Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εσείς οι άνθρωποι, είστε όλοι ίδιοι.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Η πρωτη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109727 από tasosSerreos98 στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 7:03μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια!Ειμαι 14 χρονων και θα ηθελα να σας γραψω εδω διοτι δεν εχω πουθενα αλλου να τα πω...Λοιπον πρωτα απολα εχω μια φιλη που εχει μια φιλη που ηρθε μια φορα στο χωριο μου ενα καλοκαιρι και με αρεσε.Το ονομα της Κλεονικη.το ειπα στην φιλη της και της ειπα επισης να της το πει(ισως εκανα μαλακια).Μετα την εκανα αντ στο fb και ειπαμε γεια τι κανεις καλα μια χαρα κα ιτα σχετικα.Μετα της εκανα απο το fb εξομολογηση οτι την γουσταρω και της εστειλα ενα τραγουδι(δεν το θυμαμαι) και ειπε οτι δεν ξερει και μπλα μπαλ μπλα.μετα απο 1 ημερα με στελνει μυνημα οτι δεν ενδιαφερετε και εγω της εστειλα μυνημα ,μετα απο αυτα που με εκανε(θετικα και αρνητικα) δεν μπορω να τα πω γιατι τωρα θα χρειαστει 3 ωρες σχεδον να τα γραψω και θα ''πιασω'' ολη την Σελιδα.Της εστειλα αυτο : Akoy..den tha se thimoso..den tha se po tipota...aplws to tragoudi auto ta leei ola http://www.youtube.com/watch?v=yzKY7IVGzsA&feature=related ..egw ithela na se do ligaki esto kai 5 lepta gia na se do..ma esi den thelis kai vriskis dikeologies...to kseris ti niwtho gia sena,to kseris oti den mporo xoris esena,to kseris oti den maresi ali se alla 200 atoma apo to sxolio mou kai alla 100 + apo to gimnasio strimonikou.apo ola ta koritisia eisai h kaliteri se xaraktira kai se omorfia...den thelo na se pligoso ma den kseris na agapas kai den kseris pws eimai egw tora..me - 100 psixologia kai den exo kefia!kai auta pou lew den einai psema giati ama itan psema den tha se enoxlousa olo ...egw distixos den mporo allo..ama thes mila mou alla tha perno ligo xara pou tha ta leme..esi epilegis..tha eftiaxna ta panta gia na se evlepa ksana agpi mou ... (χιλια συγνωμη για τα greeklish αλλα το πηρα απο fb και δεν εχω χρονο για μεταφραση)...

Αυτη μετα με απαντησε : heart na se kala.. heartheartheartheartheartheartheartheart kai na 3erieis oti xreiasteis edw eimai.. TaSoulH mm

pl teleio to song ..egine to agaphmeno mm!


Τι να κανω ρε παιδια???να την ξεχασω???Επισης δεν την βλεπω καθολου αλλα πηγαινει στο χωριο μου σχολειο και μια φορα πηγα και ντρεποτανε να με μιλησει..τι να κανω..πειτε γνωμες!

Ευχαριστω τον Admin που με χαρησε τοσο μεγαλο χωρο στην Σελιδα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109834 από tasosSerreos98 στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 7:18μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Αντε ρε παιδια την ειδανε 78 κανενας???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109908 από kapioa :) στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:25μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
eee ti na sou poume xD einai ligo sapounopera h katastash :p παντως,αν δεν θελει...μην σκας ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109920 από tasosSerreos98 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 8:10μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
...Απλως μαρεσει λιγακι για αυτο ρε συ..ειναι καλη και ευγενικη.τεσπα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login