Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση. Νια-νια νια νια-νια!
Σάββατο, 4 Μαΐου

αναπτυσσω αισθηματα για τον φιλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105774 από savvou στις 22 Ιουλίου 2012, 1:29πμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας.ειμαι 18 και εδω και δυο μηνες γνωριστηκα με ενα παιδι με το οποιο γιναμε φιλοι..! πλεον κανουμε πολλη παρεα και συγχρονως πολλα πραγματα μαζι..!!(π.χ καφε, παραλια, γυμναστικη) το θεμα εδω ειναι ομως πως εγω νιωθω οτι παυω να τον βλεπω απλα σαν φιλο και αναπτυσσονται μεσα μ αισθηματα γι' αυτον..δεν ξερω τι να κανω....να του το δειχνω ή οχι; δεν θελω να απομακρυνθει αν καταλαβει κατε και δεν με θελει σαν κοπελα... ξεχασα να αναφερω πως ειναι ελευθεροςς... :$ τι να κανω;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105775 από Scandal στις 22 Ιουλίου 2012, 1:38πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Δεν γινετε να κρυβεις τα συναισθηματα σ ...προσπαθησε να του το δειξεις ..γιατι ειναι θεμα χρονου καποτε θα θες να το εκδηλωσεις οπωσδηποτε....ισως και αυτος να νιωθει κατι για σενα ....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #105776 από aswtos στις 22 Ιουλίου 2012, 2:22πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γνωριζεστε μονο δυο μηνες επομενως το οτι εως τωρα ειχατε μια σχεση μονο σε φιλικο επιπεδο δεν σημαινει πως σε βλεπει σαν φιλη και μονο. αντιθετως, απο τη στιγμη που σε αυτο το διαστημα οπως φαινεται του αρεσει να μοιραζεται τον χρονο του μαζι σου δειχνει πως μαλλον ταιριαζεται και ενδιαφερεται για σενα σε σημαντικο βαθμο. η γνωμη μου ειναι πως το συγκεκρημρνο διαστημα μπορει να ειναι το ιδανικο για να γινει κατι παραπανω μεταξυ σας. δεν εχει προλαβει να σε δει καθαρα φιλικα, ειναι μονος του και το καλοκαιρι οπως και να το κανουμε εχει μια ερωτικη διαθεση. μην φοβηθεις να εκδηλωθεις. χωρις να σας ξερω απο κοντα και να εχω παρα πολλες λεπτομερειες πιστευω πως ειναι αρκετα πιθανο να σε βλέπει και αυτος κατι περισσοτερο απο φιλικα. γινε πιο εκδηλωτικη, πηγαινε πιο κοντα του, φροντιζε να εχετε σματικη επαφη. να ξερεις πως οταν αντιλαμβανομαστε ερωτικο ενδιαφερον απο την απεναντι πλευρα ξυπναμε και εμεις σιγα σιγα και βλεπουμε την κατασταση πιο ζεστα. αφου πατε και παραλια μαζι βαλε του αντηλιακο ή ζητα του να σου βαλει, αγκαλιασε τον πανω στο παιχνιδι και στην πλακα οπως θα ειστε στη θαλασσα και αλλα τετοια απλα με μετρο για να μην τον τρομαξεις κιολας...
καλη επιτυχια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105831 από savvou στις 22 Ιουλίου 2012, 9:10μμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
χμμ....με βοηθησαν παρα πολυυ οι απαντησεις σαςς!!! ευχαριστω πολυυυ...αν λαβω υποψιν μ κ το οτι δεν ημουν καλα για καποιο προσωπικο λογο κ μ ειπε πως δεν θελει να κλαιω δεν μπορει να με βλεπει να κλαιω και πως απο τοτε που τον γνωρισα του δινω δυναμηη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login