Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα βρώμικο βιβλίο είναι σπάνια ένα σκονισμενο βιβλίο.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Θα πετυχει?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109891 από Sagia7325 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 5:39μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Γεια σας.

Θα το παρω απο την αρχη.Εδω και καποια χρονια μου αρεσε παρα πολυ ενα παιδι.Περιπου ενα χρονο μεγαλυτερος,δεν ειχαμε ποτε σχεση.
Από την αρχή όταν με γνώρισε για άγνωστο λόγο συμπάθησε όλες τις φίλες μου εκτός απο εμένα.Μετά απο λίγο καιρό έγινε ενα πολυ χοντρό και κακόγουστο αστείο εις βάρος του και κατηγορήθηκα εγώ.Κάποιους μήνες μετά απο τότε αρχίσαμε να μιλάμε αλλά αυτός το μόνο που ήθελε ήταν να το κάνουμε(!).Κάτι που τελικά δεν έγινε και μετά τσακωθήκαμε πολύ άσχημα.Λίγο καιρό μετά εγώ του μίλησα και αυτός μου ζήτησε απλή φάση με προκαταρκτικά και τα σχετικά χωρίς όμως να υπάρχει καμία σχέση μεταξύ μας.Έγινε αυτό και μετά απο κάποιες μέρες μου ξαναζήτησε να γίνει αυτό.Ξαναέγινε και μετά δεν μιλούσαμε σχεδόν καθόλου.Μετα απο αρκετούς μήνες,μου ξαναζήτησε πολλές φορές να γίνει κάτι αλλά συνεχώς άλλαζε γνώμη.Μια μέρα συγκεκριμένα,τότε,μου ζήτησε και συγγνώμη 'για όλα αυτά που μου είχε κάνει' όπως είπε,μιας και ΠΟΤΕ δεν μου φερθηκε καλά.Μετά απο την τελευταία φορά που έγινε κάτι δεν μιλούσαμε ξανά για 5 μηνες σχεδον και ξαφνικα μια μερα,τον περασμένο Δεκέμβριο μου ζηταει να ξαναγίνει κατι με τους ιδιους ορους φυσικα.Ξαναγινεται και μετα με ξεγραφει ΕΝΤΕΛΩΣ.Facebook,κοινούς φίλους ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Και πριν λίγες μέρες με ξανακάνει add...λογικά το ίδιο θα θέλει πάλι και θα το επιδιώξει σύντομα.Εγώ σκέφτομαι οταν το ξανακάνει να δεχτω,και οταν παω και καλα εκει που θα εχουμε κανονισει να του τα 'χωσω' (οχι νευριασμενα και τα σχετικα,ηρεμα και σοβαρα),να του αφησω εμμεσο μηνυμα οτι αν θελει θα ξαναγινει κατι και μετα να τον αφησω με το πουλι στο χερι.Θελω να ξυπνησει επιτελους και αν δεν γινει κατι μεταξυ μας τουλαχιστον να κερδισω τον σεβασμο του.Θα πετυχει αυτο?και τι αλλο μου προτεινετε?
*Ξερω οτι με εκμεταλλευοταν και τα σχετικα αλλα ηταν παντα πανω απο μενα να του πω οχι.
**Σορρυ για το τεραστιο κειμενο αλλα ηθελα να σας κατατοπισω οσο πιο πολυ γινεται...Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109898 από ansia στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 6:36μμ

ansia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Το οτι γυρισε μονο κ μονο επειδη ξεμεινε το χεις καταλαβει, δε χρειαζεται καν να στο πω πιστευω..

Φυσικα κ ειμαι της αποψης να μη δεχτεις οποιαδηποτε επαφη
μαζι του

Κι οσο για τον σεβασμο του θα τον κερδισεις λεγοντας οχι..
Για μια φορα να καταλαβει οτι δεν εισαι δεδομενη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109903 από Sagia7325 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 6:53μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Ναι το εχω καταλαβει..

