Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

μικροτσουτσουνος

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105391 από Gray στις 17 Ιουλίου 2012, 11:46πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Αχ Βαχ , και μετα ρωταμε , γιατι τοσοι ανδρες ειναι ντροπαλοι και εχουν τοσα κομπλεξ με το μεγεθος του πουλιου . Βρε αι , με την καθε ψ@λαρου που μου 8ελει και 20 εκατοστα ... Dildo κοπελα μου, ουτε αισθηματα ουτε τιποτα , 20 cm στο χερι σου !!!

ουυυυστ ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105406 από Freeze στις 17 Ιουλίου 2012, 3:31μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
οπως ειπαν καποιοι, αν τα εννοεις αυτα εισαι οντως πολυ μεγαλη τσουλα

αλλα απο την αλλη, εγω βλεπω πως εχει γινει ο χαμος εδω μεσα και νομιζω πως απλα πεφτει πολυ δουλεμα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105408 από PaizeiKanenasLO στις 17 Ιουλίου 2012, 3:44μμ

PaizeiKanenasLO

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 137 αποδεκτές 0
Κοριτσακι μου οσο και αν εισαι... Το θεμα ειναι απλο εισαι η πιο κομπλεξικη γυναικα που ξερω...


Απο ο,τι εχεις πει παιρνουσατε καλα και τον χωρισες επειδη εχει μικρο πεος???(κατα τη γνωμη σου γιατι ειναι απολυτα φυσιλογικος συμφωνα με το μεσο ορο στην ελλαδα)

Και συμφωνω με ο,τι λεει ο Freeze--->>> Εισια πολυ μεγαλη ποθτ@ν@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105439 από red dragon στις 17 Ιουλίου 2012, 9:27μμ

red dragon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ντροπή σου!!!!!!Πραγματικά!!!!!!Κανονικά θα έπρεπε ο άνθρωπος να σε κρεμάσει γιατί αυτό που του έκανες ονομάζεται ψυχολογικός πόλεμος!!!Πρέπει να είσαι πολύ τρελή.Να σου δώσω ένα παράδειγμα:εγώ είμαι 13 χρονών και την έχω 13 εκατοστά και μέχρι τα 20 μου χρόνια έχω καιρό...Αλλα και τι μ'αυτό???Ο άνθρωπος δεν καθορίζεται κοπέλα μου από το μήκος του πέους του.Καθορίζεται από την καρδιά του,την ανθρωπιά του και γι'αυτό που είναι!!!Κατάλαβες???Και μεγαλύτερη ντροπή πρέπει να νιώθεις που στα λέει ένα αγόρι 6 χρόνια μικρότερό σου.:(:(:(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105440 από red dragon στις 17 Ιουλίου 2012, 9:40μμ

red dragon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(elenalda@16 Ιουλίου 2012)
τον ξαποστειλα το πρωι.του ειπα οτι θελω εναν ανδρα διπλα μου και οτι αν παρει δυο τρεις ποντους το ξανασυζηταμε.οταν του ειπα οτι την τελευται φορα μυριζε το πουλι του κοντεψε να βουρκωσει

Ντροπή σου!!!!!!Πραγματικά!!!!!!Κανονικά θα έπρεπε ο άνθρωπος να σε κρεμάσει γιατί αυτό που του έκανες ονομάζεται ψυχολογικός πόλεμος!!!Πρέπει να είσαι πολύ τρελή.Να σου δώσω ένα παράδειγμα:εγώ είμαι 13 χρονών και την έχω 13 εκατοστά και μέχρι τα 20 μου χρόνια έχω καιρό...Αλλα και τι μ'αυτό???Ο άνθρωπος δεν καθορίζεται κοπέλα μου από το μήκος του πέους του.Καθορίζεται από την καρδιά του,την ανθρωπιά του και γι'αυτό που είναι!!!Κατάλαβες???Και μεγαλύτερη ντροπή πρέπει να νιώθεις που στα λέει ένα αγόρι 6 χρόνια μικρότερό σου.:(:(:(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105445 από Scandal στις 17 Ιουλίου 2012, 10:07μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Παιδια μην ασχολειστε αλλο με αυτο το κοριτσι πολυ αξια δωσαμε ...τελος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login