Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Δυσκολη προσεγγιση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109027 από Staurakomathiak στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 7:36μμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια !
Σε 3-4 μερες γυρναμε σχολειο και θα ξαναδω το κοριτσι που γουσταρω( Παμε ιδια ταξη ) . Φετος θα παμε δευτερα και αποφασησα σιγα σιγα να αλλαξω αυτη την παθητικη σταση που ειχα τον πρωτο χρονο ( Εννοω το να τη γνωρισω , να μιλαμε καπως και ετσι .. ).Αποφασησα λοιπον φετος να παω ενα βημα παρακατω , να την προσεγγισω δηλαδη και σιγα σιγα να καταλαβει κατι. Το προβλημα μου ειναι οτι εχει μια αδερφη που πανε μαζι ( Ιδια ταξη ) και γενικα ειναι μαζι παντου οποτε δεν ξερω πως θα την πετυχεναι μονη σε φασεις που νιωθω εγω ετοιμος να κανω καποια κινηση -υπονοουμενο. Αν της πως παμε καπου οι δυο μας χωρις κανεναν θα το καταλαβει αμεσως και δεν το θελω να γινει ετσι . Καμια ιδεα? Μηπως να πω στην αδερφη της τι νιωθει ετσι ωστε να με βοηθησει με διαφορους τροπους η ειναι φαιλ ιδεα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109042 από ThePanther3 στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 12:03πμ

ThePanther3

μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μια χαρα ιδεα ειναι να το πεις στην αδεερφη της(γνωριζοντας ομως οτι δεν ειναι εμγαλο καρφι) θα την ρωτησεις αμα μπορει/θελει να βοηθησει και να την ''ψησει'' Τότε θα εισαι αρκετα τυχερος γιατι αμα η απαντηση ειναι οχι δεν θα στο πει καταμουτρα ..ενω αμα θελει το συνεχιζεις μονος σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109043 από madness2012 στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 12:03πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Μην το πεις στην αδερφή της,ίσως είναι κάπως άβολο.
Μπορείς να το πεις σε έναν συμμαθητή σου να βρει τρόπο να της χωρίσει αυτές τις για παράδειγμα να πεις σε ένα αγόρι/ή σε ένα κορίτσι να πάει να συναντήσει μια καθηγήτρια που τη θέλει εσύ θα περιμένεις απ έξω απ τα γραφεία των καθηγητών και κάνεις ό,τι κάνεις.

Αυτό το παράδειγμα ίσως να μην είναι και το καλύτερο πάντως η γενική ιδέα μου είναι να βρεις κάποιον τρίτο που θα μπορέσει να της χωρίσει.

Επίσης μπορείς να πεις σε ένα κορίτσι να της πει πως τάχα μου θέλει να της πει κάτι ιδιαιτέρως και σου τη φέρει εκεί όπου θα της το πεις

Λύσεις υπάρχουν άπειρες πιστεύω.

Ελπίζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109052 από meksereisfilara στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:11πμ

meksereisfilara

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Στο 3ο πας??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109054 από meksereisfilara στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:13πμ

meksereisfilara

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγω λεω να.πεις σε.μια φιλη της π.ειναι.κ φιλη σ να σε βοηθησει θα εχει μεγαλη επιροη στην.γνωμη της απεναντι σ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109063 από Staurakomathiak στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:35πμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Η αδερφη της ειναι σαν κολλητη της και την ξερω και την ιδια . Γενικα δεν εχω πολλες γνωριμιες με φιλες τις ετκ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109112 από meksereisfilara στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 7:35μμ

meksereisfilara

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
τοτε προσπαθησε να δεις αν της αρεσεις και ενδιαφερεται πες της να βγειτε πχ να πατε για καφε για καμια ταινια και οταν σ μιλαει προσπαθησε να καταλαβεις αν της αρεσεις... η μαθε καμια φιλη της και προσπαθησε να την κανεις να σε εμπιστευτει και μετα θα εχεις και περισσοτερα πλεονεκτηματα... τωρα για την αδερφη προσπαθησε να την ξεκολησεις λιγο απο την αδερφη της οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω..
( αφου ειναι διδυμες γτ δν τα φτιαχνεις με την αδερφη? πλακα κανω :p κανε αυτο π σ ειπα νομζω θα εχεις αποτελεσμα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login