Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Μπερδεμα :$

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110488 από vanoula etc στις 28 Σεπτεμβρίου 2012, 4:17μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Λοιπον τα χω με ενα παιδι 1 βδομαδα τωρα.Ενταξει τον θεελω σχετικα αλλα επισης εχω κ ενα κολημμα μ ενα αλλο παιδι εδω κ 7 μηνες.Τελος παντων,το παιδι οπου τα χω παιζει ν τ χει μ μια αλλη.Το καταλαβα γ τ λογο οτι,σμρ ειμασταν στ σχολειο κ ο κολλητος του κτ λεει στν κολλητη μ κ καταλαθος ακουμπαει τ χερι στν κωλο τς.τελος παντων κανει μια τ παιιδι οπου τα χω ρε συ πιασε τον κωλο τς αντωνιας...κ τ απανταει ναι ναι ενταξει εσυ πιασε τον κωλο τς σοφιας.εκεινη τν ωρα εγω δν ασχοληθηκα   νμζ πως τ ειπαν γ πλακα αν κ τ ελεγε τελειως σοβαρα.στ επομενο διαλειμμα μ λεει ο κολλητος μ πως την ωρα π ειε αυτο γ τν σοφια ενας αλλος φιλοος μας τ εκανε νοημα και του ειπε σκασε ρε συ!τελος παντων αυτον ηταν τ πρωτο προβλημα μου.

το δευτερο,με το παιδι π εχω φαει κολλημα οταν ο κολλητος του λεει αν αυτος νιωθει τπτ γ μενα λεει πως δν νιωθει απολυτως τπτ.Ομως στα διαλειμματα ερχεται στο ακριβως διπλα παγκακι απο κει π καθομαι εγω σμρ...μαλωναμε γ ενα παγκακι μ ολοι του την παρεα και σπρωχνομασταν για πλακα κ αυτος με ακουμπουσε χωρις κανεναν λογο στα ποδια...κ εχω προσεξει πως πολλες φορες με κοιταζει.'η για παραδειγμα μια αλλη φορα μ φιλησε στ μαγουλο αυτος π τ εχω κ αυτος π εχω τ κολλημα κοιτουσε μ ενα πλ παραξενο βλεμμα.Παρολα αυτα λεει πως δν νιωθει κατι γ μενα.σχετικα δν ειμαστε φιλοι γ ν πεις πως τ κανει φιλικα.

Αρα τ ερωτηματα μ:
1ον τ αγοι μ εχει αλλη;
2ον τμ αυτον π εχω τ κολλημα τ νιωθει πραγματικα;


Ως τιμωρία για την παραβίαση του κανονισμού σου αφαιρούνται οι αποδεκτές σου απαντήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110512 από άσχετος στις 29 Σεπτεμβρίου 2012, 8:37πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

1:Μπορεί και να τα έχει με την άλλη μπορεί και να το κάνουν οι φίλοι του για να ζηλέψεις.Αυτό θα το διαπιστώσεις εσύ.

2:Επειδή και εγώ στην ηλικία σου είμαι,ξέρω πως εμείς τα αγόρια δεν εκφράζουμε εύκολα τα συναισθήματα μας.Αν έχεις φάει τέτοιο κόλλημα που λες πάνε ρώτα τον.Προσωπικά και να είστε μόνοι.Καλύτερα να πας με αυτόν γιατί πιστεύω πως ο φίλος σου είναι λίγο βλάκας και ανώριμος...Επίσης πιστεύω πως δεν τον αγαπάς(αυτόν που τα έχεις)χάνεις τον χρόνο σου...

3:Γράψε σωστά Ελληνικά γιατί κανένας δεν καταλαβαίνει.Δεν παίρνεις εύκολα απάντηση με ένα τέτοιο κείμενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110515 από vanoula etc στις 29 Σεπτεμβρίου 2012, 11:34πμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
showman εχω παει και του εχω μιλησει και μου ειπε πως δεν ειναι τελικα ετοιμος να κανει σχεσεις γιατι βαριεται ευκολα και δεν θελω να πληγωνει τα κοριτσια...ομως μετα απο κανα 2 βδομαδες πηγε και τα εφτιαξε με την πρωην του...μεετα ειχα βαλει τον κολλητο του να του πει με πλαγιο τροπο τι αισθανεται για μενα και δεν αντεδρασε...ειχε πει πως θα το σκεφτοταν αν θα τα εφτιαχνε μαζι μου.Κοιτα απτην μια λεει στον κολλητο του πως δεν αισθανεται για μενα αλλα απτην αλλη στα διαλείμματα που τον χανεις που τον βρισκεις ή αππεναντι μου θα ειναι ή στ διπλανο παγκακι ή πισω απο μενα...κ θ κοιταει....δεν μπορω να τον καταλαβω...

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #110524 από άσχετος στις 29 Σεπτεμβρίου 2012, 2:05μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εμ τότε μείνε με αυτόν που είσαι τώρα και ξέχνα τον άλλον.Ρώτα και αυτόν που τα έχεις αν τρέχει τίποτα με καμιά άλλη,έτσι στα ίσια.Μετά είναι δική σου επιλογή...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110628 από vanoula etc στις 01 Οκτωβρίου 2012, 2:56μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
ναι αλλα ρε συ εχω μεγαλο κολλημα με τον αλλοβ.και ειχες δικιο δεν τον ηθελα αυτον που τα ειχα σημερα ειπα σε εναν κοινο μας φιλο να τον προετοιμασει λιγο...καμια αλλη γνωμη??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110739 από Klairaki στις 03 Οκτωβρίου 2012, 5:11μμ

Klairaki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
λιπον επειδη τους ξερω και τους δυο ο Θανάσης το κανει γιατι αυτοσ ειναι ο χαρακτηρασ του να τα εχει με οποια βρει και ο γιωργος επειδη νρεπετε να σου πει τι εστανετε σου το διχνει με καποιον αλλο τροπο
Αρα συμπερασμα χωριζεις τον Θαναση και περιμενεις τον Γιωργο γιατι αν λεω εγω τωρα αν ξανα πληγωρεις τον Γιωργο θα σε παρατησει και θα εχει και δικιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110814 από vanoula etc στις 05 Οκτωβρίου 2012, 7:18μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
μακαρι ρε συ μακαρι να εχεις δικιο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login