Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η ενθυλάκωση είναι πιο επικίνδυνη και από τον αμίαντο.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Μαζι αλλα αλλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109814 από LapWux στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:59μμ

LapWux

Εικονίδιο
μέλος από: 18/9/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας εχει τυχει ποτε σε μια σχεση που ειχατε\εχετε το κοριτσι\αγορι σας να ειναι στα παλια; Να θυμαται εννοω καταστασεις παλιες, να κλαιει για αυτα και εκτος αυτου να σας το λεει κι ολας οτι κλαιει για καποια παλια σχεση; Τι κανατε; Και αν δε σας εχει τυχει τι πιστευετε πως θα κανατε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109818 από Geiaaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 4:11μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Εμενα παραλιγο να μ τυχει..μ αρεσε μια πολυ και ηθελα να κανω κατι μαζι της αλλα οποτε ειμασταν μαζι αρχιζε και ελεγε για μια παλια σχεση της ...ελεγα εγω αστον τωρα γιατι τωρα ειμαστε μαζι δεν θα μιλαμε για αυτον και επισης οτι ειναι παρελθον αυτος ....αυτη εντομεταξυ με ηθελε.....ε ωσπου μια μερα δεν αντεξα και της ειπα δεν αντεχω αυτην την κατασταση συγνωμη..... εγω γενικα αν και δεν τα εφτιαξα με την κοπελα ενα πραγμα δεν αντεχω καθολου μα καθολου στις σχεσεις να ειναι μεσα στην στεναχωρια και να δημιουργει προβληματα χωρις λογο η κοπελα μ αλλα και να επιμενει χωρις λογο σε προβληματα συνεχεια.....γενικως θελω να ειναι ευχαριστη και χαμογελαστει ,μου φτιαχνει τη μερα......(βγηκα λιγο εκτος topic αλλα θα με συγχωρεσεις :P )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109878 από whatever στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 2:54μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
δεν μου έχει τύχει (ευτυχώς),αλλά αν μου τύχαινε θα έφευγα τρέχοντας... τι νόημα έχει να είσαι με κάποιον/ἄ που ασχολέιται με τον/την πρώην του, δηλαδή εσυ τι είσαι η καβάτζα που σε χρησιμοποιεί για να ξεπεράσει τον/την αλλον/αλλη????... ε, όχι ρε παιδιά, λίγος εγωισμός πρέπει να υπάρχει.. μη μπλέξεις σε μία τέτοια σχέση, είναι τελειωμένη υπόθεση, και σίγουρα θα πληγωθείς στο τέλος, δεν αξίζει όσο σημαντικός/η να είναι για σένα ο άλλος/άλλη... σίγουρα θα βρεις κάτι καλύτερο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login