Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

παραξενη συμπεριφορα καθηγητη

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108543 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 2:54μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Θελω την γνωμη σας γι αυτο που συναιβει. Η αληθεια ειναι πως ειμαι υπερβολικη δν εγινε κτ τραγικο αλλα καλυτερα να σας εξηγησω. Πριν καμια ωρα ειμουν για καφε με τν κολλητη μου. Ειχε φερει και το λαπτοπ για να μου δειξει κτ βιντεο τεσπα ξαφνικα φευγει γιατι τν πηρε ο φιλος της τηλ να συναντβθουν μου αφησε το λαπτοπ και εγω εκατσα λιγο ακομα γτ 10 λεπτα ειμασταν εμει μονο. Αφου εφυγε η φιλη μου με πλησιαζει ο καθηγητης μαθηματικων που εκανα φροντιστηρι περυσιν ηταν κι αυτος εκει για καφε. Στην αρ η τον χαιρετησα με ρωτησε να κατσει και ειπα ναι. Τωρα δν ξερω τι να πω εκατσε διπλα μου και περασε το χερι του γυρω μου και το αλλο ακουμπαγετο μπουτι και ηταν πολυ κοντα μου μιλαγαμε για τν σχολικη χρονια τι να πω ισως να ειρθε να μου μιλησει για να παω και φετος στο φροντ αλλα με χαιδευε στο μπουτι και στα μαλλια οσο μιλαγαμε επισης οταν εφυγε με φιλησ στο μαγουλο κοντα στο στομα αργα οχι πεταχτα ξερω λεπτομερειες κοιταω αλλα μου φανηκε πολυ παραξενο εσεις τι νομιζετε ειμαι υπερβολικη??????? Σορρυ για το μεγαλο ποστ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108544 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 3:07μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
καποιος ρε παιδια????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108545 από asap στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 3:37μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
κοπελια πλακα κανεις?? αυτο ειναι σεξουαλικη παρενοχληση.. και αμα εισαι κατω τον 18 ετων τοτε ο καθηγητης σου θεωρείται και πεδεραστης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108546 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 3:44μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
15 ειμαι και ενταξει ο συγκεκριμενος ειναι σχετικα νεος και εχει οικειοτητητα με ολους τους μαθητες του. Βαασικα δν προκειται να το πω πουθενα αυτο που εγινε το θεμα ειναι πως οι γωνεις μου σιγουρα θα με σταυρωσουν να παω μαθηματικα και φετος αλλα εγω προφανως δν θελω. Τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108548 από tsemarorua στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:08μμ

tsemarorua

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μίλας στους γονείς σου για αυτό που συναίβει. Είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις, έτσι δεν θα χρειαστεί να περάσεις και απο την δύσκολη θέση, να κάνεις μάθημα με κάποιον, που έχει προηγηθεί τέτοιο σκηνικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108549 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:14μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Δν μπορω να τους το πω με τπτ θα κανουν ολοκληρο σκηνικο και δν θελω θα το μαθουν και ολοι και θα δημιουργηθει ολοκληρο θεμα το τελευταιο πραγμα που θελω!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108551 από Noir Désir στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:25μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Αλλο να 'χει οικειοτητα με τους μαθητες του και αλλο να την πεφτει στις μαθητριες. Καλα βρε κοπελα μου και συ γιατι δεν τραβηχτηκες; Τελος παντων, μπορεις να πεις στους γονεις σου οτι δεν τα καταλαβαινεις απο τον συγκεκριμενο καθηγητη και να πας σε αλλο φροντηστηριο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108555 από Geiaaaa στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:46μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ισως ειναι ψιλοαδερφη ,εχω και εγω εναν τετοιο καθηγητη.....καταλαβαινω πως οτι και να σ πουμε ,δεν προκειται να το πεις στους γονεις σ....απλως μην του ξαναδωσεις τετοιο δικαιωμα .......ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108557 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:48μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Μονο που το φροντιστηριο ειναι κοντα στο σπιτι και θα μου λενε ειναι μακρια για να πας αλλου μονη σου καλα αλλο θεμα το ποσο προστατευτικοι ειναι. Οι βαθμοι μου ειχαν ανεβει παρα παρα πολυ με το που ξεκινησα μαθηματικα δν υπαρχει περιπτωση να μ'αφησουν να μν παω. Και δν θελω να τον ξαναδω ποσο μαλλον να τον βλεπω τρεις φορες τν βδομαδα. Παντως ευχαριστω για τις συμβουλες σας θα προσπαθησω αλλα δν νομιζω να βγει τπτ κανεις αλλος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108559 από ghjjkkmmgirl στις 01 Σεπτεμβρίου 2012, 4:51μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Geiaaaa πως να μν ξαναγινει κτ τετοιο γενικως με τς μεγαλυτερους ανθρωπους ειμαι ντροπαλη και σιγουρα δν μπορω να γινω αγενης απλα δν μπορω και βεβαια δν του εδωσα εγω το δικαιωμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login