Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Κυριακή, 28 Απριλίου

megali apostasi. ti na kanw??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106774 από evelina95 στις 05 Αυγούστου 2012, 11:25μμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Βρε παιδια εχω ενα σοβαρο κολλημα εδω και 3 χρονια..Τον γνωρισα πριν 3 χρονια στις δακοπες μου(εκει που παω καθε χρονο).. φασωθηκαμε την τελευταια νυχτα και μετα εφυγα.. τον ξαναειδα μετα απο κατι μερες και ξανακαναμε κατι.. Οταν γυρισα στην αθηνα μιλουσαμε καθε μερα αλλα εγω τα εφτιαξα μ καποιον αλλον και αυτος νευριασε και δεν πολυμιλουσαμε μετα.. προς το καλοκαιρι(το περσινο) ξαναρχισαμε να μιλαμε ενω εγω ειχα σχεση 7 μηνων πηγα εκει και ξανακαναμε κατι.. δεν μετανιωσα καθολου που απατησα αυτον π ημουνα μαζι γιατι μου φεροταν λες και ημουν ζωο.. τεσπα με αυτον τον καλοκαιρινο ερωτα ζησαμε τελειες στιγμες.. εε φετος τον χειμωνα μιλουσαμε συχνα.. ςιναι πολυ καλος μαζι μου και μου λεει υπεροχα πραγματα.. περιμεναμε και οι 2 πως και πως να παω αλλα δεν θα παω τελικα φετος :/ αν και κανω κατι με αλλους τον σκεφτομαι συνεχεια και του στελνω καθε βραδυ και με παιρνει τηλ και μιλαμε.. ειμαστε και οι δυο 17.. το χωριο μου ειναι 2μιση ωρες απο κει που μενει.. να παω μονοημερη?? να το σκασω διημερη??? δεν θα αντεξω αν δεν τον δω φετος.. συγγνωμη αν σας κουρασα..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #106864 από myname στις 07 Αυγούστου 2012, 5:23μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αν εχεις την δυνατοτητα να πας να τον δεις καντο αφου δεν μπορεις χωρις να τον δεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login