Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Γουστάρω ένα κορίτσι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104506 από kontoes στις 06 Ιουλίου 2012, 8:11μμ

kontoes

μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καταρχάς, είμαι 16ετών και δεν είχα ποτέ κορίτσι (πράγμα που με στεναχωρεί πολύ :( ) Πολλές φορές ερωτεύτηκα, αλλά ποτέ δεν έκανα το βήμα. Ίσως γιατί έχω πολύ υποβαθμισμένο τον ευατό μου, αν και από ότι μου λένε οι φίλοι μου εμφανισιακά είμαι μια χαρά. Αυτήν την περιόδο, γουστάρω μία πρώην συμμαθητριά μου (αλλάζει σχολείο δυστυχώς)και αν και μιλούσαμε αρκετές φορές στο fb, πλέον δεν τα λέμε και πολύ. Επίσης, τελευταία που τις σχολίασα 1-2φωτο της ούτε που απάντησε στα κομ μου, αλλά ούτε που τα έκανε like. Άρα σημαίνει αυτό ότι δεν νιώθει κάτι για μένα? Πείτε μου σας παρακαλώ τι να κάνω! Την θέλω πολύ και ποτέ δεν είχα κορίτσι! Θέλω την βοηθειά σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104507 από asap στις 06 Ιουλίου 2012, 8:27μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
να μην νιωθει κατι για σενα επειδη δεν σου εκανε like στα comment και στις καταστασεις?? φιλε καταρχην ξεκολα...!! το facebook δεν ειναι ο πραγματικος κοσμος... ειναι μονο για να κανονιζεις κατι με μια κοπελα(και αυτο παλι δυσκολα) και οχι να βγαζεις συμπερασματα για συναισθηματα-σχεσεις κλπ.

σου προτεινω να της μιλησεις και να κανονισετε να βγειτε για κανεναν καφε, να τα πειτε , και αναλογα με την συμπεριφορα που θα σου δειξει θα κρινεις αμα σε γουσταρει εστω και ενα κλικ, απο εκει και περα μπορεις να κανεις κινηση να της μιλησεις οτι την γουσταρεις και παει λεγοντας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104509 από kontoes στις 06 Ιουλίου 2012, 8:34μμ

kontoes

μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ, θα ήθελα και 1-2 ακόμα απόψεις :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104515 από kontoes στις 06 Ιουλίου 2012, 10:32μμ

kontoes

μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έεελα παιδιά και κανάς άλλος (και η άποψη ενός κοριτσιού θα με ενδιέφερε κάπως..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104525 από evelina95 στις 07 Ιουλίου 2012, 3:38πμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
βασικα εγω θα σου προτεινα να της ξαναμιλησεις στ φβ να δεις πως σου μιλαει αν μιλαει ζεστα η ψυχρα και μετα βλεπεις.. αν σου μιλαει ζεστα τοτε ζητα το κιν της(αν δεν το εχεις) στειλε της μηνυμα και μιληστε απο εκει.. εε και μετα πεστης να κανονισετε να βγειτε κλπ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104528 από AnonimosS7 στις 07 Ιουλίου 2012, 10:48πμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Εγω θα συμφνωνησω με την εβελινα ,αρχισε να της μιλας στο φεισμπουκ αλλα και απο κοντα ,αν δεις πως σ μιλαει ωραια και γενικα αν οχι γιατι μπορει να μην εχει καταλαβει οτι σου αρεσει ,ζητα το κινητο της ..μετα δες πως θα σ απαντησει οταν της το ζητησεις και αν απαντησει καλα ,στειλε μηνυμα(αλλα και αν οχι αν την θες πολυ) ...μετα μιληστε λιγο απο μηνυματα και απο την συμπεριφορα της ζητα της να βγειτε με παρεα γιατι μπορει να ντραπει αναλογα το κοριτσι..μετα ολα ειναι στο χερι σ ,,,προχωρας τοτε που βγαινετε (της ζητας να πατε μια βολτα μονοι σασ) ή ξαναβγαινετε παλι αλλες φορες και κρινεις και πραττεις ....αν θες να της ζητησεις να τα φτιαξετε πες ----> θελω να σ πω πως μου αρεσεις πολυ (μπλα μπλα) και μετα λες δεν τα εχω φτιαξει τοσο καιρο με αλλη οχι επειδη δν μπορω απλως επειδη δεν εβρισκα την καταλληλη ...μετα πες θα ηθελες να ημαστε μαζι ?..........καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104586 από ScandalousAngel στις 07 Ιουλίου 2012, 11:48μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Γεια σου! Καταρχην απο ενα comment ή ενα like δεν μπορεις να καταλαβεις αν της αρεσεις. Νομιζω οτι πρεπει να αρχισεις να της μιλας να δεις σε τι φαση βρισκετε και να αρχισετε γενικα να κανετε παλι παρεα και μετα θα δεις πως παει π.χ αν σου μιλαει γλυκα, σου στελνει φατσουλες κ.τ.λ Αλλα εσυ μην φοβασε κανε και το πρωτο βημα να δεις αν εχεις ανταποκριση..δεν ειναι κακο Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104607 από Lugano στις 08 Ιουλίου 2012, 12:04μμ

Lugano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2012
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
ειχει και παραέχει σχέση αυτό το like δεν σε γουστάρει. μην κάνεις το λάθος και της ζητήσεις το κινητό της γιατί θα φας τα μούτρα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104608 από AnonimosS7 στις 08 Ιουλίου 2012, 12:10μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
δηλαδη ουτε να μην προσπαθησει ???....το πολυ πολυ ασ φαει τα μουτρα του ...τι θα καθεται σαν κοτα συνεχεια ???...μα σ λεει ρε lugano πως δν τα ειχε ποτε με κοριτσι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104665 από kontoes στις 08 Ιουλίου 2012, 11:20μμ

kontoes

μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω...πάντως όταν μιλούσαμε πριν 2-3μήνες στο fb, μου έκανε και καρδούλες και φιλάκια όταν λέγαμε π.χ 'καληνύχτα'. Ίσω΄ς αυτό να δείχνει κάτι? Πάντως δεν ξέρω....διστάζω...ποτέ δεν έχω δοκιμάσει κάτι τέτοιο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login