καλά παιδιά και πάει λέγοντας...σε μερικές αρέσει ακόμη και η κοιλιά στον άντρα...τα γούστα είναι διαφορετικά και κανείς δεν μπορεί να πει τι αρέσει στο σύνολο των γυναικών...υπάρχουν κατηγορίες γούστων ...αλλιώς δεν θα υπήρχε διαφορετικότητα στον κόσμο και όλοι θα ήμασταν ίδιοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103344 από vak410 στις 18 Ιουνίου 2012, 2:05μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tuxh-vouno@18 Ιουνίου 2012)
Κάνεις λάθος vak410... προσωπικά έχω θελήσει αρκετούς που ήταν "αφανείς" ας το πω έτσι... δεν χρειάζεται ο άλλος να έχει ΤΑ κονέ ή ΤΙΣ γνώσεις....σε άλλες αρέσουν οι ντροπαλοί, σε άλλες τα "κακά παιδιά", σε άλλες τα καλά παιδιά και πάει λέγοντας...σε μερικές αρέσει ακόμη και η κοιλιά στον άντρα...τα γούστα είναι διαφορετικά και κανείς δεν μπορεί να πει τι αρέσει στο σύνολο των γυναικών...υπάρχουν κατηγορίες γούστων ...αλλιώς δεν θα υπήρχε διαφορετικότητα στον κόσμο και όλοι θα ήμασταν ίδιοι.


δε σε νοιαζει να νιωθεις ασφαλης; :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login