Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

με θελει;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103295 από vak410 στις 17 Ιουνίου 2012, 6:49μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Την καλησπερα μου,..
Πριν κανα 2 μερες φλερταρα μια κοπελα σε ενα μαγαζι. Ξερετε εγιναν τα κλασικα σφηνακια και τετοια.. Μιλησαμε λιγο και στο τελος της ζητησα το τηλεφωνο. Μου το εδωσε. Την ωρα που μιλουσαμε ομως μου λεει ''φαινεσαι πολυ μικρουλης'' .. Τα παιρνω απο μεσα μου.. Να πω πως εγω ειμαι 19 και αυτη 22..
Τεσπα.. της στελνω την επομενη μερα μηνυμα και της λεω να βγουμε και μου λεει οκ.. μιλησαμε.. ταιριαζουμε αρκετα απ'οτι φαινεται..
Την επομενη μερα της ξαναστελνω λοιπον και μου απαντουσε ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ; ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ.. λετε να θελει ή καθομαι σα φουστης και περιμενω; Λετε να την πειραζει τοσο η διαφορα ηλικιας συμφωνα με τα λεγομενα της; Να περιμενω τι να κανω; ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103297 από evelina95 στις 17 Ιουνίου 2012, 7:02μμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
εε λογικα θελει.. αλλιως δεν θα σου απαντουσε καν.. και αφου βγηκε μαζι σου και ειπε οτι σε συμπαθησε δεν νομιζω να την νοιαζει πολυ πλεον η διαφορα ηλικιας..:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103306 από Νίκος-Ρόδος στις 17 Ιουνίου 2012, 9:02μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Εε τι αλλο περιμενες να σου πει ρε φιλε... κανε κινηση πριν κανει κανας αλλος και την χασεις.. σιγουρα γουσταρει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103389 από vak410 στις 18 Ιουνίου 2012, 7:39μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
κανεις αλλος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103499 από Pro Gamer στις 19 Ιουνίου 2012, 5:35μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Κοιτα φιλε αμα ειναι καμια καριολα σκυλα και αγαμητη που το παιζει το μεγαλο εαφεντικο και στην ουσια ειναι η χοανα παρθενα θα σε εχει μαλακα γιατι ξερει καλα να το κανει αν απο την αλλη ειναι καλος χαρακτηρας σε θελει.Περισσοτερο ερωτικα παρα φιλικα γιατι αλιως δεν θα σε εστελνε τετοιες ζαχαρες..Σηνεχησε αυτο που κανεις και οταν φτασεις σε ικανοποιητικο επιπεδο πεστης να πατε για καφε και απλα πιασε κουβεντα και ρωτα την αν εισαι καλος φιλος και τετοια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103504 από vak410 στις 19 Ιουνίου 2012, 6:29μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pro Gamer@19 Ιουνίου 2012)
Κοιτα φιλε αμα ειναι καμια καριολα σκυλα και αγαμητη που το παιζει το μεγαλο εαφεντικο και στην ουσια ειναι η χοανα παρθενα θα σε εχει μαλακα γιατι ξερει καλα να το κανει αν απο την αλλη ειναι καλος χαρακτηρας σε θελει.Περισσοτερο ερωτικα παρα φιλικα γιατι αλιως δεν θα σε εστελνε τετοιες ζαχαρες..Σηνεχησε αυτο που κανεις και οταν φτασεις σε ικανοποιητικο επιπεδο πεστης να πατε για καφε και απλα πιασε κουβεντα και ρωτα την αν εισαι καλος φιλος και τετοια


φιλε εχεις ενα δικιο... δεν εχω καταλαβει το στυλ της γκομενας.. τι εννοεις ρε παλικαρι να την ρωτησω αμα ειμαι καλος φιλος;; εγω λεω να της το ριξω στα ισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login