Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

πως ψηνεις καποιον αγρια?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109869 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 11:42μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Τι μπορει να σας κανει μια κοπελα που γουσταρετε..αλλα ξερετε πως ειναι εκει παντα για σας...για να σας κανει να κολησετε εντελως για αυτην?;)κατι να σας ταρακουνησει...ειτε απλα το ψηνετε ειτε εχετε σχεση και την.ψιλοθεωρειτε δεδομενη αλλα φυσικα δεν εχετε ψασει το ενδιαφερον και τη γουσταρετε ακομα...:) δηλαδη τι μπορει να κανει για να κολησετε πιο πολυ,να παπσετε να την εχετε σιγουρη και μετα να δυναμωσει η σχεση σας και βασικα τα αισθηματα σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109870 από Geiaaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 11:58μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Να μ δειχνει πως ΜΕ ΘΕΛΕΙ με πραξεις......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109872 από johnybgood στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 2:44πμ

johnybgood

μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Η μέθοδος "γραμματόσημο" (όσο φτύνεις τόσο κολλάει) στις περισσότερες περιπτώσεις πιάνει. Αλλά το θέμα είναι να σου βγαίνει αυτή η συμπεριφορά ή τουλάχιστον να μπορείς να το κάνεις πολύ πειστικά. Γιατί αν ο άλλος καταλάβει οτι το κάνεις επίτηδες θα έχεις τα αντίθετα αποτελέσματα.

