Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ντροπαλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112775 από skilos στις 19 Νοεμβρίου 2012, 8:08μμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας ! μαρεσει μια κοπελα απο τι σχολη και την κοιταζω αρκετα και εκεινη μου ριχνει ματιες! το θεμα ειναι οτι επειδη μαρεσει κολωνω να παω να τις μιλησω και να την γνωρισω! ειχα την ευκαιρια σημερα να κατσω διπλα της αλλα δεν πηγα :/ ενω εχω γνωρισει τοσες αλλες σαυτη δεν μου βγαινει να παω! καμια ιδεα για να την γνωρισω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112803 από Kathrine_R στις 20 Νοεμβρίου 2012, 4:01μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
προφανώς σου αρέσει πολύ για αυτό και κολάς όταν είναι να της μιλήσεις, αρχικά χαλάρωσε και όποτε σου δίνεται η ευκαιρία να βρίσκεσαι κοντα της, απλά κάντω, να σκέφτεσαι οτι δεν πρόκειται να σε φάει .Τώρα ψάξε για κοινούς γνωστούς ώστε να μπείς στην παρέα της.Αν δεν μπορείς απο κοντά βρες την στο facebook και κάνε την φίλη μίλησε της απο εκεί, αλλά πρόσεξε μην το παρατραβίξεις στην κουβέντα γιατί στο ίντερνετ είμαστε πολύ χαλαροί και καμια φορά λέμε βλακείες ....
Απο εκεί και πέρα μετά απο λίγη κουβέντα στο fb θα μιλάτε και απο κοντά ....απο εκεί και πέρα απλά να είσαι ο εαυτός σου εύχομαι να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112842 από skilos στις 21 Νοεμβρίου 2012, 12:33πμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
με καταλαβες απολυτα μπορω να πω! σε ευχαριστω πολυ!αυριο ελπιζω να προλαβω τη θεση διπλα της:p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112947 από Kathrine_R στις 22 Νοεμβρίου 2012, 5:56μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
αν θες δώσε μια αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login