Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Μεγάλο μπέρδεμα μαζί του.....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104880 από Ankai στις 11 Ιουλίου 2012, 12:06μμ

Ankai

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν θέλω να σας πω κάτι που με προβληματίζει εδώ και λίγο καιρό και δεν ξέρω τι να κάνω.Ακούστε εδώ και 3 μήνες τα έχω με έναν..Τον πρώτο μήνα ήμασταν μια χαρά.Από τον δεύτερο μήνα όμως άλλαξαν πολλά που εγώ δεν είχα καταλάβει , και συνεχίζονται μέχρι και σήμερα.Έμαθα λοιπόν από κάποιους φίλους του ότι ο ίδιος θέλει άλλη κ ότι όταν πηγαίνει θάλασσα βρίσεται με μια και μόνο που δεν έχουν φιληθεί!!-.- και επίσης ήθελε να με χωρίσει εδώ και καιρό αλλά δεν το έκανε...όλα αυτά τα ξέρουν οι φίλοι του και μπροστά μου κάνουν σαν να μην συμβαίνει τίποτα.Τώρα έχω σκεφτεί δύο πράγματα να κάνω.1) Να τον κάνω να τρέχει από πίσω μου κ 2) να τον χωρίσω.Αλλά και στα δύο εκτός το ότι δεν ξέρω ποιο από τα δυο δεν ξέρω κιόλας πως να τον κάνω να τρέχει από πίσω μου κ αν τον χωρίσω έχω βρει τι θα του πω( ότι κάποιοι φίλοι του μου μίλησαν ότι θέλει άλλη .....) Τώρα το θέμα είναι ότι εγώ τον θέλω αλλά δεν μπορώ να είμαι μαζί του αν με κοροιδεύει δηλαδή η μόνη λύση είναι να τον χωρίσω κάτι που δεν θέλω γιατί μετά θα μπορεί να κάνει ότι θέλει με εκείνη την άλλην. Οπότε να τον κάνω να τρέχει από πίσω μου κ δεν ξέρω πως.. Έχω καταμπερδευτεί δεν ξέρω καν πιο είναι το σωστό ..help mee!!!
                                                                                 Αντωνία ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104882 από AnonimosS7 στις 11 Ιουλίου 2012, 12:11μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Αυτοι οι φιλοι του που στο πειπαν ειναι κολλητοι του ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login