Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Σάββατο, 4 Μαΐου

αναζωπυρωση σχεσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112264 από helpless στις 07 Νοεμβρίου 2012, 8:22μμ

helpless

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
καταρχας καλησπερα!
εχω μια σχεση αρκετο καιρο(1,5χρονια) ειμαστε 16χρονων και νομιζω πως χανεται αυτο το κατι διαφορετικο που μας εκανε να νοιωθουμε ανεβασμενοι,χαρουμενοι,πιο...
βλεπομαστε μια φορα την εβδομαδα διοτι υπαρχει αποσταση και ειμαστε μονοι,ειτε φιλιομαστε, ειτε φαση, ειτε απλα συζητηση και νομιζω πως αρχιζει να βαριεται διοτι υαρχει ρουτινα..
τι μπορουμε να κανουμε για να 'αναζωπυρωσουμε' τη σχεση μας.?καατι πρωτοτυπο,διαφορετικο..?
σας ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112265 από 17χρονος στις 07 Νοεμβρίου 2012, 8:38μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Πραγματικα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να προχωρησεις την σχεση σ ..........υστερα απο εμπειριες αυτο καταλαβα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112266 από helpless στις 07 Νοεμβρίου 2012, 8:41μμ

helpless

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
πως να την προχωρισω δηλαδη..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112267 από Makaronas στις 07 Νοεμβρίου 2012, 8:42μμ

Makaronas

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Σεξ εννοεί...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112268 από 17χρονος στις 07 Νοεμβρίου 2012, 8:59μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Ακριβως......για αρχη προκαταρκτικα......μην νομιζεις πως το αγορι σ δεν θα θελει να προχωρησεται ....αν και αν τον ρωτησεις μπορει να πει οχι γιατι θα θελει να εισαι εσυ σιγουρη για να προχωρησετε....ή μπορει να ντρεπεται.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112269 από aswtos στις 07 Νοεμβρίου 2012, 9:15μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
αγορι δεν εισαι; τελος παντων οπως και να εχει τα παιδια απο πανω εχουν σε μεγαλο βαθμο δικιο. μετα απο 1,5 χρονο σχεσης το σεξ ειναι κατι που θα πρεπει να αρχισει να μπαινει σιγα σιγα στο μυαλο σας. να προχωρησετε ενα βημα παραπανω τη σχεση σας. αν βλεπεις να μην υπαρχει αναταποκριση πανω σε αυτο απο την αλλη πλευρα τοτε μαλλον καποιο προβλημα παραπανω υπαρχει στη σχεση σας και θα πρεπει ειτε να το λυσετε είτε να λύσετε τη σχεση. προσπαθησε απο την μερια σου να την βλεπεις αν γινεται συχνοτερα. απο ενα σημειο και υστερα μια σχεση δεν μπορει να συντηρηθει μονο με μνματα και το τηλεφωνο. εχω περασει αναλογη κατασταση και ξερω ακριβως πως νιωθεις. εγω δεν τα καταφερα να σωσω τη σχεση μου τελικα αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν θα μπορεσεις και εσυ. σε πρωτη φαση φροντισε να γινεις πιο απροβλεπτος. πηγαινε μια μερα εξω απο το σχολειο της ωστε να σε δει μπροστα της εκει που δεν σε περιμενει. το ξερω πως εχεις σχολειο βεβαια και εσυ αλλα βρες καποια ευκαιρια. οταν θα συναντηθητε την επομενη φορα παρε ενα λουλουδι και προσφερε της. εκτος απο αυτα να αρχισεις να αναφερεις και το θεμα του να προχωρησετε. μην το παραμελεις γιατι μετα μπορει να τελειωσουν ολα και να νιωθεις πως περασες εναμιση χρονο σε αυτη τη σχεση και εχασες μια μεγαλη ευκαιρια για να κανεις σεξ. θα εχετε βεβαια θεμα με το χωρο αλλα αν υπαρχει θεληση θα βρεθει. το τελευταιο που θα σου πω ειναι να αναζοπυρωσεις πρωτα το δικο σου ενθουσιασμο και μεσα απο αυτο θα μπορεσεις να παρασυρεις και την κοπελα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112271 από Troller στις 07 Νοεμβρίου 2012, 10:09μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
μαγκα μ πως αντεξες 1,5 χρονο χωρις τιποτα??εγω με την πρωην κοπελα μ αν και ειναι 17-18 και εχω την ιδια ηλικια με εσενα παω 2α λυκειου στην 2η βδομαδα αρχισαν τα χουφτωματα παντου,στην 3η τα προκαταρκτικα και την 4η εγινε...νταξ επειδη ηταν μεγαλυτερη και οχι παρθενα να μ πεις...εσυ αρχισε να χουφτωνεις για αρχη και βλεπεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112306 από helpless στις 08 Νοεμβρίου 2012, 4:41μμ

helpless

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
παιδια μαλλον δεν το εθεσα σωστα..οταν εγραψα φαση,εννουσα αυτα..εχουμε κανει σεξ δλδ(2) και επισης δαχτυλο, προκαταρκτικα, χουφτωματα και τετοια παιζουν καθε φορα..
τωρα ηθελα κατι για να ξεφυγουμε απο αυτα και νσ κανουμε κατι διαφορετικο,ισως και καποια δραστηριοτητα..κατι τετοιο..
aswtos ενδιαφερον αυτο που εγραψες και σε ευχαριστω..βρες μου κατι και γι'αυτο και θα κανω την απαντηση σου αποδεκτη..(η οποιου αλλου)
ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112309 από aswtos στις 08 Νοεμβρίου 2012, 6:02μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
μπορειτε να δοκιμασετε καινουγια πραγματα πανω στο σεξουαλικο. να δοκιμαζετε νεες στασεις, να βαζετε σαν στοχο καθε φορα να σπατε το προηγουμενο ρεκορ σας σε διαρκεια ή οργασμους ισως. καποια εκδρομη οι δυο σας αν και νομιζω ειστε μικροι για να πατε αλλα σιγουρα αν μπορουσατε θα ηταν καλα. αν μπορεις οργανωσε λιγο καλυτερα το χωρο που συναντιεστε και κανετε σεξ. δημιουργησε εστω και προχειρα μια πιο ιδιαιτερη και ερωτικη ατμοσφαιρα με κερακια, ροδοπεταλα και τετοια. σαν να γιορταζετε κατι. πηγαινε σε ενα δεντρο και χαραξε τα αρχικα σας και την μερα που θα συναντηθητε οδηγησε την εκει και δειξ' της το. σιγουρα θα της αρεσει! βαλε τη φαντασια σου να δουλεψει! εσυ που το ζεις και την ξερεις καλυτερα μπορεις να σκεφτεις κατι καλυτερο, πιο ιδιαιτερο απο αυτα που θα σου πουμε εμεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login