Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

τι κανω λαθοσ με τα αγορια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110913 από xrist στις 07 Οκτωβρίου 2012, 11:30μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
γεια σε ολουσ!ειμαι νεο μελοσ και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σασ μια ανησυχια μου.ειμαι 17 χρονων και μεχρι τωρα εχω κανει μονο μια σχεση.ειμαι σχετικα εμφανισιμη αλλα τα αγορια δν με πλησιαζουν και πολυ.με βλεπουν μονο ωσ φιλη(οι περισσοτεροι φιλοι μου ειναι αγορια παρα κοριτσια)...τι κανω λαθοσ?πολλεσ φορεσ ειμαι αποτομη και σπανια θα κανω το γλυκο καλο κοριτσακι.μηπωσ φτεει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #110918 από SosS στις 08 Οκτωβρίου 2012, 12:00πμ

SosS

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειναι το οτι τους δινεις το δικαιωμα να σε βλεπουν σαν φιλη....ισως ομως να υπερεκτιμας τωρα τον ευατο σ λεγοντας μας οτι εισαι εμφανισημη και στην πραγματικοτιτα να μην εισαι.......παιζονται πολλοι παραγοντες.......αλλα γενικως ειναι ο τροπος που συμπεριφερεσε ..ο χαρακτηρα σ.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110923 από xrist στις 08 Οκτωβρίου 2012, 1:53μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
κοιτα...σιγουρα δν ειμαι καμια θεα,ειμαι συμπαθητικη σε εμφανιση.εχω φιλεσ οι οποιεσ ειναι πιο ασχημεσ απο εμενα αλλα οι ανδρεσ κανουν ουρα γι αυτεσ.αυτεσ βεβαια ειναι λιγο "πεταχτουλεσ"....σχετικα με αυτο που ειπεσ οτι τουσ δινω το δικαιωμα να με βλεπουν ωσ φιλη,πωσ μπορω να το αλλαξω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110924 από SosS στις 08 Οκτωβρίου 2012, 2:03μμ

SosS

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Τωρα δεν ξερω αν γινετε να το αλλαξεις με τα αγορια που ηδη ξερεις...ισως ναι αλλα δυσκολα.......απλως οταν γνωρισεις καποιον καινουργιο να μην εχεις ιδια συμπεριφορα οπως με τους φιλους σ ....επισης να το κοιτας στα ματια ,βασικο,οταν μιλατε.....να κανεις ενα βημα εσυ ενα αυτος καπως ετσι ...αν και πρεπει να ξεκινανε τα αγορια..................ολα ειναι στη συμπεριφορα σ ...μονη θα βρεις την λυση.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login