Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Πως να το προχωρισω το πραγμα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103724 από Otaku στις 23 Ιουνίου 2012, 10:21μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας,

πριν λιγο καιρο ειχα κανει ενα θέμα για ενα κοριτσι με το οποιο ειμαι ερωτευμενος και ρωτουσα πως θα τα καταφερω να την πλήσιασω. Αν θελέτε διαβάστε το εχει τιτλο "Είμαι ερωτευμένος! Τι να κάνω?".

Λοιπον για να μπω στο ψητο στο προηγουμενο θεμα ειχα αναφερει οτι ειχα καταφερει να της μιλαω συχνα αλλα μονο φιλικα. Τωρα μιλαμε κανονικα και εχω δειξει (εστω και λιγο) οτι ενδιαφέρομαι επισης πηρα το κινιτο της αλλα εδω και μια εβδομαδα δεν εχει γινει κατι, σαν να μην το εχω. Θελω να της πω να βγουμε αλλα δεν ειμαι σιγουρος ειναι νωρις και πρεπει να "ψηθει" λιγο ακομα το πραγμα....

Σας παρακαλω πειτε μου ειναι νωρις? αν βοηθαει αρχισαμε να μιλαμε κανονικα εδω και 2 εβδομαδες δεν της εχω δειξει τρομερα οτι ενδιαφερομαι για τον λογο οτι και ειμαι μαζεμενος οταν ειμαι μαζι της και ειδικα οταν με κοιταει αλλα κυριος δεν θελω να μας παρει κανα ματι γιατι τοτε θα μπλεχτουν τα πραγματα...

Να μην ξεφευγω απο το θεμα ομως, αυτο που θελω να μου πειτε ειναι αν ειναι νωρις να της πω να βγουμε οι δυό μας και αν δεν ειναι να παω για την κινηση απο το πρωτο ραντεβου η οχι? Η αν οντως ειναι νωρις να τις λεω να βγαινουμε με αλλα δυο παιδια ετσι για το ξεκαρφωμα και καλα σαν παρεα οχι ραντεβου οι δυο μας? Παρακαλω βοηθειστε.....

Ευχαριστω που ειχατε την ωρα και την αντοχη να το διαβασατε!! :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103726 από asap στις 23 Ιουνίου 2012, 10:50μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ραντεβου οι 2 σας... για να μην ξενερωσει.. και οσο αργεις μπορει να ειναι και χειροτερα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103727 από Otaku στις 23 Ιουνίου 2012, 10:51μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ρε παιδια 22 το διαβασαν γιατι καμια απαντηση? :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103728 από Otaku στις 23 Ιουνίου 2012, 10:52μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ευχαριστω φιλε μου που απαντησες :D!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103729 από Otaku στις 23 Ιουνίου 2012, 11:01μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
αλλοι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103738 από avatar32 στις 24 Ιουνίου 2012, 8:45πμ

avatar32

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Πρωτον αρχισε να μιλας μαζι της με μυνηματα!!!!! πρεπει να υπαρχει καλη εποικινωνια μεταξυ σας!!! Δυο αρχισε λιγο να την πειραζεις θα το βρει γλικουλη αλλα λιγο ετσι!!!! Και αφου εχεις κανει τα παραπανω πες της να βγειτε εσυ αυτη και καμια φιλη της και αργοτερα οι δυο σας!!! Σημειωση αν στο ραντεβου που θα βγητε εσυ αυτη και η φιλη της!! η φιλη της ητε ειναι αρωστη ι δεν μπορει να ερθει σε γουσταρει χιλια τα εκατο και καλα θα κανεις να κανεις κατι παραπανω εκεινο το βραδυ!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103741 από panagiotiC στις 24 Ιουνίου 2012, 9:52πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Αν το αφησεις να ψηθει και αλλο το πραγμα,στο τελος θα καει.Κανε την κινηση να βγειτε οι 2 σας,να εισαι ανετος και ευχαριστος οταν βγειτε.Και φυσικα να μην της την πεσεις απο το πρωτο ραντεβου.Μετα το πρωτο ραντεβου,θα δεις που η επικοινωνια σας θα γινει πιο συχνη.Και την καταλληλη στιγμη θα της το ριξεις,προσοχη οχι απο το μηνυμα αλλα απο κοντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103747 από Otaku στις 24 Ιουνίου 2012, 12:40μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ευχαριστο πολυ παιδια για τις απαντησεις σας! Εχω ομως μια ερωτηση. Αφου τα κανω ολα αυτα πως θα την κανω την κινιση? σε ολες μου τις σχεσεις μεχρι στιγμης το κοριτσι εκανε την πρωτη κινιση οχι εγω και για αυτο δεν ξερω τι να κανω... να τις το πω? η οταν ειναι η καταλληλη στιγμη απλα να πλησιασω και να την φιλισω? και πως καταλαβαινω ποτε ειναι η σωστη στιγμη για αυτο? Συγγνωμη για τον βομβαρδισμο αλλα την αγαπαω πολυ και θελω να ξερω τι να κανω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103839 από Otaku στις 26 Ιουνίου 2012, 1:45πμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
παιδια σορρυ για το πρηξιμο αλλα πλιζζζζ απαντηστε και αλλοι :(
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #103902 από AnonimosS7 στις 27 Ιουνίου 2012, 5:00μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια :D.. εγω κατα τη γνωμη μου θα αρχιζα να της λεω πως νιωθω και επειτα θα την ρωταγα αν θελει να ειμαστε μαζι ...ομορφα και ωραια ...μετα θα την φιλουσα αν ελεγε ναι....Μην εχεις αγχος ,αν δεν ρισκαρεις ,δεν θα καταφερεις τιποτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login