Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Το φτυσιμο με καψουρευει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109969 από Troller στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 2:06μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Βγαιναμε,ξαναβγαιναμε,ηξερε τι ενιωθα γι αυτη και συνεχιζαμε...παντα ομως αποφευγε την βολτα μονη μας ηθελε να συναντιομαστε σε μαγαζια με πολυ κοσμο κλπ...ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη και ενα βραδυ π ειχα μεθυσει με μαζεψε η παρεα μου και ηρθε και αυτη και αρχισα να την αγγαλιαζω και να της λεω ποσο την αγαπαω...δεν εκανε τιποτα...μια φιλη της μ ειπε οτι γουσταρει αλλον και μολις την ρωτησα(λεγοντας οτι θα του καψω το σπιτι) μ ειπε οχι...τωρα μαθαινω οτι μ ελεγε ψεματα αλλα ακομα συνεχιζει να το αρνηται...τελος παντων της ειπα οτι δεν θα την ξαναενοχλησω και μ ειπε οτι δεν θελει να κοψει παρτιδες μαζι μ και οτι ειμαι καταπλικτικος ανθρωπος,πολυ σωστος κλπ...της ειπα καλυνηχτα και το βραδυ επεσαν κατι αφιερωσεις μεσο FB και απο εμενα και απο αυτην...το θεμα ειναι οτι την θελω σαν τρελος οταν την βλεπω εξω λεμε ενα γεια και μετα τιποτα...δεν θελω να καθομαι στο ιδιο μαγαζι με αυτη γτ δεν μπορω να παρω το βλεμμα μ απο πανω της γι αυτο το αποφευγω.Μια φιλη μ μ ειπε οτι τωρα θελει αλλον αν και αυτη το αρνηται...δεν ξερω τι να κανω της εχω μιλησει 100 φορες αλλα δν παιρνει απο λογια...τι στο διαολο μπορω να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109970 από Geiaaaa στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 2:15μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Στειλτης κανα μηνυμα για αρχη γιατι δεν πολυ ειστε μονοι οταν βγαινετε.....δειξτεις απο τα μηνυματα ποσο καλος εισαι ......οταν βρισκεστε μαζι να την κοιτας στα ματια .....και μετα απο λιγο καιρο οταν καταλαβεις οτι κατι αισθανετε κανε την κινηση σ .....αν δεν το καταλαβεις κανε παλι κινηση γιατι δεν γινετε να το κουβαλας μεσα σ αυτο το συναισθημα....ισως αυτο οτι δεν θελει να κοψει παρτιδες με σενα ,να το ειπε απο ευγενια.....ισως να σε θελει απλα να σκεφτετε οτι εισαι μικρος......εγω την κοπελα δεν την ξερω για αυτο δεν μπορω να σ δωσω απαντησεις.....για αυτο αρχισε να της μιλας και θα καταληξεις μονος σ...καλη τυχη :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110039 από Troller στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 5:55μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
παει...χθες ειπε οτι ειναι θυμομενη μαζι μ γιατι λεει της ειπα οτι θελει αλλον(οι κολλητοι της ηρθαν κ μ το παν)...ουτε καν μιλαμε ο ενας στον αλλον και το κακο ειναι οτι σημερα θα ειμαστε στην ιδια ταβερνα και θα την κοιταω δυστυχως ολη την ωρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login