Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είδε ο γκαντέμης φως στο τούνελ κι ήταν το τρένο που τον πάτησε.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

δίλλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109974 από whatever στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 3:41μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
γεια σας παιδιά! θα μπω κατευθείαν στο θέμα, λοιπόν έχω χωρίσει εδώ και 1 μήνα περίπου, και από τότε που χώρισα έχω αρχίσει να κάνω πολυ παρέα με ένα παιδί το οποίο μου την ψιλοέπεφτε κι όταν είχα σχέση, ποτέ όμως δεν είχε γίνει κάτι... τον τελευταίο καιρό όμως έχουμε έρθει πού κοντα και νομίζω πως μ αρέσει και χθες που είχαμε βγει μου είπε ότι θέλει να είμαστε μαζί και με φίλησε και ήμουν πολύ χαρούμενη αλλά γαμώτο, όταν με πήγε σπίτι μας είδε ο πρώην μου (με τον οποίο παρεμπιπτόντως έχω κρατήσει πολύ καλές σχέσεις και γενικά μιλάμε) και ένιωσα κάπως και γενικά ήταν πολύ αμήχανα... και αργότερα με πήρε τηλέφωνο ο πρώην μου και με ρώτησε αν έχουμε σχέση και μου είπε ότι με σκέφτεται ακόμα και διάφορα άλλα που με προβλημάτισαν, εντομεταξύ ο άλλος ξέρει ότι μιλάω με τον πρώην μου και μου είπε πως αν είμαστε μαζί θέλει να κόψω κάθε επαφή, δεν ξέρω τι να κάνω είμαι πολύ μπερδεμένη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109976 από Geiaaaa στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 3:47μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Εγω θα σ ελεγα να μην κανεις κατι με τον καινουργιο......καταλβαινω πως νιωθει ο πρωην σ....ισως να μιλατε ξερω εγω για λιγο καιρο και μετα απο καιρο ,να κανεις κατι με τον καινουργιο (δεν μιλαω και για μηνες)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109978 από whatever στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 3:58μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
κοίτα το ξέρω ότι αυτό που θα πω ακούγεται πολύ εγωιστικό αλλά δεν θέλω να σταματήσω να μιλάω με τον πρώην μου είμασταν 6 μήνες μαζι και αν και χωρίσαμε εξακολουθεί να είναι πολύ σημαντικός για μένα παράλληλα όμως με τον άλλον περνάω πολύ καλά και νιώθω πολὐ άνετα μαζί του και θέλω να είμαστε μαζί... δεν ξέρω έχω μπερδευτεί πολύ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109980 από Geiaaaa στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 4:04μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Κοιτα απο οτι καταλαβαινω εχετε χωρισει προσφατα........Για μενα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να περιμενεις λιγο καιρο 2 βδομαδες ξερω εγω ακομα και μετα κανε κατι με τον αλλον γιατι θα πληγωσεις πολυ τον πρωην σ ,θα λεει ακομα δεν χωρισαμε και βρηκε αλλον και ενα σωρο .......εξαλλου σιγα τι ειναι 2 βδομαδες........τωρα αν εισαι αποφασισμενη να κανεις κατι με τον καινουργιο ,τζαμπα εφτιαξες το θεμα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110018 από SuperWoman στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 1:00πμ

SuperWoman

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Εγω παλι σου λεω να κανεις κατι με τον καινουριο. οταν σπασει το γυαλι δε ξανα κολλαει! καθε πορτα που κλεινει ανοιγει και κια καινουρια. ολα για καποιο λογο γινονται. Εχει δικιο ο καινουριος. Αν θες να εισαι μαζι του δε θα εχεις καμια επαφη με τον πρωην. Κατι αλλο, οταν λες σε πηγε "σπιτι μας" τι εννοεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110030 από whatever στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 2:18μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
το ξέρω ότι έχει δίκιο όταν μου λέει ότι θέλει να να μη μιλάω με τον πρώην μου, λογικό είναι και εμένα δεν θα μ άρεσε να μιλάει με την πρώην του και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να τον πληγώσω, αλλά και με τον άλλον δεν είναι τόσο εύκολο να ξεκόψω είμασταν πολύ δεμένοι και χωρίσαμε πολύ φιλικά, και για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω και να σταματήσω να μιλάμε... αλλά με τώρα με αυτόν περνάω πολύ καλά και θέλω να είμαστε μαζί, αχ σκέτο μπέρδεμα το ξέρω... α! superwoman δεν εννοούσα με πηγε σπίτι μας, οταν με πήγε σπίτι ΜΟΥ, ΜΑΣ είδε ο πρώην μου, εμένα και τον καινούριο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login