Δείξε αδιαφορία και απάθεια αλλά με "ευγενικό" και "καλοσυνάτο" ύφος. Όχι να είσαι νευριασμένη ή στραβωμένη με κάτι. Και φυσικά θέλει υπομονή. Αν δεν τσιμπήσει αμέσως ο άλλος μην αρχίσεις να τρώγεσαι, εκεί θα το χάσεις το παιχνίδι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109874 από arxangelos στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 11:13πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
ναι ναι φτυσ' τον ε...εγγυημένη επιτυχία για να του σπάσεις τα νεύρα κ να τον ξενερώσεις...όσο πιο πολύ του δείχνεις οτι νοιάζεσαι για αυτόν κ περνας καλα μαζί του, όσο πιο πολύ χρόνο αφιερώνεις στην σχέση σου τόσο πιο πολύ θα κολλάει. Αν τον γράφεις θα παει στην επόμενη. ΑΠΛΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ, οτι δίνεις-παίρνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109875 από Mandragoriana στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 12:41μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Νομιζω πως του εχω δωσει παρα πολλα..και πρεπει να κανω κατι για να ταρακουνηθει.Βασικα κατα καποιο τροποεπειδη περασαμε μετα απο 5-6 μηνες που ειμαστε μαζι...το ξεκιναμε απτην αρχη...και θελω να του δειξω πως αν δεν αντιδρασει θα με χασει.Αλλα δεν θελω απλα να ενδιαφερθει περισσοτερο αλλα να κολλησει μαζι μου και να δυναμωσουν τα αισθηματα μας!Καμια προταση?Σχετικα με το φτυσιμο...το σκεφτομουν αλλα επειδη περναμε μεταβατικο σταδιο κ τωρα αρχιζουμε παλι να μιλαμε καθε μερα κτλπ πως να το χειριστω για να μην πετυχω το αντιθετο?(δεν ειχαμε ολοκληρωμενη σχεση,με θελει πολυ,αυτος επεμενε πως δεν θελει να χωρισουμε,φαινετε πως νιωθει πραγμαυα αλλα αν δειτε κ σε αλλα θεματα μου..ειναι στον κοσμο του λογω νετ δεν ηταν ετσι...τωρα που κολλησε εγινε και τον θελω πισω:'(.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109877 από whatever στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 2:42μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
λοιπόν φίλη μου είχα ένα παρόμοιο θέμα πριν λίγο καιρό.. το φτύσιμο είναι εγγύηση χωρίς όμως να φτάσεις σε ακραία σημεία, τώρα που είστε σε μεταβατικό στάδιο παίξτο χαλαρή ότι δεν σε πολυενδιαφέρει, ότι εντάξει καλά περνάμε αλλά μη τα παίρνεις όλα τόσο σοβάρα, δεν υπάρχει περίπτωση να μη κολλήσει ακόμα και να μη σε θέλει που απ ότι μας λες δεν ισχύει ... τα αγόρια χάνουν τη μπάλα όταν τους κάνεις κατι τέτοια, νομίζουν ότι αυτοί είναι οι άνετοι στη σχέση που δεν θέλουν και πολλά πολλά και ότι εμείς είμαστε οι βδέλλες που κολλάμε πάνω τους... το ίδιο έκανα και με τον πρώην μου το πρώτο καιρό που είμασταν μαζί και είχε τρελαθεί με έπαιρνε τηλέφωνα συνέχεια μου έστελνε μηνύματα δεν έχανε ευκαιρία να με δει και να φανταστείς πως ήταν απο τους τύπους δεν μπορούσαν τα πολλά πολλά... πρέπει να τον έχεις στη πρίζα συνέχεια, να μη σε έχει δεδομένη, χωρίς αυτο να σημαίνει ότι θα είσαι ψυχρή μαζί του, θα εισαι ο εαυτός σου αλλά πιο χαλαρή... α! και καντον λίγο να ζηλέψει, προς θεού μην αρχίσεις να παίζεις με άλλους απλά δείξτου ότι δεν είναι και μοναδικόςς ο τέλειος για σένα, σχολίασε κανέναν που σ αρέσει μπροστά του έστω και στην πλάκα, θα τσιτώσει σίγουρα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109880 από Mandragoriana στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 3:20μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
δηλαδη να απανταω αλλα να μην λεω και πολλα γλυκολογα και να μην του λεω να βγουμε και οτι τον λατρευω και να μην απανταω που και που?πως ακριβως να το κανω?γτ τωρα αρχισαμε να μιλαμε παλι καθε μερα και εγω επεμεινα να αλλαξει αλλιως θα με χασει...και τωρα που μ μιλαει λεει να τον γραψω? και δεν θελω να τον χασω τρ που τον βρηκα παλι;)αχ πεσ μου πλιζζζζ!!!!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109911 από Mandragoriana στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:33μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
whatever?πες πες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109915 από Geiaaaa στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:41μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mandragoriana@19 Σεπτεμβρίου 2012)
δηλαδη να απανταω αλλα να μην λεω και πολλα γλυκολογα και να μην του λεω να βγουμε και οτι τον λατρευω και να μην απανταω που και που?πως ακριβως να το κανω?γτ τωρα αρχισαμε να μιλαμε παλι καθε μερα και εγω επεμεινα να αλλαξει αλλιως θα με χασει...και τωρα που μ μιλαει λεει να τον γραψω? και δεν θελω να τον χασω τρ που τον βρηκα παλι;)αχ πεσ μου πλιζζζζ!!!!:)

Ακριβως αυτο κανε.......εμενα ακριβως αυτο εκανε η πρωην μ και με τρελενε ,κολουσα συνεχεια ....αλλα μετα απο λιγο καιρο μ εσπασε πολυ τα νευρα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109926 από whatever στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 9:59μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
λοιπόν, πρώτον δεν θα παίρνεις ή στέλνεις μήνυμα πρώτη θα αφήνεις αυτόν να τα κάνει, να έρχεται αυτός να σου μιλάει, και τα πολλά γουτσου γούτσου κομμένα στην αρχή,θα είσαι άνετη ρε παιδί μου, τύπου εντάξει και να μη μιλήσουμε μια μέρα δεν έγινε τίποτα, παράλληλα όμως όποτε είστε οι δυο σας θα είσαι πολλή θερμή... θα τον τρελάνεις σίγουρα... με 2 λόγια θα είσαι χαλαρή και cool... πρέπει να του αφήνεις λίγο χώρο όλοι αυτό λένε ότι θέλουν, όμως στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τι να το κάνουν και μετά κολλάνε... βεβαια αυτά θα τα κάνεις τον πρώτο καιρό μεχρι να καταλάβεις ότι έχει δεθεί μαζι σου και μετά θα είστε τέλεια μαζι... είμαι σίγουρη....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login