Αν δεν θιχτει ομως δεν προκειται να καταλαβει πιστευω...και θελω να του πω καποια πραγματα για να 'ταρακουνηθει' γιατι νομιζει διαφορα...και αν του πω οχι δεν θα κερδισω κατι,απλα δεν θα δωσει σημασια και δεν θα του πω αυτα που θελω..θα του ελεγα οχι αν καποτε του αρεσα και γενικα 'παιζοταν κατι',αλλα ξεροντας οτι δεν θα τον νοιαξει θελω να κανω κατι πιο δραστικο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109904 από tasosSerreos98 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 6:58μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Γεια σου και απο εμενα!Καλυτερα να ειναι με τετοιους ανθρωπους,γενικα τωρα το λεω, να μην μπλεξεις!Γιατι αυτοι μονο για σεξ σε εχουν στο μυαλο και τιποτα παραπανω(ουτε φιλιες,ουτε σχεση,ουτε αγαπη)ΤΙΠΟΤΑ!!Αμα συναντηθητε ξανα για το ιδιο πραγμα πες τον να βρει αλλη και αμα μονο ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ να τον πεις να το σκεφτει και να αποφασισει αμα θελει να τα φτιαξετε και αυτος θα κανει την αναλογη κινηση.Καλη επιτυχια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109905 από Sagia7325 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:05μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
@tasosSerreos98 ευχαριστω για τη συμβουλη...ομως δεν γινεται να τα φτιαξουμε δηλαδη να καταλαβεις πιο πιθανο ειναι να ξεχρεωσει η Ελλαδα το '12 παρα αυτο :ρ
Θελω δεν θελω εχω μπλεξει εδω και πολυ καιρο...απλα θελω να κερδισω τον σεβασμο του,μονο αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109906 από tasosSerreos98 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:14μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Αμα θελεις να κερδισεις τον σεβασμο του προς εσενα μονο ενα πραγμα μπορεις να κανεις,να τον πεις οτι νιωθεις για αυτον..Μετα θα καταλαβει αυτος οτι θελει να ειστε μαζι,και αμα του αρεσεις καλως αμα δεν θελει δυστηχως δεν μπορεις να κανεις κατι.Δεν ειναι σωστο να κανετε προκαρτακτικα και να μην σε βλεπει εστω σαν γκομενα του.Εμενα αμα με το εφτιαχναν αυτο θα θαβωνταν ανθρωποι κατω απο την Γη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109907 από Sagia7325 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:23μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
@tasosSerreos98 Του εχω πει πολλες φορες στο παρελθον πως νιωθω,αλλα ολα ειχαν πεσει στο κενο.Δεν θα ξαναριξω τον εγωισμο μου να κανω κατι τετοιο,μιας και δεν εχω να κεδισω κατι.Και αν υπαρχει πειπτωση να το ξανακανω αυτο,πρεπει πρωτα να κερδισω τον σεβασμο του αλλιως θα εχ ωπαλι τα ιδια αποτελεσματα.Με λιγα λογια,για μενα ειτε το προχωρισω μετα ειτε οχι το πρωτο που με νοιαζει ειναι ο σεβασμος...Και το ερωτημα ειναι πιστευεις οτι θα πετυχει αυτο πουα ανελυσα στο θεμα?Αν π.χ αυτο που σκεφτομαι να κανω το εκαναν σε σενα μετα απο ολα αυτα πως θα αντιδρουσες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109910 από kapioa :) στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:31μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
αστον εκει που του την παιζεις με το πουλι στο χερι οπως λες...
θα τον θιξει! δεν θα σου ξαναμιλησει ΠΟΤΕ
αλλα πιστεψε με,δεν θα το πει ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ και ποτε!;)
τι αν τους πει δλδ? οτι σου ζητησε να του κατσεις χωρις να τα εχετε,και εσυ εφυγες?
θα του πυν...οκαυ...ενταξει... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109912 από tasosSerreos98 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:34μμ

tasosSerreos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Εγω λεω να κανεις αυτο που ειπες.Αν και δεν θα με αρεζε εμενα..Αναλογα ομως αμα θελεις να εχεις φιλιες μαζι του.αμα θες να εχεις φιλιες μην το κανεις αμα θελεις να τον ξεχασεις καντω και μετα εννοειται δεν θα τον ξαναμιλησεις ποτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109913 από Sagia7325 στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 7:38μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
@kapioa :) Δεν θα μπω καν στον κοπο να το ξεκινησω ;) θα μπω κατευθειαν στο θεμα και αυτα που εχω να του πω δεν ειναι και οτι καλυτερο μπορει να ακουσει καποιος,αλλα δεν θα του δωσω δικαιωμα γιατι ουτε θα τον βρισω ουτε θα του φωναξω...αλλωστε θα εχει ριξει τον εγωισμο του να μου ζητησει κατι και αυτο ειναι απο μονο του δικο μου πλεονεκτημα...μετα θα ερθει 'φτιαγμενος' εκει για να γινει αυτο που θελει και θα τα 'ακουσει'...αυτο δεν ειναι αρκετο?ομως θελω να κανω και κατι αλλο μαζι με αυτα για να του ερθει πιο πολυ αν με πιανεις :ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login