Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ισορροπημένη δίαιτα είναι ένα κοψίδι σε κάθε χέρι.
Δευτέρα, 27 Μαΐου

το παρελθον και το μελλον!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110016 από SuperWoman στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 12:52πμ

SuperWoman

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια! εχω ενα θεματακι με τον δικο μου. Ειναι φιλος του αδερφου μου και γνωριζομαστε 2 χρονια και ημασταν φιλοι. Ενα βραδυ ετυχε να περασω απο κει που δουλευε και στο τελος καταληξαμε σπιτι του αλλα δεν εγινε τιποτα γιατι δε θελαμε να ημασταν μονο για ενα βραδυ θελαμε κατι πιο σοβαρο. Ετσι εκεινο το βραδυ μονο κοιμηθηκαμε. Πριν παμε σπιτι του λεγαμε για τους πρωην μας και μου ειχε πει για μια κοπελα που ηταν μαζι 2 χρονια και οταν πηγαμε σπιτι του, του ζητησα να δω φωτογραφια της αν ειχε και μου εδειξε ενα αλμπουμ που ειχανε μαζι. Τωρα ειμαστε μαζι 2 μηνες και χθες που κοιμηθηκα σπιτι του, πριν κοιμηθουμε βλεπαμε κατι φωτογραφεις και τον ρωτησα αν εχει ακομα τις φωτογραφεις με την πρωην του. και μου ειπε ναι. Εμενα πμως αυτο με πειραξε. Εγω δεν εχω τιποτα του πρωην μου! Τα εχω πεταξει ολα. Ουτε γραμματα εχω, ουτε φωτογραφιες, τιποτα! Εχουμε κανει σχεδια για το μελλον και αλλα πολλα! να του πω οτι εμ ενοχλει που εχει τις φωτογραφιες με την πρωην του? Γιατι αμα του το πω ειναι σαν να τοθ\υ λεω οτι με ενοχλει το παρελθον σου και θελω να το σβησεις ή να το "πεταξεις". φοβαμαι να μην του κακοφανει. Ειναι λογικο που ζηλευω αυτην και δεν την θελω στη σχεση μου και στο μελλον μου μαζι του 'η οχι? Εστω και με αυτον τον τροπο... :/ Περιμενω απαντησεις. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login