Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Σάββατο, 18 Μαΐου

προτιμήσεις αγοριών

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109164 από Mandragoriana στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 5:31μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά,συζηταγα με κάτι φίλους 19 και πάνω και έλεγαν οι περισσοτεροι πως προτιμούν το προτυπο κοριτσιων "λυκειου,ισιο βαμμένο μαλλί,jean,all star και σε χαρακτηρα δεν τους ενδοιαφερει".Και ρωταώ λοιπον εγω: προτιμάτε όντως τα κοριτσάκια τετοιου στυλ που καθονται ολη μέρα στο fb και λένε σε όλους (απο φιλες,συγγενεις μεχρι αγόρια) αγαπη μου,μωρο μου εσυ σαγαπαω για οποιοδηποτε λόγο κτλπ και ασχολούνται μόνο με αυτα και γενικά που δεν εχουν ωριμασει ακόμα και ανήκουν σε ένα πιο αμερικάνικο προτυπο?ή πιο ωριμες κοπέλες με πιο ιδιαίτερο και γυναικείο στυλ και πιο..γυναίκες αλλά και ώριμες?ας μου πουν κατα προτίμηση παιδιά που έχουν τελειώσει το λύκειο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109167 από madness2012 στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 5:48μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Προσωπικά εμένα το πρότυπο κοριτσιών έχει τα εξής βασικά χαρακτηριστικά

1)Ώριμη
2)Κοινωνική
3)Να έχει και μια ομορφιά (φυσική ομορφιά όχι σαν αυτές τις μην πω που βάφουνε τα μαλλιά κάθε 3 και λίγο και χρησιμοποιούν 2 μέικ απ την ημέρα,πράγμα που σημαίνει πως δεν αποδέχονται αυτό που είναι-οι λεγόμενες ντίβες και που το μόνο πράγμα που τους νοιάζει είναι η μόδα)

Πραγματικά δεν μου αρέσει αυτός ο τύπος των κοριτσιών που αμερικανίζουν και στο φμπ μιλάνε σε όλους με λέξεις όπως αγάπη μου ζωή μου κ.α διότι δείχνουν πως έχουν ανάγκη να δείξουν πως έχουν φίλους και περνάνε καλά.Αν μια κοπέλα αισθάνεται και περνάει καλά και τα έχει βρει με τον εαυτό της δεν τη νοιάζει να το παίζει γκομενίτσα

Αυτή είναι η γνώμη μου και να σ πω πως είμαι 15 ;)

Υ.Γ Όταν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου,τότε λάμπεις πραγματικά είτε είσαι κορίτσι είτε είσαι αγόρι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109168 από Otaku στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 5:52μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
το στυλ που σου ειπαν μου αρεσει και εμενα (εκτος του βαμμενου μαλλιου μου αρεσει το φυσικο οποιο και να'ναι το χρωμα) βεβαια ειναι το κλασσικο στυλακι που αρεσει σε ολους ειναι απλο και σιγουρο δεν ειναι το ονειρικο (που διαφερει στον καθενα) καθε αγοριου αλλα ειναι κατι που αρεσει....οσο για τον χαρακτηρα εμενα οχι μονο με ενδιαφερει αλλα παιζει και πολυ σημαντικο ρολο θελω ενα κοριτσι που να εχει καλη καρδια να μην ειναι κατινα σαν τις περισσοτερες (δυστυχως) εφηβες και να μπορω να την εμπιστευομαι και να μιλαω μαζι της , να επικοινωνω(αυτα σε γενικες γραμμες, υπαρχουν και αλλα ειναι αλλα ειναι τελειως υποκειμενικα)

επισης, αυτο ειναι δικο μου δεν ξερω ποσοι το εχουν αλλα με ενδιαφερει αρκετα η φωνη μιας κοπελας (τωρα το πως την θελω ειναι λιγο δυσκολο να το περιγραψω...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109169 από Geiaaaa στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 5:59μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Αν και ειμαι 17 ,πιστευω ειμαι ακρετα οριμος για να απαντησω....εμενα μ αρεσει να εχει φυσικη ομορφια ,να ειναι λιγο ντροπαλη και να ειναι χαμογελαστει ....δεν μπορω να ειναι μεσα στη γρινια....επισης θελω να ειναι εξυπνη και οριμη ......οχι να λεει σε ολους "αγαπη μου " "αχ σε αγαπαω" και τετοιες βλακειες....και δεν αντεχω να με κανει να ζηλευω και να κανει τετοιες μικροτιτες.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109170 από Mandragoriana στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 6:30μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Θεωρω πως παιζει ρολο η ηλικια...αλλα..δεν σας αρεσουν πχ οι κουκλαρες και πθο γυναικες (οχι ψωνισμενες) αλλα αλλο οι 20-25αρες και αλλο τα 15-17 χρονων κοριτσακια του λυκειου..Εγω πιστευα πως τους αρεσουν οι γυναικες με αποψη και σωματικα ωριμες οταν εισαι 19 απο οτι κοριτσακια που ακομα ζουν στο κοσμο του σχολειου...ισως πεφτουν πιο ευκολα ενω συνηθως οι ομορφες(-απλες) αλλα και εξυπνες μεγαλυτερες πιο δυσκολα γιατι ψαχνουν σχεση και οχι 'ξεπετες'?..δεν καταλαβαινω...το προτυπο δεν εινακ μια γ'υναικαρα απο οτι ενα κοριτσακι'?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109192 από Τέλης στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 9:48μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Να είναι ήπιων τόνων αλλά να έχει πείσμα και αυτοπεποίθηση(Ήρεμη δύναμη)αισιόδοξη,χαμογελαστή να ξέρει τι θέλει και τι όχι,να είναι προσγειωμένη να έχει παιδεία να μπορείς να μιλήσεις για θέματα και να ξέρει να απαντήσει και να επιχειρηματολογεί και όχι να είναι τούβλο να έχει χιούμορ και να μπορεί να αυτοσαρκάζεται.Και να είναι καλόκαρδη,αγαθή να έχει αγνότητα μέσα της όχι κακία.Εξωτερικά, εντάξει να έχει μια κάποια ομορφιά.Τα αμερικανοειδή μου δημιουργούν απέχθεια(εγώ είμαι 17)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109197 από Τέλης στις 09 Σεπτεμβρίου 2012, 10:15μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Έκανα βλακεία όποτε συνεχίζω να έχει φυσική ομορφιά όχι να παστώνεται κάθε λίγο και λιγάκι και να τρομάζεις να την αναγνωρίσεις χωρίς το βάψιμο.Το πρόσωπο να είναι γλυκό όχι το σούπερ τέλειο αλλά να είναι γλυκό.Εγώ ας πούμε με το που βλέπω την Deborah Ann Woll (Jessica from True Blood)παθαίνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120402 από Jake στις 20 Μαΐου 2013, 8:01μμ

Jake

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω δεν 3ερω για εσας ρε παιδια αλλα εγω ειμαι 21 και μαρεσουν πολυ οι κοπελες με καλο χιουμορ, με ωραια ματια, να ειναι φυσικααα κοινωνικες(αρκετα) ωστε να μπορεις να επικοινωνησεις! Επισης μαρεσει να βαφονται αλλα οχι το υπερβολικο αλλα προς το φυσικο! Αλλα εντα3ει ολοι λατρεβουμε το κοκκινο κραγιον, πιστευω XD! Επισης μαρεσει πολυ μια κοπελα να εχει καλο style και να 3ερει πων να αντιπροσοπευσει μια γοβα πχ. Και επαναλαμβανω , να εχει style! Very Important!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login