Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Γνορισα μια κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110820 από Papagalosss στις 06 Οκτωβρίου 2012, 12:48μμ

Papagalosss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Που λεε γνωρισα μια κοπελα.με την οποια επαθα τρομερη πλακαμαζι τισς.το θεμα ειναι οτι βγηκαμε μια φορα περασαμε καλα.την γυρισα σπιτι.και μου φανηκε οτι και αφτη περασε καλα.καθοταν συνεχεια δυπλα μου γελαγε με οι χαζομαρα της ελεγα.το θεμα ειναι οτι μετα εφυγε και απο τοτε δν μου ξαναμηλησε την πηρα και τηλ και μηνυμα της εστειλα αλλα αυτη τιποτα.το γιατι μπορει να μου πει καποιος??γιατη σταματησε?επειδη ημουν συγκρατημενος και δεν εκανα τιποτα το πρωτο βραδυ που βγηκαμε για να μιην φανω λιγουρης??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110826 από zifeis στις 06 Οκτωβρίου 2012, 2:36μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
τι να σου πω ρε φιλε τις γκομενες δε μπορεις ποτε να τις καταλαβεις

αφου επαθες τοσο μεγαλη πλακα μαζι της ξαναπαρε τηλεφωνο
βασικα ποσος χρονος περασε απο τοτε? και δε σου εχει απαντησει
μπορει απλα να μην το ειδε ή να της εχει τυχει κατι

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110833 από Papagalosss στις 06 Οκτωβρίου 2012, 2:59μμ

Papagalosss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Ρε φιλαρακο δεν παιζει τις εγραψα και στο facebook μου εβγαζε οτι τα διαβαζε και αυτη τιποτα.περασε περιπου ενας μηνας.το σκαλωμα μου ειναι το γιατη.αυτο θελω να μαθω ποιο πολυ.τι ακριβος εκανα??μεχρι και στο facebook με διεγραψε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110837 από άσχετος στις 06 Οκτωβρίου 2012, 5:01μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και αυτό δεν το ξέρει κανένας από εδώ μέσα.Μπορεί να την είδαν οι γονείς της και να της είπαν να ξεκόψει.Μπορεί εσένα να σου φάνηκε πως της άρεσε όλο αυτό το σκηνικό και αυτήν να μην της άρεσε.Μπορεί να ντρέπεται ή να είναι η πρώτη της φορά που να είναι σε τέτοια φάση.Μπορεί να σε βλέπει μόνο φιλικά ή και να έχει αγόρι και να στο έκρυψε ή να θέλει άλλον.Υπάρχουν χίλια δυο μπορεί.Εγώ πιστεύω πως είναι το πρώτο.Από το τηλέφωνο και το Facebook δεν θα καταλάβεις τίποτα.Βρες την και μίλησε της,πες της να σου εξηγήσει τι έγινε και είναι έτσι η συμπεριφορά της.Και τελείωνε άμα δεν της πεις τώρα που,είναι νωρίς πότε θα της το πεις(ξέρεις τι εννοώ).Άντε καλή τύχη!!!Και κάνε γρήγορα.

ΥΓ:Αν δεν ξέρεις τι εννοώ(στην παρένθεση):Ρ εννοώ τα συναισθήματα σου για το συγκεκριμένο κορίτσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login