Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Ξανα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104998 από Staurakomathiak στις 12 Ιουλίου 2012, 11:26πμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Λοιπον πριν απο αρκετο καιρο τα ειχα ζητησει σε μια κοπελα και μου εριξε Χ ( Βιαστηκα πολυ καθως της τα ζητησα πολυ γρηγορα και ειχαμε συναντηθει πολυ λιγες φορες).Τεσπα της ειχα πει οτι τη γουσταρω και μου ειχε πει οτι δν με ξερει καλα και οτι γουσταρει αλλον ( Που ισχυε ).Παρ'ολα αυτα μου ειπε μπραβο που ειχα το θαρρος να της το πω στα ισια.Τωρα τελευταια την ξαναειδα και σκεφτομαι να ξαναπροσπαθησω ξανα ( Πιο οργανωμενα αυτη τη φορα :p ).Αξιζει λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105007 από κεφτές στις 12 Ιουλίου 2012, 12:00μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
μάθε όμως πρώτα αν παίζει κάτι με καναν αλλο! αν δεν υπαρχει αλλος (ουτε να της αρεσει καποιος αλλος) τοτε κανε αλλη μια προσπαθεια αλλα τελευταια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105013 από Vasilis13 στις 12 Ιουλίου 2012, 1:59μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
πρωτα ομως πιασε της την παρλα μην πας ετσι στο ακυρο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105085 από Scandal στις 13 Ιουλίου 2012, 12:30πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Μια ειναι η λυση......παρε το κινητο ,μιληστε καμια βδομαδα και μετα πηγαινε και πες την μου αρεσες πολυ και τεοια ,και ρωτα θα ηθελες να ειμαστε μαζι....γιατι το κοριτσι μαλλον ειναι σοβαρο και αξιζει ...γιατι πρεπει να εισαι και λιγο σιγουρος πριν της μιλησεις...καλη τυχη φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login